Jump to content
ayşegül25

İlişkilerde Düşünce Gücü..

Recommended Posts

Merhaba arkaslar bende bircogunuz gibi cekim yasasina inananlardanim sizlerden yardim istedigim bir konu var. Arkadasim yillarca cekim yasasi ile ilgilendi ve herzaman basarisizliga dustu:)))) biseylerin eksik oldugunu soyluyordu sonunda egitimlere gitti bu konuyla ilgili butun kitaplari okudu. Suan 2 yildir kendisinin yuzune bakmadigi eski sevgiisiyle baristi artik kavga bile etmiyorlar isin ozunun tamamen gevseme ve odaklanma oldugunu soyluyor ama ben bunu bir turlu yapamiyorum.bu konuda bilgisi olan varmi tesekkurler

• Like 1

işte cekim yasası aslında bende bu konuda şimdi araştırma yapıyordum ve karşıma bu konu cıktı:D

• Like 1

duanın da cekımın de onunu tıkayan sey kaygı. gevsemekse bunun zıttı. kaygısız dilemek yani anahtar . ama kaygıyı bırskmak cok olay bırsey degıl.

duanın da cekımın de onunu tıkayan sey kaygı. gevsemekse bunun zıttı. kaygısız dilemek yani anahtar . ama kaygıyı bırskmak cok olay bırsey degıl.

öncelikle içimizdeki kaygı ve endişelerden nasıl kurtulacağımızı bilmemiz gerek onları aşmadan ve arınmadam bir yerlere varabilmek zor süveyda cım haklısın

Valla kızlar haklısınız nasıl kurtulacağız şu bilinçaltımızdaki fazlalıklardan bilmiyorum.Seminer falan varmış bu ay sonu inceliyordum.Fiyatları nedir acaba bu seminerlerin bilen var mı*

Valla kızlar haklısınız nasıl kurtulacağız şu bilinçaltımızdaki fazlalıklardan bilmiyorum.Seminer falan varmış bu ay sonu inceliyordum.Fiyatları nedir acaba bu seminerlerin bilen var mı*
bu konuda ben de bılgılenmek ıstıyorum.ıstanbulda semınerler fln varsa lutfen benı de bılgılendırın. cok pahalı degılse ben de katılmak ıstıoyorum.

Benim bu konuda hiçbir fikrim yok canım ya fiyatı nedir ne degildir hatta faydası olurmu bu seminirlerin onca kitap okudum hiç bir şey şu an aklımda degil ve olumsuz düşünceyi nasıl uzaklaştıracağımı bilmiyorum kafamdan:confused:

Bir dönem %100 düşünce gücü gibi kitaplar vardı.Onlardangrip nezle üzerine denemem olmuştu başarılıda oldum.Ben hiç grip nezle olmam.Şimdi bilinçaltımı temizlemek istiyorum tüm olumsuzluklardan.

--- Sonraki mesaj ---

Kitap tavsiyesi olarak direk uygulamalara yönelik Aykut Oğutun kitaplarını, Evrenden torpilim Var ve Üzerinde Ayna olan kitabı, Bu iki kitap sohbet havasında yazılmış kitaplar.

Aykut Oğutun yaşam koçluğunu yapan öğretmeni Darel Rutherford'un Çözüm Olmak kitabı bolluk bilinci oluşturma ve yaklaşımları ile çok güzel bir kitap. Ve Antony Robbins'in Sınırsız Güç kitablarını tavsiye ediyorlar.

Bir dönem %100 düşünce gücü gibi kitaplar vardı.Onlardangrip nezle üzerine denemem olmuştu başarılıda oldum.Ben hiç grip nezle olmam.Şimdi bilinçaltımı temizlemek istiyorum tüm olumsuzluklardan.

evet o kitabı bende okudum ve o dönem cok faydasını gördüm şimdinin gücü oda mükemmel bir kitap ve beynin gizli güçleri fakat öyle zamanalr var ki sanki başa sarıyor herşey ve bu bizim alt bilnç deki olumsuz düşüncelerden kaylaklanıyor olumluda olmaya calışsak hemen ego devrede hadi canım olurmu öyle şey onca kitap okudun uyguladın ne oldu sonuç diyiveriyor tıpkı şimdiki gibi:rolleyes::D