Jump to content
Guest belalım

11 Adım Duası Çok Etkili...

Recommended Posts

Guest GaZaL

Ben sevgili için yapmamıştım o zaman ama olmuştu bir dene slaver dene ve gör kesin bunu yaparsan gelir diye bişey yok ki..Cani gönülden iste ve inan dua et formul bu gerisi sabır ve beklemek..

Belalım ben o zaman başka bir sıkıntım için yapmıştım ama bana anlatan hanım eşi için yapmış kapıya kadar gelmiş tam kapının önünde durmuş şükürler olsun demiş odaya döndüğünde eşi aramış ben geliyorum kapıyı aç demiş.Biz bunu duyunca çok heyecanlanmıştık ve denekik.Üç arkadaş üçümüzünde olmuştu.Hatta bir arkadaşımızın engelli bir kızı vardı onun için yapmıştı ve iki gün sonra kızının yardımsız bir kaç adım attığını söylemişti bakıcısı telefon ederek..O yüzden inanarak yapmıştım bende ama diyorum ya unutmuştum burada görünce sevindim bende yapacağım akşama tekrar..

Guest belalım

bak ben hatırlattım sana banda dua et:) ne olurr şuan kalbim çok acıyo burdaki çocu insanla aynı durumdayım sevdigim insna geri gesin istiyorum her tlf görüşüyoruz ama eskisi gibi degil :((

Guest worshipper2000

adımların ölçüsü nasıl tam olarak

kapı pencere dedınız ya..e bıraz cam ya da kapı kenarına yakın yaparsak gelırız zaten..bunu ayarlamak zor degıl kı..kapı pencereye denk gelmek zor mu ..anlamadım orasını

Guest belalım

ya bence farketmez ya samimi bir şekilde sen duanı et rabbimden iste olur ugurböcegi kalpten istee

Guest eloo15

ya arkadaslar kapı cam ne olursa olsun illa adımlarınız oraya kadar gelicek die bişi yok ama duanın anlamı ve kabul olması önemli bence belalım oda canı gönülden isterek yapmış olmuş ugur böcegi sen rabbimden iste o kullarını geri cevirmez ve önemli olan inanarak yapmak ve sevgili dönsün die değil giden sevgilinin kalbine yumusaklık ve sevgi merhamet ver die dua edersen bence daha iyi kalpten inanak yapılan her dua geri dönmez allah katında kabul olur

:)

ınsallah..ben bunu daha evvelden biliyorum yapmıstım bırkere cok onceden ama ne ıcın yaptım oldu mu olmadı mı hatırlamıyorum bıle..ve ondan sonra kac defa nıyetlendıysem yapamadım..bakalım denerız bıgun ısallah..tskler

Guest belalım

eloo15 evet ben çok içten yaptım olurmu olmazmı diye hiç geçirmedim aklımdan ve oldu bence 1 damla göz yaşı duanın kabulune vesile oluyor tabi içten gelicek o göz yaşı ugur böcegi sen sevgilinimi getirmek istiyosun bak yeni bi konu açtım bende demedşm ama başlıycam inş olur

Guest eloo15

bigün değil bu gece dene derim 12 den sonra ;)

Guest GaZaL

Evet gece deneyin birde cama doğru ayarlama kendini iki rekat namaz ediyorsun ayağa kalkıp sureleri okuyorsun ve doğuya dönüyorsun..