Jump to content
Guest belalım

11 Adım Duası Çok Etkili...

Recommended Posts

Guest belalım

canlarım ben daha bugun üye oldum uzun zmandır takip ediyorum yazılarınızı allah hepinizden razı olsun bana pek yardımcı olan olmadı herkes ön yargılı davrandı olsun onlarda haklı ama insan kalbine söz geçiremiyor:(

ben bunu senlere önce 1 kaç kez denedim ve her denememde oldu şimdi yapmıyorum çünkü bi hocaya sordum yapma dedi bana rahatsız etme onları dedi ama ben çok inanıyorum bu duaya rabbim izin verirse yine yapıcam

abdest alıyosunuz 2 rekat allah rızası için namaz kılıyosunuz kıldıktan sonra oturdugunuz yerde

1 elham

1 inşirah

1 ayetel kürsi

okuyosunuz ve bunu sevabını öncelikle peygamber efendimiz ve ashablarının ruhlarına daha sonra abdulkadir geylanı hz ruhuna bagışlıyosunuz sonra oturdugunuz yerden kalkıyorsunuz 11 adım yürüyorsunuz 11 adımın sonundada 11 kere ya seyyidi abdul kadir diyip senin vesile ederek rabbimden şu duamı dilegimi kabul etmesini istiyorum diyosuz ben yaptıgım zaman 2 yada 3 gün sonra oldu allah hepinizin duasını kabul etsin amin

Guest cimen

aramiza hosgeldin kardesim.

Allah yar ve yardimcimiz olsun hepimizin insallah.

ve yurume ne tarafa yaptın..burda bunu anlatan bırı daha vardı doguya fılan yazıyodu..sız ne tarafa yurudunuz

Guest vik@vik
ve yurume ne tarafa yaptın..burda bunu anlatan bırı daha vardı doguya fılan yazıyodu..sız ne tarafa yurudunuz

bende bliyorum bu dauyi uyguladimda 11 doğuya diye biliyorum bende

Guest belalım

evet canım isterseniz duayı yazarım

inanarak yapın gerçekten oluyor yanlız adımlarınız normal adım degil nasıl elinizle bişey ölçersiniz ya karış karış öyle ayrıca kusura bakmayın doguya doru yürüyorsunuz yazmayı unutmuşum allah kabul eder inş dualarınızı

tam olarak ayrıntılı ayrıntılı bastan yazar msıınız nasıl yaptınız..gun saat okume seklı hersey..tarılfer tam yazılmıyor sordukca eklenıyor bılgıler...

Guest belalım

yazıyım canım kusura bakma şuan işteyim yogunum o yüzden düzgün yazamamış ola bilirim

şimdi abdest alıyosun 2 rekat allah rızası için namaz kılıyosun sonra oturdugun yerde kalkmadan

1 elham

1 inşilah

1 ayetel kürsi

okuyosun ve yarabbim okumuş oldugum sürelerin sevabını öncelikle peygamberimize ve ashablarına ve abdul kadir geylani hz ruhuna bagışladım sen kabul et diyosun

sonra oturdugun yerden doguya dogru 11 adım atıyosun 11 adımın sonundada 11 kere ya seyyidi abdulkadir diyosun seni vesile ederek rabbime yalvarıyorum senin rızan için duamı kabul etmesini istiyorum diyosun ve duanı ediyosun gece yapıcaksın kimsenin olmadıgı bir odada yani kendini duaya kaptırıcaksın inan ben bunu aglayarak rabbime yalvararak yaptım olmasını imkansız görüyodum çok şükür oldu bu akşam yine yapıcam

tamam canım allah duanı kabul etsin ederken benide içinden geçir banada dua et allah rızası için

Guest elçin

evet tam olarak bilen varsa yardımcı olurmu.bende duydum bunu ama benimde hatırladğm yürümenin bi yönü vardı.

Guest belalım

vikavik sende uyguladıgını söylemişsin oldumu peki sende böyle biliyosun degilmi bi yanlışlık yok ben böyle yaptım deflarcada oldu

--------------------

elçincim yazdım işte doguya dogru yürüyosun