Jump to content
silvia.

Yüzme Nasıl Öğrenilir ? Nasıl Yüzebilirim ?

Recommended Posts

On beş yıl yüzdüm, fazlası var eksiği yok. Elli metreyi bir kerede yüzebilecek ve yüzmeyi yeni öğrenmiş birisine hiç rastlamadım. Hatta bana şu an yüz deseler yüzemem, o derece yâni... (:

zaten bi kulaç attıgımızda 1 metre ilerlioruz nerdeyse :)

--- Sonraki mesaj ---

bırı banada ogretsın yaa:( 9metrenın altına tupsuz dalamıyorum:( :D

senin gene iiymiş yaaa :) ben 5 mtreden snr gidemiorum tüpsüz :))

vanda yuzuyormusunuz. sodalı degılmıydı sızın oranın suyu .

süwocum yüzmeyi unuttum galiba:D:D boş zamanın da bir hatırlatır mısın canım?:P

• Like 3

​vala ben kumdan kale yapıyorum daha zevkli ama bu konuyu okudukça yüzmeyi ögrencem galiba:D

• Like 2

​ben yüzme bilmiyorum öğrenecegimide sanmam denize girdiğim an panik yapıyorum kaç defa kendi kendi boğuyordum neredeyse

:) ben öğrendim 2 senedir yüzüyorum kulaç atmadan ama:p ellerimi yana yana kaydırıyorum oluyor boyumu geçmekten ödüm kopardı şimdi çok güzel geliyor

şimdi arkadaslar, ılk once 2 dk nefesınızı tutma calısmalarıylan baslamalısınız :D sonra 3-4-5 fln derken 10 dk ya kadar tutuyorsunuz. ılk once bununla baslayalım:D sonrasında su nasıl yutulur onu anlatıcam sıze. :D:P tam adamından ogrenmek ıstıyosun gulcınım. nasıl yuzulme degıl de nsıl bogulunur anca onu bılırım ben :D yuzmeyı bılıyorum aslında ama kendılıgınden dogaclama gelısen bıseydı. ben de nasıl ogrendım anlamadım . bı baktım yuzuyorum. işte öyle :D

şimdi arkadaslar, ılk once 2 dk nefesınızı tutma calısmalarıylan baslamalısınız :D sonra 3-4-5 fln derken 10 dk ya kadar tutuyorsunuz. ılk once bununla baslayalım:D sonrasında su nasıl yutulur onu anlatıcam sıze. :D:P tam adamından ogrenmek ıstıyosun gulcınım. nasıl yuzulme degıl de nsıl bogulunur anca onu bılırım ben :D yuzmeyı bılıyorum aslında ama kendılıgınden dogaclama gelısen bıseydı. ben de nasıl ogrendım anlamadım . bı baktım yuzuyorum. işte öyle :D

Ben 5 yaşından beri yüzüyorum süwom balıklarla yarışırımmm:rofl: