Jump to content
Guest belalım

11 Adım Duası Çok Etkili...

Recommended Posts

Guest GaZaL

Evet bende bunu yapmıştım geçen sene ve olmuştu çok ciddi söylüyorum.Sonra nasıl yapıldığını hatırlayamamıştım burada görünce sevindim.Yanlız bu dualar 3 kez okunuyordu 3 fatifa 3 inşirah 3 ayetel kürsi sonra dediği gibi dualarını bağışlıyorsun ve 'Abdul Geylani Hazretlerinin yüzü suyu hürmetine benim şu niyetimi kabul et yarabbim diyorsun 10 kere ve yüzünü doğuya çeviriyorsun 11 adım atıyorsun tekrar niyetini söylüyorsun gözlerin kapalı olacak sonra şüküredip açıyorsun ve yapan herkes camın yada kapının önüne geldiğini söylüyor...Ama bir süre daha vardı onu hatırlamıyorum işte..Arkadaşımda yazmamış.

Guest belalım

Bismillahirrahmanirrahim

1. Elem neşrah leke sadrek

2. Ve vada'na 'anke vizreke

3. Elleziy enkada zahreke

4. Ve refa'na leke zikreke

5. Feinne me'al'usri yüsren

6. İnne me'al'usri yüsren

7. Feiza ferağte fensab

8. Ve ila rabbike ferğab

bu arkadaşlar

tsk ederim..ama inşirah suresi olmalı degıl mi..inşilah degıl..

aklımdan gecırırım tabı..

Guest belalım

canım banada bi arkadaşım söylemişti şöyle bölyle yapıcaksın diye ama inan o kadar içten yaptımki aglayarak rabbime yalvararak inannarak yapmak lazım herşeyi rabbimden istemek lazım gazalcım senin bildigin başka dualar varsa paylaşırmısın

pekı gazal..yapınca gelıyor mu sıze geldı mı..belalım arkadas..sız de yapınca geldı mı gordunuz mu yanı..e ınsan korkmaz mı ya gorunce

Guest cimen

bende bir kac kez internette okudum yapanlarin abdulkadir geylani hz lerini gördüklerini.

Guest GaZaL

Yaa bişey geldiği yok arkadaşım ama benim niyetim gerçekleşti hemde çok çabuk olmuştu..Bana olgun bir hanım tavsiye etmişti ve demiştiki eğer adımlarının sonu kapı yada pencereye gelirse niyetin gelmiş olmuş seni bekliyor demişti..Gece herkes uyuduktan sonra sessiz bir ortamda yapın duaya adapte olun..

Birde şu kulunu bana ver demeyin o kişinin kalbinin yumuşamasını ve kalbinin size karşı sevgi dolmasını dileyin muhabbet dileyin..

Guest slaver

sevdıgın ınsan gelıyormu deneyıp gelen oldumu

Guest belalım

gazalcım sen ne için yaptın bunu ? ben eski erkek arkadaşım için yapmıştım beni sevsin diye degilde beni arasın özür dilesin diye beni çok kırmıştı ve biz ilişkimizi bitirmiştik beni araması imkansızdı haklı oldugu konudada hayatta özür dilemezdi benimde onu aramaya yüzüm yoktu 10 gün sonra bu duayı duydum yaptım 2 gün sonra bana nasıl dua ettiysem bana şunaları desin şöyle özür dilesin falan demiştim aynısını yazmıştı yaa şok olmuştum