Jump to content
Sign in to follow this  
münzevi

Galatasaray Şikeyi Ne Kadar Yapmıştır?

Recommended Posts

Guest İDİL

Öncelikleeeee

Başkanı şike suçundan 1 sene hapishanede yatmış,hala hakkında 6 sene hapis cezası bulunan(Yargıtay kararı bekleniyor)bir takımın taraftarı olarak böyle bir başlık açtığınız için fener camiasının ezikliğini bir kez daha ispat ettiniz,tebrikler....

Hemen gelelim mesnetsiz açıklamaların cevaplarına.

Allah'a çok şükür bir bayan olarak futbol bilgimle sitedeki tüm erkeklerden daha üstünüm de bu tip karalamalara hemen cevap vermekte sıkıntı yaşamıyorum...

- 86-87 sezonu Galatasaray-malatyaspor maçında Ergun Gürsoy tofaş araba hediye etmiş he mi rakip futbolculara..

Bah sen Allah'ın işine ki biz o maçta galibiyeti zor yakaladık malatya spor bizi baya bir evire çevire yeniyordu ki ilk gol ilk yarının sonunda ikinci gol hasbel kader ikinci yarının uzatmalarında geldi...

demek ki neymiş kopyala yapıştır yapmadan önce açıp maçlara bakmak lazımmış...

-Zalad'ı ne kadar tanırsınız bilemem ama ben bu camiayla iç içe olan babam ve amcalarım sayesinde bizzat tanıştım Zalad ile...

Şike itirafı falan yok,adamın üzerine cevap veremeyeceği tarihlerde suç atıp,kendini savunamayacağı bir poziyona düşürüyorsunuz sonra fener yanlısı medyada manşet, Zalad,fenerin iddialarına cevap veremedi..

Bakın şimdi tarihi gerçek istiyorsanız şu yazdıklarımı iyi okuyun...

Şikenin yapıldığını iddia ettiğiniz sezon 92-93 sezonudur.

Galatasaray'ın averajı 45

bjknin averajı 43

Galatasaray'ın hem averaj hem de atılan gol sayısında üstünlüğü vardı...

Yani sevgili matematik dostları Galatasaray ankaragücünü 2 farkla yense beşiktaşın gençlerbirliğini 5 farklı yenmesi gerekiyordu...(açın bakın abi tüm her şey yazıyor tff sitesinde)

galatasaray o sezon ankaragücüne istanbulda 3 ankarada8 gol attı yani toplamda 11 gol attı ve hiç gol yemedi,bjk ise istanbulda 4 ankarada 6 gol attı yani toplamda 10 gol attı ve hiç yemedi...

sonra şampiyon olamayınca galatasaray şikeyle şaibeyle olmuş oldu.kapasitenize güvenerek diyorum ki ankaragücü o sezon facia bir performans gösteriyordu ve dolayısıyla bir takımdan 8 yemesi sürpriz değildi...

Kısacası şike yok ;)

- arif erdem konusuna gelince adam bugün kendi bile kabul eder abartılı düştüğünü,bu hakemin sazanlığıdır şike değildir.şike rakip takımla yapılır ayık olun.

-basketbol olayını duymadım hemen araştırıyorum en kısa zamanda cevap verilecektir.

-denizli faciası ahahahah denizli...

16 dakika uzayan bir maçta rakibe gol atmayı beceremeyen zavallı fener...16 dakika uzayan bir maç sonunda hırsından çimleri yiyecek hale gelen aziz....

saat kaç 20.45 !

-stadımız beleş değildir. mecidiyeköydeki ali samiyen stadı arazisi tt arena stadının yapılma masraflarından tam 4 kat daha fazla bedelle devlete bırakılmıştır. inanmayan araştırsın,kuru sıkmakla olmuyor öyle...

ayrıca protesto temel haktır kimseleri ilgilendirmez...

Fenerin şikesi abartılacak kadar değildir...

Sadece başkanı Hapiste yatmıştır,hala hakkında 6 yıllık hapis istemi ve cezası vardır.

Yöneticilerin neredeyse tamamı ceza almıştır.

En önemli maçlarda Galatasaray'ın başkanı şeref tribününde yer alırken fenerin başkanı tüm şeref yoksunluğu ile hapishanede izliyordu maçları..

*ayrıca yaratıcı olun len ne bu,kalkıp aynı başlıkla konu açıyorsunuz...özgün olun taklit etmeyin Galatasaray'ı...

Cincon sike yapmaz:)

Fetonun ogrencileri var orda. Hakan okan arif.töbe diyin çarpılırsınız.:D

Guest İDİL
Cincon sike yapmaz:)

Fetonun ogrencileri var orda. Hakan okan arif.töbe diyin çarpılırsınız.:D

Al işte...

Muhteşem zeka...

He evet Hakan bizde Arif bizde Okan bizde az daha sıkarsan sen pele'yi de bizden çıkarırsın

Al işte...

Muhteşem zeka...

He evet Hakan bizde Arif bizde Okan bizde az daha sıkarsan sen pele'yi de bizden çıkarırsın

kızma muhteşem zeka.sizde oynadıkları sezonlardan bahsettim:D

cemaattin takımı hahah

Guest İDİL
kızma muhteşem zeka.sizde oynadıkları sezonlardan bahsettim:D

cemaattin takımı hahah

Belözoğullarından paraya muhtaç Emre kadar cemaatçi mi var bu ülkede...

Ya Özer,Sezer ?

Hoş Sezer'i falan topçudan saymak hakaret olur futbola...

Ya Özer,Sezer ?

tamam tamam cincon şike yapmaz.sütten çıkmış ak kaşık:D

Tarlalar ekin oldu

mahkeme 5 macta şike buldu

fenevliler her zaman gibi

camura yatiyorlar

Ya Özer,Sezer ?

Bişey olmaz.Biz modern futbola tepki olarak doğan Sabri'ye bile futbolcu diyoruz.:D

Guest İDİL
Bişey olmaz.Biz modern futbola tepki olarak doğan Sabri'ye bile futbolcu diyoruz.:D

İşiniz gücünüz medyatik söylemler,futbol maçı izlediğinizden bile şüpheliyim.Facebooktan twitterdan duyduklarınızla konuşuyorsunuz.

Sabri gibi canıyla kanıyla oynayan bir futbolcu gösterin takımınızda(Fazla düşünme beynine yazık ben söyleyeyim yok,Lugano vardı o da sizin pis işlerinize bulaşmamak için gitti)