Jump to content
Guest belalım

11 Adım Duası Çok Etkili...

Recommended Posts

Guest feşuğ

yok mu yardımcı olcak hayır sever arkadaşlar ya

Guest GaZaL

Arkadaşlar niye kafanız karışıyor anlamadım:Ddoğuya dönüp 11 adım atacaksınız, küçük adımlar ,o sırada niyetinizi düşünün olmuş gibi onun yanına yürüyormuşunuz gibi bitince gözleriniz açın Allahım sana şükürler olsun dierek bitirin..Sürelerin sayı adedi de farketmez iste 3 okuyun ister 1 yeter ki cani gönülden okuyun :)

Guest jasna

belalım zaten ilk sayfada açıklamış herşeyi...bence o denemiş sonucunu da görmüş onun gibi yapalım aynı sekilde gazzal ın yaptığı gibi de olabilir...sonuc olarak ikisi de sonucunu görmüşler..daha kafanızı karıştıran ne arkadaşlar?adımı soruyorsunuz onu da açıklayıcı bir şekilde yazmış zaten

Guest belalım

:))) ya arkadaşlar normal adım atarsanız ztn duvara yapışırsınız:))

ya ayaklarınızı bakın __ __ bunları ayaklarınız düşünün birbiri ardına gelicek normal adımlar degil nasıl anlatıyım yaaa:(((yan yana yani ayaklar

Guest cimen

bakin kizlar adimlar söyle. sol ayak sag ayagin önünde. sol ayagin topugu sag ayagin parmaklarinda. dogru dimi belalim :) cizgi de duruyormus gibi olucak sanirim.

merhabalar bende cok merak ettim bu duvayi ,acaba gunduz yapsak olmaz mi??

Guest belalım

ya ne zman yapmak istiyorsanız yapın hele içinizden yapmak geliyorsa hiç durmayın gece gündüz farketmez unutmayın içinizdeki bu istek allah istedigi için oluyor

rabbim kabul etmiycegi duayı biz kullarına ettirmezmiş boşa kullarına zahmet çektirmezmiş o yüzden nerde olursanız olun içinizden dua etmekmi geliyor edin arkadaşlar duamızın nerde ne zman kabul olucagı belli olmazz

ayrıca çimencim tşk senin dedigin gibi adımlar ben anlatamadım ya sagolasın:))

Guest Zem_heri

Evet bende internette bu dua ile ilgili yorumlarda yapan herkesin gördüğünü okumuştum. gecenin bi yarısı ortalık sessiz gözünüz kapalı okuyorsunuz zaten başka bi moda geçmişken bi de kapıya kadar 11 adım. değil o saatte kapının önünde birini görmek. orda olma ihtimalini düşünmek bile bana küçük çaplı bi kriz geçirtir sanırım :)))

Slaver sevdiğin adam gelmiyo kız, gelen evliya :)))

Guest eloo15
:))) ya arkadaşlar normal adım atarsanız ztn duvara yapışırsınız:))

ya ayaklarınızı bakın __ __ bunları ayaklarınız düşünün birbiri ardına gelicek normal adımlar degil nasıl anlatıyım yaaa:(((yan yana yani ayaklar

haklısın belalım duvara yapışacagım kesin normal adımda olsa :wallbash:

diger ayagımın önüne digeri:thumbsup:minicik minicik :clapping::clapping::clapping: küçükken bir oyun oynardık anne saat kaç onun hesabı :D:D

allah herkesin gönlüne göre versin yapan arkadaslarda sonuçlarıda yazarsa seviniriz

bırı gelıyomuymus kesın yapmayalım o zaman arkadaslar gelen ne bıde gıtmezse