Jump to content
Sign in to follow this  
3.alem

Doğruyu Söyledi, Dayağı Yedi

Recommended Posts

Halam geçen hafta sık sık ziyaret ettiği medyum A.G. ye her zamanki gibi fal baktırmaya gitmişti. Açıklamalarının sonunda "oğlunu perşembe günü trafik kazası sonucu hastanede bulacaksın" demesi, ortamı hararetlendirmiş ve medyum A.G. şeytani bir öfkeye sahip olan halam tarafından ansızın dövülmüş ve evi terkedilmişti.

Perşembe günü akşama doğru aldığımız telefon bunu doğru çıkardı. Ahmet, altındaki araçla kırmızı ışıkta beklerken frenlerini dozajlayamayan bir minibüs tarafından çarpılmış ve önündeki jiple minibüsün arasında sıkışmıştı. Ahmet ise yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Bunu duyan halam o gün akşam medyum A.G.'den özür diledi.

Aynı medyum, bir kaç sene önce benim falıma baktırmaya gelen halama kısmetim o dönemde bağlı olmasına rağmen Allah'ın isteğiyle, daha önce bahsi açılmamış olmasına rağmen iş yerinin adresine ve tarihine kadar belirtmiş sonunda gerçekleşmişti.

Sonuçta birinin her söylediğine inanırsanız, söylediği olumsuz şeylerede zamanı geldiğinde katlanmak zorunda kalırsınız.

Not: Bu yazı fal propagandası içermemektedir. Fal, türlü işlemlerle gelecek okuma ve okutma gibi işlemler imanınızı yok etmesinin yanında affı olmayan günahlardandır.

Guest melek123

zaten fala bakan falcilar böyle kaza ve serleri görmeleri cok normal neden cünkü seytanda gelmedir, hadi dedikleri hayir ve ser olsunda tutucakmi tutmicakmi o zaman görelim seninki propaganda degilse, düpedüz bazi insanlari falcilar aitmek amacin bence!

Guest emirdagli

Bu yazi fal propagandasi içeriyor bana kalirsa.

Falin her türlüsünden yüce dinimiz bizleri siddetle kaçinmaya davet etmistir..

Allah'ın dediği "fal vesilesiyle duyduğunuza itimat etmeyiniz, geleceğinizi öğrenmenin hiçbir zaman peşinde olmayınız".

Faldan duyduklarınız hiçbir zaman %100 olmaz.

Yazdığım yazıda çelişki yoktur. Olanlar gerçektir. Ancak kesinlikle inanmak şöyle dursun, fala en baştan baktırmayın...

Guest stardust

ay falci nerede hemen biz de gidip dadanalim :D

Guest cimen

falcilarin hepsi de cinli ama cinli olduklarini bilmiyorlar. bilmediklerinden de inkar ediyorlar. cinler cok hizli oldugundan gelecege hemen gidip geliyorlar sonra da o falcinin kulagina fis fis yapiyorlar. insallah dogru anlatmisimdir sorularlaislamiyette okumustum.

Guest Muhabbetci

3. Alem arkadasim...Bilmiyorum maksadin nedir..Aslinda bilmekde istemiyorum...Propaganda degil demissin ...Peki su konulardaki Medyum AG kimdir?

Yıllaryılı herkesin kendisinde büyü olup olmadığına baktırmaya gittiği Kütahyalı bayan medyum A.G.'nin yaptığı büyüler (!) şüphesiz Allah tarafından takdir edilmekte.

http://www.estanbul.com/buyucu-37407.html

Açıkçası bana büyü yaptırmak için ayağıma gelseler bende A.G.nin yaptığını yapardım. Bir miktar bedelde alırdım... Tabii bunu kendim için almazdım.

http://www.estanbul.com/buyucu-37407.html#post353059

Sonucda bu ilk acdigin konu degil Kütahyali Medyum AG ile ilgili...

Kusuruma bakma ama süpheli bakmakda pek haksiz degilim sanirim , degilmi?

Guest fantoma
Halam geçen hafta sık sık ziyaret ettiği medyum A.G. ye her zamanki gibi fal baktırmaya gitmişti.

Bizim hanimin aynisi...pes dogrusu bu kadar benzermi bir kisi??:D

Guest melek123
Bizim hanimin aynisi...pes dogrusu bu kadar benzermi bir kisi??:D

hahahah ay fantoma illahi :D:D:D:D:D

Aynı kişi kardeşim saklımız yok. Ama bu kişi ne benim nede menfaatlendiğim bir kişi.

Benle irtibat kuranlardan tek bir kişi bu bayanın telefon numarasını istedi onada vermedim. Kendisi uygun görürse buraya yazsın.