Jump to content
Guest belalım

11 Adım Duası Çok Etkili...

Recommended Posts

Guest DURU

ya bu doğuya doğru olan yer kıble yönü olmuyomu ya kafam allak bullak oldu...:wallbash:

Guest Göktürk

Ya HU ;

Birakin Bu isleri !..

Kuran sureleri Birileri vesile yapilarak okunmaz.

Siz Kim oluyorsunuz ki Kuran in inis merkezi olan peygamberimizin ( S.a.v )ruhuna Sevap yolluyorsunuz.

Lütfen kendinize gelin.

Bu sekilde SIRK ile istigal ederseniz Cenab-i Hakk sadece layik oldugunuzu verir.

Cezanizi !..

Dikkat edin..

Guest Deli_Kadir
Ya HU ;

Birakin Bu isleri !..

Kuran sureleri Birileri vesile yapilarak okunmaz.

Siz Kim oluyorsunuz ki Kuran in inis merkezi olan peygamberimizin ( S.a.v )ruhuna Sevap yolluyorsunuz.

Lütfen kendinize gelin.

Bu sekilde SIRK ile istigal ederseniz Cenab-i Hakk sadece layik oldugunuzu verir.

Cezanizi !..

Dikkat edin..

Siz kim oluyorsunuzda milletin yaptigina karisiyorsunuz. herkes kendinde sorumludur. dinde zorlama yoktur. nasil ki kadinlarimizin baslarini örtmeye zorlamak dogru degilse, sizin yaptiginizda dogru degil. herseye muhalefet olmayi marifet sayiyorsunuz galiba. siz önce sordugum sorulara cevap verin sonra devam yazarsiniz

Guest jasna
ya bu doğuya doğru olan yer kıble yönü olmuyomu ya kafam allak bullak oldu...:wallbash:

evet arkadaşlar ya namaz kıldıktan ve dualar okunduktan sonra doğuya dön denmiş ama zaten kıble yönü doğu değil mi???:confused::wacko:

Guest Göktürk
Siz kim oluyorsunuzda milletin yaptigina karisiyorsunuz. herkes kendinde sorumludur. dinde zorlama yoktur. nasil ki kadinlarimizin baslarini örtmeye zorlamak dogru degilse, sizin yaptiginizda dogru degil. herseye muhalefet olmayi marifet sayiyorsunuz galiba. siz önce sordugum sorulara cevap verin sonra devam yazarsiniz

Ben Kimsenin yaptigina karismam;

Müslümanlik görevimi yapiyorum.

Hatirlarsiniz size karsi da yapmistim.

Ki: Siz Kuran ayetlerini " Hükümsüz " ilan eden bir mezhebin üyesisiniz.

Bundan dolayi size her sey serbest..

Büyü de yapin

Takla da atin..

Sizin Isiniz Allah a kalmistir.

bu neye döndü bılıyormusunuz bi deli kuyya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış oo hesap kımı dıyor şirk kimi diyor büyü kım diyor değil rabbim hayırlı ise ve kötü bişsey değil ise okumayı nasip etsin yok değil ise etmesin belalı arkdasımız bı sıkıntısında okumus faydasını gormus dıyorkı ben okudum sıkıntımdan kurtuldum sızde okuyun kurtulun yoksa onun derdı ne okumusuz okumamısız kurtulmusuz sabırla anlatıyor ınanmıyan okumasın ama en azından saygı gosterın faydasını gormus paylasmak ıstemıs bende soru sordum fakat anlayamadıgım ıcın ve yanlıs bısey yapmamak ıcın

Guest Akan

Kardeşlerim zaten normal zamanlardada Allah'ın adını sık anıp namaz kılıp dua ediyorsanız yaptığınız günah olmaz kanımca Allahtan istemeyeceksiniz de kimden yardım isteyeceksiniz?fakat dinle işi olmayıpda sırf bir dilek uğruna bu yola girenler için tabiiki takdir Hakk'ın dır ona bir şey diyemem, kimse diyemez...ama yok o günah bu günah diyerek insanları korkutup dinden soğutmayın allahaşkına!!!

Guest Blaster

teşekkürler paylaştığın için bu duayı..

Bu dua'da Allah'tan niyaz ediliyor. Okunan dualarda herhangi bir şirk söz konusu değil. Abdulkadir Geylani hazretleri değerli bir din büyüğüdür. Onun ruhuna da fatiha armağan edilebilir elbet. Bu atılan 11 adım semboliktir bana kalırsa duaya inancı arttırmak içindir. İnanırsanız gerçekleşir..

ama yok kafir olursunuz,şirk koşmuş olursunuz

Allah yerine neye tapmış oluyoruzda şirk koşmuş oluyoruz?

Ben Türbelere gidip çaput bağlayanlara feci derecede karşıyım..Bu resmen batıl inançtır.

SAdece kuran'ı kerim okuyarak ve Allah'a yürekten dua ederek ,çeşitli din büyükleri,evliyalar ve peygamberlerin adını söyleyip onların ruhuna da dua ederek dileklerimizi söyleyebiliriz.

Her bilinçli müslüman bilir ki, dileklerimizi ancak Allah kabul edebilir ve gerçekleştirebilir. Bunun aksini diyip hayır Allah kabul etmiyor ben evliyaya dua edicem o eder gibi saçma bir söz söyleyen dinden çıkar elbet.

Fakat durum bundan ibaret değil... Dikkat edelim.... Önemli olan niyetinizi söylerken yalnızca Allah'ın kabul edeceğini ve gerçekleştireceğinin bilincinde olarak söyleyin..

ben yaptım kımseyıde gormedım allah gostermesınde cok korkarım cunku

bende çok korkarım ondan okuyunca yapıcaktım kımı yazmıs yok bırını gorursunuz yok sırke gırersınız dıyınce yapamadım gerçekten çokmu etkili ve ayrıca gündüz okusak olurmu gece korkuyorumda ben