Jump to content
Renkahenk

Üniversite/Bölüm Hakkında Bilgi İstemekteyim

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar..

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.. Kuzenim sınava girdi ve ilk 9000 içinde..Radyo Sinema Televizyon Bölümü okumak istiyor.. Marmara yı düşünmüştük lakin daha sonra aldığım bilgiler dolayısı ile caydım.. Sizden ricam;

Ege Ü. , Hacettepe Ü, Eskişehir Anadolu Ü. 9 Eylül Ü.' nde "Radyo Sinema Televizyon" Bölümü hakkında bilgi istemekteyim..

Ulaşabildiğiniz tüm bilgileri/görüşleri istiyorum mümkünse..

:))

Ortam ve uygulamaları ön planda olmak sureti ile yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler..

• Like 1

Arkadasim orda okuyor. Onu acik bi bolum. Eger kendi halinde devam ederse yerel gazetelerde is bulabilir son sene staji var zaten hos bi bolum ama kendini yetistirmeye bagli. Ortalama yuksek bitirirse iyi yerlerde referansi oluyor.

Guest İDİL

Dayın yoksa aç kalır,sürünür,millete yalakalık yapıcam diye kendi karakterini eritir...

Bak tercih yapıyorum bende sürekli öğrencilere, yazdırmadığım(TS) 2 bölüm var biri bu diğeri gazetecilik...

Her bolum icin lazim bir dayi

Aynen.. :) Ama sağladığı uygulamalar ayrı, bir bölümü her ünide aynı kapasitede okuyamazsın..En iyi olanı ayrıştırmaya çalışıyoruz..Ki üniversitede zaten yine sen kendini yetiştiriyorsun okul seni yetiştirmiyor..

Her zaman lazım bi dayı da, dayıya lazım olmadan nasıl halledilebilir onlara da bakmak lazım; okula girince de bayağı debelenmek gerekiyor orası ayrı tabi..

Büyük ihtimalle Ya Hacettepe de ya da Eskişehir Anadolu da okuyacak gibi görünüyor..

Gerekli kişilerle görüşmeleri yapıyorum iki gündür.. İşini en iyi şekilde yaptığın sürece kimse aç kalmaz diye düşünüyorum :)

Teşekkürler..

Son derecede haklisin iyi is cikarirsa havada kaparlar :)

işte aradığınız...ben dayı :D

Allah seni naaapmasın emi.. :rofl:

peki köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin muhabbetindeki dayı da sen misin Alper? :blink:

• Like 1

Allah seni naaapmasın emi.. :rofl:

peki köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin muhabbetindeki dayı da sen misin Alper? :blink:

konunun hiçde böyle bir noktaya varacağını düşünememiştim :D hayır canım arkadaşım o dayı başka dayı olsa gerek :D

konunun hiçde böyle bir noktaya varacağını düşünememiştim :D hayır canım arkadaşım o dayı başka dayı olsa gerek :D

Hehehehehe. Benim beynim normal mantık üzerinden çalışmıyor. :blink::D

Anladım o ayı başka dayı olsa gerek diyorsun.. Anlaşıldı merkez. :D