Jump to content
Guest ETHEMMENNA

Elin Kınalanması

Recommended Posts

Guest BLANCA1975

arkadaşlar ben 4 aydır bir dileğim için sürekli dua ediyorum ..ve geçen gün yatarken her zaman yaptığım gibi yatarken allahım bana bu dileğimin gerçek olup olmayacağı hususunda rüya göster..anlayayım inanayım dedim..yalvarırım bana bir işaret dedim küçük bir işaret ve bunu anlamamı sağlayacak küçük bir işaret göster yalvarırım dedim..ve ben bu sabah kalktığımda sağ elimin işaret parmağı ve orta parmağımın iç kısmı kınalanmış gördüm.akşamı düşündüm hiç birşey yoktu..sabah elimi yüzümü yıkarken farkettim..ve bugün şu zamana kadar elimi hep kontrol ettim.saat başı baktım ve zaman geçtikçe rengi hep 1 ton açıla açıla şu an varla yok arasında..bu olayda benim istediğim o işaretin verildiğini düşünüyorum..sizce?

--------------------

bu arada salavatı tefriciye okuyorum 2500 lerdeyim..salavatı tefriciyelerim kabul olacakmı diyede dua etmiştim bana rüyamda göster diye..bu arada hafife almayın arkadaşlar..gerçekten ben çok uzun yıllardan beri dua dışında allahla konuşurum..ondan mesajlar almak için..özellikle rüyalar kanalıyla..ve şuna inanın gerçekten rüyalarınıza veriyor...ben 4 aydır o kadar kötü psikolojideyim ki size anlatamam..bunun için cümlelerim yetmez.ve bu psikoloji ile benim inanılmaz kabuslar görmem gerekir normal şartlarda ..ama dualrımla allahım ne olacağını bana göster dedikçe her gece bana çok ii anlamlı rüyalar gösterdi..ama henüz dileğime ulaşamadımm.bunun için bir zamanın olması gerektiğine inandım..ama allahımın bana bu elimin kınalanması ile son işaretini verdiğini düşünüyorum ki binlerce şükürler olsun..şimdi daha rahatımm.

Guest mucizem

benimde elime kına yakılmıştı hatta ellerim kına kokuyordu tek elime yakılmıştı şekilli olarak,bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi

Guest Mavisiyah

ya arkadşalr beni korkutmayınn..aynı şey benim başıma gelmişti seneler önce hangi elim ahtırlamıyorum bariz bir şekilde ve kocaman bir alan kınalanmıştıı..abimin düğününü yapcaktık misafir bir evde kalıyordukk..ev sahibi ay bu çok iyi falan demiştii..hakketten bu konuda detaylı bir şey bileb biri varsa yazsın bende çok merak ettimm...ne konuda seçilmişlik hayatımda yaşadığım ikinci hiç unutmadığım olağan üstü olaydır..hatta hastamı olmuşum ya da br hastalık belirtisim diye çok korkmuştum..

Guest mucizem
arkadaşlar ben 4 aydır bir dileğim için sürekli dua ediyorum ..ve geçen gün yatarken her zaman yaptığım gibi yatarken allahım bana bu dileğimin gerçek olup olmayacağı hususunda rüya göster..anlayayım inanayım dedim..yalvarırım bana bir işaret dedim küçük bir işaret ve bunu anlamamı sağlayacak küçük bir işaret göster yalvarırım dedim..ve ben bu sabah kalktığımda sağ elimin işaret parmağı ve orta parmağımın iç kısmı kınalanmış gördüm.akşamı düşündüm hiç birşey yoktu..sabah elimi yüzümü yıkarken farkettim..ve bugün şu zamana kadar elimi hep kontrol ettim.saat başı baktım ve zaman geçtikçe rengi hep 1 ton açıla açıla şu an varla yok arasında..bu olayda benim istediğim o işaretin verildiğini düşünüyorum..sizce?

