Jump to content
ayşegül25

İlişkilerde Düşünce Gücü..

Recommended Posts

Guest Phaldor

Düşünce gücünü falan geçtim. En azından düşünceli biri olmak, Y....tık D......dan eyfel'i gördüğünü iddia etmekten çok daha erdemlidir...

Arkadaslar reklam yapmak istedeydim su kisiye gitti egitim aldi derdim oyle birsey soylemedim merak etmeyin egitimleri ben vermiyorum:)))) sadece gevsemek ve dusunceyi bosaltmak cok zor bunu yapan varmi diye sordu tesekkurler

• Like 1

Guest Phaldor
Arkadaslar reklam yapmak istedeydim su kisiye gitti egitim aldi derdim oyle birsey soylemedim merak etmeyin egitimleri ben vermiyorum:)))) sadece gevsemek ve dusunceyi bosaltmak cok zor bunu yapan varmi diye sordu tesekkurler

Farklısını anlamak için fazla zorlamak lazım zaten. İçiniz rahat olsun...

Farklısını anlamak için fazla zorlamak lazım zaten. İçiniz rahat olsun...

size niye bu kadar dert oldu acaba çok merak ettim, artık rahat ve mutlu olabilirsiniz siniriniz ordan bana ulaştı.ben zannımı söyledim, hepsi bu.

olmasını istediğiniz olayların genelde siz unuttuktan sonra gerçekleştiğini görürsünüz.istemeyi bilmek kadar istediğimiz şeyi unutmakta önemli.çünkü siz her istekte evrene bir enerji gönderiyorsunuz.olay üzerinde çok fazla düşündüğünüzde ister istemez olumsuz sinyallerde gönderiyorsunuz.

Arkadaslar kimseyle tartismak istemiyorum. Son bir kez daha soyleyeyim arkadasim bunlarla ilgili bir cok seminere gitti kendini bu konuda gelistirdi. Yanimda olan bilgili arkadasima tabikide sordum okudugu kitaplari aldim mesela beynin gizli gucleri... Yaptigi calismalarida yaptim ama olmadi ben buraya seminere gittim hadi gidin sizde hersey sizin olsun demedim. Gidersemde yazarim faydalanmak isteyenler vardir diye. Ben ztn konu acan bir insan degilim konulara bakiyorum yorumlari okuyorum insanlarin nasil zor durumda olduklarini bilmeden elestiriler oluyor. Bilgisi olan varsa paylasirsa tesekkurler

• Like 1

olmasını istediğiniz olayların genelde siz unuttuktan sonra gerçekleştiğini görürsünüz.istemeyi bilmek kadar istediğimiz şeyi unutmakta önemli.çünkü siz her istekte evrene bir enerji gönderiyorsunuz.olay üzerinde çok fazla düşündüğünüzde ister istemez olumsuz sinyallerde gönderiyorsunuz.

Haklısınız,bazen bir isim hatırlayamayız hiç düşünmediğimiz bir zamanda gelir aklımıza.Bilinçaltımıza atarmışız aradığımızı o bulur geri verirmiş cevabı.Çok isterken nasıl olumsuz sinyal gider bunu anlamadım.

Haklısınız,bazen bir isim hatırlayamayız hiç düşünmediğimiz bir zamanda gelir aklımıza.Bilinçaltımıza atarmışız aradığımızı o bulur geri verirmiş cevabı.Çok isterken nasıl olumsuz sinyal gider bunu anlamadım.

aceba olmayacak mı diye de düşünürüz.o zaman olumsuz sinyal göndermiş oluruz

aceba olmayacak mı diye de düşünürüz.o zaman olumsuz sinyal göndermiş oluruz

Beynimizi rahat bırakamıyoruz ki. Yerli yersiz düşünce kirliliği ile dolu.Bilinç altı temizliği çok zoooor.

evet sanırsam her ne kadar arzuyu olmuş gibi kabullenmek önemliyse de, onu unutunca hem şüphelerden uzak tutuyoruz hem de arzuya odaklanılmadığı için eksikliği evrene yansıtmıyoruz. gerçi ilk dediğimle ikincisi biraz çelişiyo gibi ama arzuyu olmuş gibi kabullenmeyenler en azından unuturlarsa o da faydalıdır diye düşünüyorum. son birkaç gündür bu unutmayla ilgili tatmin edici yazılar da araştırıyorum zaten. bu konuda bilgisi olan ve yazılarla ilgili yardım yapabilecek olan mesaj kutumu aydınlatırsa memnun olur ve şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

ha bir de unutmadan ekleyeyim konuyla ilgili güzel bir söz : gerçekleşmesini arzu ettiğimiz şeyler beklemekten vazgeçtiğimiz anda gerçekleşir. bu hayatın bize "sen bakarken soyunamıyorum" deme şeklidir.