Jump to content
bakrac

Geliyorlar-13 (Çekim Yasası Aldatmacası)

Recommended Posts

hmmmm yani doymak bilmeyen insanlar yüzünden... ezilenlerde sesimi duyan varmı diye yıllarını geçirecek anladım teşekkürler

evet belli anladığınız :)

afrikada o kadar maden yatakları var işlenmemiş taşlar mevcut peki neden halk açlıktan kırılıp bunları değerlendiremiyor ya daa değerlendirilmesine izin verilmiyor !!!

ya da o kadar uzağa değil dibimize ırağa gidelim bir şeyi bahane edip neden Sözde demokrasi getirildi :) petrol için değil değil mi :)

--- Sonraki mesaj ---

bunları yapın diye insana Allah mı (tövbe haşa.) emrediyor tabii ki hayır insanoğlunun doymak bilmeyen nefsi sayesindedir

ben yazıyı okudum bazı yerlere katılmakla beraber bazı satırlara katılmıyorum herkes dinini kndine özgü yaşar siz allaha inanırsınız allahtan istersini diğeri inanmaz evrenden ister evren bazılarına göre melekler ve ruhaniler olarak düşünebiliriz allah bilir yinede illa doğrudur demiyorum sonuçta ikiside istemek doğru veya yanlış

mesala

Hayatımı şu andan itibaren sevgi ve güzellik enerjisi ile dolduruyorum. Kendimi sevmeyevirgul-1.gif başkalarını sevmeye ve evreni sevmeye karar veriyorum. Evrenden bana gelen sevgi enerjisini mutlulukla kabul ediyorum ve sevgi içinde bir hayat sürmeye niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

veya

hayatımı islam ile namaz ile dolduryorum.herkes için dua ediyor ve hepimizin birlik ve beraberlik içinde tıpkı eshabı kiram gibi uymlu birbirine düşkün olmamızı allahtan istiyorm.evime bereket huzur sağlık vermesini rabbimden ister ve tüm verdikleri nimet içinde rabbime teşekkür eder hamd ederim

bu kelimeler değişebilir (Ben sonuna bunun için teşekkür ediyorum ve Allah’a şükrediyorum

diye ilave ediyorum

bu çekim yasası değil bnm için islam yasası

• Like 1

ben yazıyı okudum bazı yerlere katılmakla beraber bazı satırlara katılmıyorum herkes dinini kndine özgü yaşar siz allaha inanırsınız allahtan istersini diğeri inanmaz evrenden evren sonuçta melekler ve ruhaniler olarak düşünebiliriz allah bilir yinede illa doğrudur demiyorum sonuçta ikiside istemek

mesala

Hayatımı şu andan itibaren sevgi ve güzellik enerjisi ile dolduruyorum. Kendimi sevmeyevirgul-1.gif başkalarını sevmeye ve evreni sevmeye karar veriyorum. Evrenden bana gelen sevgi enerjisini mutlulukla kabul ediyorum ve sevgi içinde bir hayat sürmeye niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

veya

hayatımı islam ile namaz ile dolduryorum.herkes için dua ediyor ve hepimizin birlik ve beraberlik içinde tıpkı eshabı kiram gibi uymlu birbirine düşkün olmamızı allahtan istiyorm.evime bereket huzur sağlık vermesini rabbimden ister ve tüm verdikleri nimet içinde rabbime teşekkür eder hamd ederim

bu kelimeler değişebilir (Ben sonuna bunun için teşekkür ediyorum ve Allah’a şükrediyorum

bu çekim yasası bnm için islam yasası

Allahın_Kulu, çekim yasasında istiyorum demişsin ama istemeyeceksin olmuş veya elde etmiş gibi davranacaksın.... Ama sen güzel dileklerini istiyorum diye söylersen bu çekim yasası değil, bir dua olur....

Evet, arkadaşlar.... Dünya üzerinde mutsuz çoğunluk varken, çevresindeki üzücü, vicdan titreten olaylara seyirci kalıp, nasıl pozitif olacak insan? Bu herşeye göz yumak, kötülük dünyayı sarsa bile çünkü benmerkezcilik var nihayetinde...

haklısın fakat düşmanın silahı ile silahlanın hadisini de unutmamak lazım

yusuf a.s kuyulardan nasıl kurtuldu

yunus a.s balığın karnından nasıl çıktı yada hz ibrahim nemrutun ateşinden nasıl kurtuldu

istemek değil mi

istemek=yalvarmak dua değilmi

ben allah c.c ismi ile dua ederim bazıları demez bu onların inancıdır zaten dünya hayatı kimin ne kadar güzel şeyler yapması için geldiği imtihan yeri değil mi

evrende bizim görmediğimiz bir sürü asker var ve bu askerler her gün bizi çekiyorlar kameraya ve bu askerler allah c.c rapor veriyorlar allah c.c soruyor bilmesine rağmen kulum ne yapıyor

allahım senden herkes için istiyor veya oyuna dalmış seni unutmuş diyor yusuf a.s duasıyla bitirmek istiyorm allahım bana istemeyi ve isteyebilmeyi nasip et

vesselam

Ressam resminden üstündür..Yaratıcı yarattıklarından üstündür...Evreni bu şekilde ''dile benden ne dilersen'' diyen lambadan çıkmış bir cin gibi göstermek ; yaratıcıyı unutturup yaratılanı-evreni- putlaştırmak gibi..Fazlasıyla zekice bir yöntem, gerçekten bu kadar faydalı bir ''sır'' olsaydı hepimize bu kadar kolay ulaşmasına izin vermezlerdi, reklamını yapmazlardı eminim...Son numaraları ''melekler''...Kitap reyonunda ''meleklerden isteyin, meleklerle yaşamak'' konulu kitapları görünce dehşete düşmüştüm...Melekler tabii ki var ama bu sefer de onlar putlaştırılmaya ve yaratıcının önüne geçirilmeye çalışılıyor..Numaraların sonu gelmeyecek..

Çekim yasası kitaplarının birinde illuminati simgelerinden biri olan ''Horus un tek gözü'' nü gördüğümde anlamlandıramamıştım...Ruhsal korunma konulu kitaplardan birinde de ; açıkça iki elle üçgen piramit yaptırıp üçüncü göz dediğimiz yere ellerin yerleştirilmesiyle yapılan -sözümona- bir korunma yöntemi öğretiyordu...Tek göz, üçgen piramit...Simgelerini öğrendikçe kitaplardan bile kıllanmaya başlamıştım...Medya en büyük hipnoz aracıdır derler..TV, gazete ve en son olraka kitaplarda subliminal mesajlar verilmeye başlandı...

He isteyenin çekim yasasıyla dilekleri gerçekleşmiş olabilir ama o dilekler ne kadar hayırlıdır bilemeyiz..

Bilinçaltımızı bile dualarla yaratıcıya teslim edelim...

aklıma glen başka bir hz ömerin suya attığı kağıt

ey su eğer allahın emrindeysen sakin ol değilsen akmaya devam et der ve su baskını biter

kafirun süresi srrınca allahtan istemk istemek istemek diyorm sadece

.... Aslında insan düşünceleriyle tanrıyı oluşturur, tanrı diye birşey hiçbir zaman olmadı düşüncelerini bizlere empoze ediyorlar bu Çekim yasasıyla....

nietzsche'nin "tanrı bizi degil biz tanrıyı yarattık" sözu gibi

nietzsche ye göre ''Tanrı öldü'' söylemiyle aslında düşünce anlamında Tanrının öldüğünü iddia ederdi. Yani Tanrıyı yaratan insan ve isterse öldürebilir de.