--------------------

bu arada salavatı tefriciye okuyorum 2500 lerdeyim..salavatı tefriciyelerim kabul olacakmı diyede dua etmiştim bana rüyamda göster diye..bu arada hafife almayın arkadaşlar..gerçekten ben çok uzun yıllardan beri dua dışında allahla konuşurum..ondan mesajlar almak için..özellikle rüyalar kanalıyla..ve şuna inanın gerçekten rüyalarınıza veriyor...ben 4 aydır o kadar kötü psikolojideyim ki size anlatamam..bunun için cümlelerim yetmez.ve bu psikoloji ile benim inanılmaz kabuslar görmem gerekir normal şartlarda ..ama dualrımla allahım ne olacağını bana göster dedikçe her gece bana çok ii anlamlı rüyalar gösterdi..ama henüz dileğime ulaşamadımm.bunun için bir zamanın olması gerektiğine inandım..ama allahımın bana bu elimin kınalanması ile son işaretini verdiğini düşünüyorum ki binlerce şükürler olsun..şimdi daha rahatımm.

güzel kardeşim peygamber efendimiz ALLAH ile elçisiz konuşamamış şeytanın yanıltmacasına düşme,akıl hastanesinde yatan bir çok insan ben mehtiyim evliyayım diye yatıyor rabbim sana şifa versin

Guest Deli_Kadir
selam Canlar

üzülerek okudum bu konuyu gercekten.-(

birkere sunu belirtelim:

Cin dediginiz kendi Alemlerinde yasarlar, hic bir sekilde bize yarar yada fayda saglayamazlar buyuruyor YÜCE KURANI KERIM....

yani acil bu inancdan siyrilmaniz gerek arkadaslar

Kuranin insan ve cin ayni anda okunan ayetlerde ise cin = nefs diye anlasilmalidir

ayni kuran cinleri kendilerine ilahlasdirdilar onlara taptilar diyorlar, bu nedir nefsin bütün isteklerini yerine getirmektir, getirdikce onu azdirtmaktir, ve tapinak haline geldigini farketmeden oluyor bunlar malesef..

veselam

Onların hepsini bir araya toplayacağı gün şöyle diyecektir: "Ey cin topluluğu! İnsanlardan pek çoğunu saptırıp aranıza kattınız." Onların insanlardan olan dostları, "Ey Rabbimiz! Bizler birbirimizden yararlandık ve bize belirlediğin süremizin sonuna ulaştık" diyecekler. Allah da diyecek ki: "Allah'ın diledikleri (affettikleri) hariç, içinde ebedi kalmak üzere duracağınız yer ateştir." Ey Muhammed! Şüphesiz senin Rabbin hüküm ve hikmet sahibidir, hakkıyla bilendir.

Enam 128

Guest Mavisiyah

arkadaşalr hülya arkadaş bu konua bilgili anırım hakketten bende çok merak ettim bu genel olarak iyimi kötümüü..kınalama ben hangi el olduğunu hatırlamıyorum ama bayağı idi..bir arkadaş bir tür seçilmişlik dedi inanın korktum ne demek bu şimdi..

--------------------

ALALH tarafından nasip verilmiş ne demek iyi bir şeymi ?

Guest ışıltı

benimde küçükken çok başıma gelirdi babaannemlerde melekler kına yakıyor derdi.ama neden olduğunu bilmezdi.merak ettim şimdi hakkatten.

Guest mucizem

nefsinize yenilmeyin melekler kına yakacak olsa o kişi dünyadan elini eteğini çeker,tam anlamıyla kuranı kerime uygun yaşar artı böyle yaşayan biride mucizeleri burda anlatmaz

Guest Mavisiyah

yok ben küçük değildim ama çok kormuşumm..bir sürü insanın başına gelmiş..

--------------------

bir kere burda yazanlar müpem insanalr sonuça kimse kimsey tanımıyorr...bu bir hastalık belirtisi olmasın yılar sonra çıkacak ..

Guest mucizem

benim dediğim seçilmişlikle ilgili,rabbim seçilmişliği erenliği nasip ettiği kişinin burda değil zikirle namazla ibadetle işi olur deyişim budur.