Jump to content
Guest onlinesifa

İstihare Duası

Recommended Posts

Guest onlinesifa

Bir kimse arzu ve emelinin akibetini öğrenmek isterse, niyet ve dileğinin neticesini öğrenmek isterse... Yatsıdan sonra iki rekat namaz kılıp selamdan sonra...

Allahumme ya rabbe cibrile ve mikaile ve israfile ve azrail (aleyhumasselam) veya munzilete'tevrate ve'z-zabure ve'l incile ve'l furkan... inneke entellahu te'lemu ve ene abduke ma a'lem... allahumme akşif anni damiri li ma admartu fi nefsi bi kuvvetike ve senai ni'me rahmetike ya erhamerrahimin... ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve evladihi ve ezvacihi ettahirine ecmain...

Bu duayı bitirdikten sonra yatağa geçilir ve uyku basıncaya kadar Ya hadi ya habir ya zahir ya batin esmaları zikredilir...

ruyanıız açık bir şekilde gösterilecektir...

Guest kavgacı

bu dua arapçamı nerden aldın cevaplarsan sevinirim :mad: :mad:

ben bin tane terkip uyguladım rüya görmek için , bir taneside mi doğru olmaz. yok göremiyorum. bende hata var ama nerde?

Guest kavgacı
ben bin tane terkip uyguladım rüya görmek için , bir taneside mi doğru olmaz. yok göremiyorum. bende hata var ama nerde?

özelden yazarım daha rahat görürsün saygılar :thumbsup:

Guest kanaryal36
özelden yazarım daha rahat görürsün saygılar :thumbsup:

neden buraya yazmiyorsun

Guest 313

arkadaşlar özelden daha farklı uygulamalar mı öneriyosunuz birbirinize tesirli bir istihare ben de istiyorum burdaki istiharede renk mi görülmeli şekil mi yoksa yazı gibi bir şey mi ben geçenlerde kulağa söyleneni yaptım söyleyen olmadı bir şey

Guest kavgacı

arkadaşa soru sordum dua için cevabını bekliyorum çok önemli özele henüz yazılmıyor sonra ben size konu açarım istihare için saygılar :) :)

Guest simsiyah

genelde o akşam değil.Bir kaç gün sonra da oluşur. Duayı uyguladığınız gece çok stresli ve illaki görmeliyim ruh hali sizin sıkıntıya düşmesinizi sağlar.yollarınız kapalı oluyor işte o an.sakin olmak önemli.

Benim bildiğim bir çok kişi ,ben dahil 3-7 gün arası görüyor.tabiki sizin inancınız ve düşünme yeteneğiniz çok farklı olabilir.

farklı olarak yorumda var.Semboller kullanılması,yada renkler. kırmızı niyetinizin olumlu olacağına , siyah ise hayırlı olmayacağına yorumlanır.Kırmızı elbise,ayakkabı ,çicek,mum vs. gibi siyah içinde eçerlidir.

beyaz bir hayvan (at,kuş,yılan,köpek vs...gibi) olumlu cevaba..Siyah bir hayvan olumsuza yorumlanır.

Niyetle ile Beraber Dua okunurken ''Allahım c.c., benim dileğim kabul olacaksa bana şu rengi yada benim için iyi değilse şu rengi göster ''dendiğini duydum bir çok kişiden.

Guest onlinesifa
bu dua arapçamı nerden aldın cevaplarsan sevinirim :mad: :mad:

nerden aldığım yok... bir sorun mu var

Guest 313

kırmızıya kötü derler peki her renk görülürse?