Jump to content
silvia.

İnternet Explorer Masa Üstünde Kayboldu Nasıl Geri Getiririm?

Önerilen İletiler

Orjinal İnternet Explorer Web Tarayıcım Masa Üstünde Kayboldu, İnternet Explorer Yanlışla Sildim Nasıl Geri Getirebilirim ? İnternet Explorer Masa Üstüne Kısayol Şeklinde Olmadan Orjinal Olarak Tekrar Geri Getirme..

İnternet Explorer Yukarıdaki Nedenlerden veya Başka Bir Nedenden Dolayı Silindi veya Kayboldu. Aşağıda Anlatacağım İşlemleri Yaparsanız Tekrardan Masa Üstüne İnternet Explorer Geri Gelecektir, Hemde Kısayol Değil Normal Orjinal Olarak Gelecek.

- Sol Alttan Başlat a Giriniz. Çalıştır ı Tıklayınız Oraya Regedit Yazıp Tamam Deyiniz.

- Açılan Regeditte Şu Yolu Takip Ediniz.

HKEY_CURRENT_USER + Software + Microsoft + Windows + CurrentVersion + Explorer + HideDesktopIcons + NewStartPanel

- En Son NewStartPanel Tıkladınız. Sağ Tarafda {871C5380-42A0-1069-A2EA-08002B30309D} Olmalı Buna Çift Tıklayınız. Değer Verisi 0 ve Taban Onaltılık Yapıp Tamam Deyiniz.

- Eğer ki NewStartPanel Tıkladınız Sağ Tarafda {871C5380-42A0-1069-A2EA-08002B30309D}Verisi Yok ise NewStartPanel e Sağ Tıklayınız. Yeni + DWORD Değeri Tıklayınız.

- Yeni Değer Oluşturacak Bu Değere {871C5380-42A0-1069-A2EA-08002B30309D} Adını Veriniz Sonra Bu Yeni Veriye Çift Tıklayıp Değer Verisi 0 ve Taban Onaltılık Yapıp Tamam Deyiniz.

- Şimdi Masa Üstünüze Gidiniz F5 ile Masa Üstünüzü Yenileyiniz. İnternet Explorer Orjinal Haliyle Masa Üstünüze Gelmiştir.

alıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende dedim süvo geldiğimi gördü pc konusunda yardım istiyor konu açmış meğerse microsoftun sayfalarını buraya kopyala yapıştır yapıyormuş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kaybolur tabi..eline ne geçirsen masanın üstüne bırakıyorsun...sen değilmiydin takma dişlerini geçen hafta masaüstünde bardakda unutan :D

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu acıyorum. halkın yararına ıkı kelam yazıyorum :D fena mı,okuyup faydalanın diye.

--- Sonraki mesaj ---

pc ozurlu oldugumu cok afişe etmeseniz olmaz demi :D

--- Sonraki mesaj ---

kaybolur tabi..eline ne geçirsen masanın üstüne bırakıyorsun...sen değilmiydin takma dişlerini geçen hafta masaüstünde bardakda unutan :D

külliyen yalan. 28 dişim var benim :hıh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

--- Sonraki mesaj ---

kandırıkçı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
konu acıyorum. halkın yararına ıkı kelam yazıyorum :D fena mı,okuyup faydalanın diye.

--- Sonraki mesaj ---

pc ozurlu oldugumu cok afişe etmeseniz olmaz demi :D

--- Sonraki mesaj ---

güncel...:D ben uyumaya gıdıyorum gaza getırmeyın benı de yıne sabahlamayım pc basında. yarına bı suru ısım var. sanırım kulagıma da karınca gırdı. offfff

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
güncel...:D ben uyumaya gıdıyorum gaza getırmeyın benı de yıne sabahlamayım pc basında. yarına bı suru ısım var. sanırım kulagıma da karınca gırdı. offfff

iyi geceler canım arkadaşım..melekler uğrasın rüyalarına :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap