Jump to content
Şanaa

Değişik Bir Fal

Recommended Posts

şanaa'cım bu fal biraz karışık değilmi. en güzeli iskanbil falı:Dşıp diye tutuyor valla ben ona bakıyorum.. ne varsa çıkarıyor:D

seyn, en iyisi iskambil falını açıkla lütfen

niyet olmuyor demektir..kolunu sıvazlarken benim elim değil fadime anamızın eli deniyor..

sağ dirseğin sol dirseğin üzerine gelecek şekilde kolunu üst üste koy, sonra sağ elinle sol elinin üzerini karışlıyorsun :)

şanaa doğru anlamışmıyım böyle mi oluyor?

yok öle değil.şimdi sağ elinle sol elinden dirseğe kadar bir kaç kere sıvazlıyorsun benim elim değil fadime ananın eli diyerek sonra neyse muradın onu söylerken sağ elinle sol dirsekten karış hareketi yaparak iki veya üç defa parmak sol parmak uçlarına geliyorsun eşitse veya kısa gelirse murat hasıl olmayacak yok parmaklar diğer parmak uzunluğunu geçtiyse murat tamam demek..

böle anlatılmıyor ki neredeyse imkansız oldu..

ne azimli milletiz biz :D 5 yıldır azimle anlamaya calısılmıs. bı tane de adam akıllı anlayan yok hala da caba sarfedılıyor. :D

• Like 1

yok öle değil.şimdi sağ elinle sol elinden dirseğe kadar bir kaç kere sıvazlıyorsun benim elim değil fadime ananın eli diyerek sonra neyse muradın onu söylerken sağ elinle sol dirsekten karış hareketi yaparak iki veya üç defa parmak sol parmak uçlarına geliyorsun eşitse veya kısa gelirse murat hasıl olmayacak yok parmaklar diğer parmak uzunluğunu geçtiyse murat tamam demek..

böle anlatılmıyor ki neredeyse imkansız oldu..

anladım şimdi :D..... fadime ana derken?

ne azimli milletiz biz :D 5 yıldır azimle anlamaya calısılmıs. bı tane de adam akıllı anlayan yok hala da caba sarfedılıyor. :D

Doğru söylüyorsun biz beyinsiz insanlarız akıllı değiliz öyle 5 yıldır anlamaya çalışıyoruz..