Jump to content
kAi

Allah Kabul Etmeyecegi Duayı Bize Ettirmez!

Recommended Posts

iyide ömrümüz bitti kapanmaz yaralar açıldı offfffffff kafam çok karışık 2 yıldır neredeyse uçucam ama yok sadece kendimi avutup kandırmışım

Guest SVEGA

Selam arkadaşlar moralim çok bozuk biri için hayirlisi ise die dua etmiştim olumsuz bi haber aldim ama hala içimden bir şeyler olabileceği geliyor duaya devam etmek istiyorum fakat tereddüt ettim hayirlisi değil mi acaba diyorum,bir de daha çok mu istemeliyim diyorum.

Bu sözü çok seviyorum ama doğruluğundan pek emin değilim açıkçası:confused:

biraz kendimizi avutmamıza yarıyor sadece o kadar.

O zaman bu kadar dua ettiriyor ama neden kabul etmiyor?madem istetiyor o halde verir inşaallah..Veya sırf üzüp imtihan etmek için mi istettirip de ondan sonra vermiyor?

Ama belki de vermiycek bunu bilemeyiz ki.Çok karışık bir durum bence bu..

Guest dreamend

Hergün azimle okudum hayırlısı değil işte başkasını bulmuş sanırım...Allah yalancılığını ortaya döktü.Bu da aslında bana bir cevaptır.Hayırlı değil demek ki ama eminde olamıyorum ki...oof of...

Hergün azimle okudum hayırlısı değil işte başkasını bulmuş sanırım...Allah yalancılığını ortaya döktü.Bu da aslında bana bir cevaptır.Hayırlı değil demek ki ama eminde olamıyorum ki...oof of...

bu ıstegını ne kadardaha karsına cıkan fiili olaylara ragmen nekadar gonulden ıstedıgının bır sınavı bu.hem kendını denıyosun burada duydugun varsayımlar kasısında ne kadar sevdıgını hem kendın anlıyosun hala olan bır olay uzerıne onu ıstıyosan 2. sıde Rabbımıze herseye ragmen nekadar cok ıstedıgını kapısını calarak arz edıyosun.yılma ne olursa olsun ıstee bı sınavdasın unutma..

Guest dreamend

Allah razı olsun kai hiç böyle düşünmemiştim...Çok sağol.Yalan söylemeseydi keşke.Geri dönmesini istemiyorum artık.Ama belki kötü bir şeyde olsa sensiz yapamıyorum demesini istiyorum...Bu da bencilce olacağı için artık başka bir şey dilemeye karar verdim.Onda yılmayacağım işte çünkü esas istediğim şeyin bu olduğuna karar verdim.Bizimki zaten neredeyse imkansız bir ilişkiydi.Benim ailem onu kabul etmeyebilirdi bile.Ben bunu bile göze aldım...Ama o beni bırakırken hiç mi hiç zorlanmadı...Beni suçladı hep...O yüzden artık hayırlı olduğuna inanmıyorum.

yemin ederim ağladım okurken,ne kadar doğru,ne kadar güzel...

öyle bir yaradan ki o hep yanımda,hep benimle...

dua etmekten hiç vazgeçmedim,şükretmeyi hiç bırakmadım...

ben her gece konuşurum onunla,en sevdiğimle konuşur gibi,öyle rahatlarım ki sonra...

onun aşkına sadece bişeyler isterken ya da en çaresiz zamanınızda hatırlamayın onu...

güzel her anınızda bir kere gökyüzüne çevirin kafanızı teşekkür edin...

onun kabul etmeyeceği hiç bir şey olamaz bunu hiç unutmayın...

Guest Melinda

ne zaman dualarımdan ümidi kessem burda buna benzer yazılar okuyorum, yada birileri vazgeçmeyin duam kabul oldu sonunda gibi şeyler yazıyo. Buda Allah'ın bi işareti heralde. vazgeçmememi sölemek istiyodur belkide. :) İnşallah en kısa zamanda hepimizin dilekleri gerçekleşir.

Guest dreamend

Dualar kabul olmuyor diye bir şey yok.Elbette kabul olacaktır.Ya başka bir şekilde ya bir belayı engelleyerek ya da günahlar affolur.Hayırlısı...