Jump to content
Şanaa

Değişik Bir Fal

Recommended Posts

eskiden falcı yokmuş bilinmezmiş kocası asker giden kadın kocasından haberde alamazmış öyle cep mep yok yavuklusuyla evlenecekmi kocası askerden dönecekmi hemen abdest alıp sol elinden dirseğe kadar olan bölümü neyse sorun ona niyetle sağ elini sol parmağına üstüne koyup dirseğe doğru karışlıyorsun üsteki el yani sağ parmaklar altaki elin parmaklarını geçerse yavuklu ile evlenme olacak yok sol el uzun gelirseki olmayacak üst sağ el kasılıp parmaklar gerilip kısalırsa sonu hayır değil bazı yörelerde kol karışlama hala devam ediyor ve çoğu zamanda isapetli..bir kolay fal güzel bir kitap al sorunu sor aç sayfayı önüne gelen o kelimeleri oku soru aşk ise güzel bir roman olsun belkide çok hoşunuza gider bu fallar kim bilir.

tam olaark hayal edeemdım..nasıl yanı..olacaksa ya da olmayacaksa el bısekılde kasılıp kısalıyo mu..bıraz daha ayrıntılı anlatır mısın.ılk defa duydum

olmayacaksa sağ el ve parmaklar kasılıyor sanki kısalıyor yani damarlar büzülüyor

anladıgımı yazayım..sımdı sag elımle sol elımın parmak ucundan baslayarak karıslıyorum..orta parmak dan baslayıp dırsege dogru...sol elımı acık ve gergın bır sekılde tutuyorum..eger olmayacksa elım buzuluyor..ve bunu hssedıyorum ..elım kapanmaya baslıyo ..boyle mı...

Guest nnic

yaşşasın:)

piyangodan para çıkacakmı dedim büzülmedi:)

şanaacığım süpersin yalnız birkere daha anlatırmısın veye doğru anlamışmıyım sağ elimi sol elimin üzerine parmaklarımı açarak koydum dirseğe kadar karışladım sol kısa kalınca olmuyo sağ uzun gelirse oluo doğrumu anlamışım

ah şimdi gösterebilsem keşke iki eli parmaklardan birleştirip sağ el üste niyetin üzerine sıvazlayıp iki üç defa başlıyorsun yukarı doğru karışlayıp tekrar parmak ucuna geliyorsun sağ parmak uzun geldiyse oluyor yok büzüldüyse damarlar kasıldıysa yani parmaklar çekildiyse olmuyor ..

SANAAcım sen bıldıgın ıcın kolay gıbı geliyor ama..el nasıl kısa gelıyor olcdugun yerde anlamadım..yanlıs yapıyorum sanırım ben.. :-(

.keske resım cekıp yukleyebılsen buraya..hatta video ekleyebılsen :-)

eskiden falcı yokmuş bilinmezmiş kocası asker giden kadın kocasından haberde alamazmış öyle cep mep yok yavuklusuyla evlenecekmi kocası askerden dönecekmi hemen abdest alıp sol elinden dirseğe kadar olan bölümü neyse sorun ona niyetle sağ elini sol parmağına üstüne koyup dirseğe doğru karışlıyorsun üsteki el yani sağ parmaklar altaki elin parmaklarını geçerse yavuklu ile evlenme olacak yok sol el uzun gelirseki olmayacak üst sağ el kasılıp parmaklar gerilip kısalırsa sonu hayır değil bazı yörelerde kol karışlama hala devam ediyor ve çoğu zamanda isapetli..bir kolay fal güzel bir kitap al sorunu sor aç sayfayı önüne gelen o kelimeleri oku soru aşk ise güzel bir roman olsun belkide çok hoşunuza gider bu fallar kim bilir.

şanaa'cım bu fal biraz karışık değilmi. en güzeli iskanbil falı:Dşıp diye tutuyor valla ben ona bakıyorum.. ne varsa çıkarıyor:D

• Like 1

Guest suzanna

iskanbilde hangi falı bakıyorsun.sen de baktığın falı anlatsana.biz de bakarız....