Jump to content
ETHEMMENNA

Elin Kınalanması

Önerilen İletiler

ETHEMMENNA

yaklaşık 1 ay önce ev arkadaşım sabah uyandığında sağ elinin ortasından orta parmaklara kadar olan kısmı kınalanmıştı. başta biz(aynı evde oturan arkadaşları) buna inanmadık ama arkadaş yemin içince bizde inandık. dediğine göre sanki 10 dakikalıl bir süre uyumuş gözünü açtığındada sabahın ilk ışıklrı yuzune vuruyormuş. hiç birşey hatırlamıyor ama çocuk o olaydan sonra tek başına uyuyamıyor

uyursada ışıklar ve tv açık kalarak uyuyor bazen aniden uykudan bağırarak uyanıyır . oda da birinin onu surekli izlediğini ama kötü biri olamdığını hiss ettiğini söylüyor. bu konuda bir bilgisi olan varsa lütfen

bilgilendirirse çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
psychick

varlıkla evlenmiş olmasın farkında olmadan :) biri izliyor hıssıne kapılma bide ele kına falan ..aklıma başka bişey getirmedi ama sen benım sölediklerimi ciddiye alma yinede:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ETHEMMENNA

valla doğrusu insanın aklına hemen evlilik geliyor:D

işin garip yanı odadan çıktığın an hemen uyanıyor ben bazan sessizce

odadan çıkıyorum ama ayağa kalktığım gibi hemen uyanıyor

dediğine göre biri odadan çıktığı an hemen his ediyormuş ve o görunmez varlık onun yanına yaklaşıyormuş ama yanında biri varsa o varlık ona yaklaşamıyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Daphne

bak benzer bi olay anlatıcam benim çok yakın bi bayan arkadaşım yaşadı bunu. Hep ben cinlere inanmam cinlere inanmam derdi sohbeti açılınca konuyu kapatırdı inanmam bırakın böyle şeyleri diye. Oda bi gün rüyasında komşunun avlusunda bir düğün görmüş gitmiş orda biri yanına gelmiş ben cinim demiş. Ark. Hadi ordan ben inanmam demiş. Cinde sabah uyandığın zaman eline bak elinde kına varsa inanırsın demiş. Elindeki kınayı gördük arkadaşım da günlerce olayın etkisinden kurtulamadı. Annem de babamda anlatıyor köyde çok görürlermiş cinleri. Annem de diyor ellerimize kına ykarlardı uyanırdık bakardık elimiz kınalı derdi. Ama bunu neden yapıyorlar bilmiyorum işte :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pnkflyd

kınayla bir baglantı kuramadım : şaşırtıcı en yukardaki arkadaş farkında olmadan evlilik yapmış diyor :D farkında olmadan evlenile biliniyormu??**

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thali

benimde tanıdığım birinin başına geldi bu kına olayı

kendisi evlenicekti kına gecesinin olacağı gün sabah kalktığında elleri kınalanmıştı

dedilerki melekler kına yakmış kına yakmamıza gerek yok diye gilüştüler

o dedinizle evlilik anlamına gelseydi diyrum tabi yine bilemem

onlar acaba evlenmesine izin verirmiydi

gerçi aslını merak ediyorum bunu bilen yokmudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickyok
varlıkla evlenmiş olmasın farkında olmadan :) biri izliyor hıssıne kapılma bide ele kına falan ..aklıma başka bişey getirmedi ama sen benım sölediklerimi ciddiye alma yinede:)

evet katılıyorum :) belki cinler kendi alemlerinde kına gecesi tertiplemiş olabilirler ama gerçekten ilginç :blink:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devil91

Sadece şunu Söyliyim Arkadaşinin Psikolojik Sorunlari Va Yada Hiç Olmadi Cin çarpmiştir.....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yellowroza42

kınalanmak bu cok detaylı bilgiler ve inceleme ister bir ceşit secilmişlik bence ama olayın ne kadar dogru oldugunu bilmek gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuya yine her zaman ki gibi biraz geç baktım :).benimde kardeşimin ayağının altına yapılmıştı sabah baktık kınalı sonraki gün geçti.KOmşularımdan örendiğimize göre bunu melekler yapıyormuş.Görür görmez aa bak melekler kına yakmış dedi komşu.onlarında (komşuların bunlar birkaç kişi) çok oluyormuş ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...