Jump to content
Guest ETHEMMENNA

Elin Kınalanması

Recommended Posts

Guest Mavisiyah

bak kardeşim çok ön yargılısın sen ne biliyorun ki burdaki insanların öel olduğunu ya da olmadığını..seçilmişi sadece aalh bilir öel seçilmişlikle senin düşündüğün gibi sabahtan aşkama zikirle olcak bir şetde değill..kalp dene bir şey varr..süleyman mabedinde hz.meryeme azap edenlerde sabahtan akşama kadar tevrat okuyoruduu..bilemezsin ALLAH katında kimin seçilip kimin seçilmemiş olduğunu belki öeteki dünyaya gidincede şaşırıcazz..bilemezsin ..

--------------------

erennin kim olduğunuda bilemezsin öle bir tkım şeleri yapıyro gibi görünmekle eren olunmaz belki bir demirci ustasıdır eren demirini her döğdükçe alalh demediğini bilemezsinn..inzivada günah işlememk kolayda binbir dümenin döndüğü hayatta oğru kalmak zorr...

Guest mucizem

aklın yolu birdir bir resmi daireye girmenin bile şartı vardır,siz neden üstünüze alındınız bilmiyorum ben ortaya yazdım.ALLAH ın emrinde namaz zikir vardır bunu ne siz ne ben değiştiremeyiz herkes seçilmiş olamaz doğru kimin ne olduğunu bilemeyiz,ama bildiğimiz bir şey var seçilmiş evliyaların çizgisi bellidir onlar ibadet le yıllarca emek vererek kazanmıştır,şükrederek ömürlerini allah yolunda harcamışlardır,benimde elime kına yakıldı ben seçilmişmiyim şimdi?

Guest ışıltı
nefsinize yenilmeyin melekler kına yakacak olsa o kişi dünyadan elini eteğini çeker,tam anlamıyla kuranı kerime uygun yaşar artı böyle yaşayan biride mucizeleri burda anlatmaz

babaanem öyle derdi ben mucize demedim zaten ne olduğnuda bilmiyorum.tamam mı güzel kardeşim:thumbsup:

aynı olayı elin kıalanması olayını çok seneler evvel bizim bir komşumuzda yaşadı hemde 2 3 sefer sabah kalktığında elleri kınalı olurdu eşi de caminin hocasına gidip durumu anlatmış oda bunun bir namaz kılması için bir uyarı olduğunu söylemiş eskiden kılıyormuş ama bırakmış tekrar namaza başlasın demiş namaza başladıktan sonra kesildiğini söylemişti belki sizinkide böyle bir şey olabilir sizde bir camii hocasına sorup fikir edinebilirsiniz

Guest mucizem

çocukluğumuzda bir çoğumuza korkutmamak için bir şeyler söylenir büyükbabam öldüğünde banada uyuyor demişlerdi,ben bu konuda gerçek bilgi sahiplerinin 3 harfliler le yaşayanlar dan bilgi almak istiyorum.hocaya sormaya gelince ben direk müftüye sorarım konu buda değil,eline kına yakılanlar başlarınıza başka şeyler geldimi,devamında ne oldu bunları paylaşalım

Guest mfc210c

maşallah arkadaşa yardım etmek isteyen arkadaşlar var görünüyor ama birde şöyle bir olay var kına diyence niye hep akla dügün dernek geliyor bir işaretleme olarak olamazmı kına çalan varlıklar hangisine bir temasta bulunmuştur veya zarar vermiştir hicbirine işareti koyarlar hissiyatını bırakırlar giderler bu gaflet gözüylede yakalanmaz burdaki arkadaşların bilgisine sizlerin deimiyle kınacılar dua edin hergün gelip kına calsınlar korkulcak hicbir olay yok zahirin bildigi batına uymaz batınınkide zahire.

arkadaslar... ben yillar öncesi... evlenmeden önce, 15-16 yaslarindayken bazi sabahlar kalktigimda yüzümde, bilhassa da alnimda, kinalanmis gibi lekeler oluyordu.. hatta kendimi bazen kurbanlik koyun saniyordum:D neyse saka bi yana... gercekten hic bir anlam veremiyorduk.. Allah askina, tartismalari birakalim da, yine Allah askina diyerek rica ediyorum, varsayimsiz net bir sekilde bir arkadasimiz bu konu hakkinda bizleri biraz aydinlata bilir mi? simdiden tesekkürler :)

Guest Mavisiyah

kimsenin bu konuda bilsisi yokk..benim aradan 10 sen geçti hiç bir şey olmadı olağan üstü hayatımdaa..

--------------------

ecrin sen evlimisin?

Guest red angel

Arkadaşlar bir yaşanmış olay da benden ...

yaklaşık 3 sene önce yeğenimle (ozamanlar 4 yaşındaydı)Kayseride bir türbe ziyaretine gitmiştik,duamızı edip eve döndük.ertesi sabah çocuğun her 2 elinde de kına vardı ve sağ elinin avuç içinde beyaz kalan arapça ALLAH yazısı vardı.bir çok bilge kişiye danıştık ve hepsinin söylediği şey aynıydı : KUDRET KINASI dediler.

Bence kınalanan Arkadaşlar bunun arkasında CİNLERİ aramaktansa şükredip dua etsinler...herkese nasip olmuyor malesef.

Guest majisyen3679

melek ve cin hep üstünde durulan konu başka varlıklarda var hemde 100 lerce bunlar üst düzey yöneticilerin işidir bencÊ..sevgiler..konuyu deşmeye gerek yok hoş bir durum..