Jump to content
Guest belalım

11 Adım Duası Çok Etkili...

Recommended Posts

Guest mirza1511

batıl şeylerr.. birileri aracı edilerek allahtan istenmezzz...şirke girebilirsiniz..

allah tan her saat her dakika isteyin.. size icabet ederr... ihlaslı olun yeterr

o kadar yapmak ıstedıgım konu var kı...bazen hangısı daha onemlı hangısınden baslasam dıye dusunurken hıcbırını yapamıyorum..

Guest eloo15

ugur böcegi bu gece basla derim ben sana bundan basla bakalım neler olucak:thumbsup::thumbsup:

Guest ilkimce

ellerinize sağlık paylaşım güzel olmuş.

Guest jasna

arkadaşlar peki tamam ama şimdi belalım ın verdiğini mi yoksa gazalın verdiğini mi uygulayalım belalım 1 kere fatiha......ve diğer adı gecen sureleri okuyun demiş gazalsa 3 kere okunmalı demiş???hangisi en doğru acaba??

Guest keklik13

arkadaşlar benim namaz kıldıgım yer küçük bir oda orada nasıl 11 adım atacagım anlamadım yoksa dışarı filanmı çıkmam lazım yardım edersninz sevinirim.

Guest larant

Allah razı olsun muhakkak deneyeceğim 15 gün önce ABDULKADİR GEYLANİ HZ.bağlı bi sohbet grubuna katıldım.haftada 1 toplantımız var yarın tekrar var.ordaki hocama soracağım bu duayı Rabbim cümlenizin muradlarını versin inşallah

Guest feşuğ

larant sor ve bizide bilgilendir olurmu.bende denemek istiyorum ya sevgilimle evlenmek için ailenmin izn vermesi için denicem inş olur yaa

--------------------

ya bide doğuya doğru yürüyoruz ya ya duvara falan denk gelirsek yönümüzü nasıl ayarlıcaz ozaman sonuçda oda yani elbet duvara falan denk gelebiliriz ozaman nasıl yürücaz

arkadaşlar benim bildigim ve bendeki kitaba göre bunun yapılışı böyle degil.kulaktan dolma degil yani pamuk yayınları arif pamuk un kitabına göre..

dilek ve muratın gercekleşmesi için

3 defa Ayet-el kürsi

3 defa inşirah süresi

bu ayetler okunduktan sonra hasıl olan sevabı Abdül Kadir Geylani Hazretlerinin ruhuna hediye ettim deyip

doğu tarafına dogru 2 adım yürüyünüz.sonra 10 defa

"ya Abdel Kadir Geylani !" diye cagırıp dilek ve muradınızın gercekleşmesini cenabı haktan niyaz ediniz.