Jump to content
bebe

Salavat-ı Muza'afat Yüz Milyon Salavat Değerinde İmiş

Recommended Posts

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummıyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy külli vaktin vahiyn."

Manası:"Ey Allah'ım! Kulun, peygamberin ve resulün olan o nebiyyi ümmi efendimiz Muhammed'e ve ali ashabına, her an zaman Sen'in zatının büyüklüğü(nün sonsuzluğu) kadar salat ve selam eyle''

Bu salatın 1 tanesi 100 Milyon salata denktir. Her kim bir müslüman kardeşiyle mushafa ederken bu salavatı on kere okursa Allah'u Te'ala' ikisini de bağışlamadıkça ayrılmazlar.

KAYNAK: SALAVAT-I MUZA'AFAT MÜELLİF; Ahmed İbni Acibe

herhalde bin kez okusaydık hiçbi problemimiz kalmazdı diyorum.. inşallah yani

bugun değerli olan bu salavatı daha çok okumak kısa zamanda çok sevaba neden olur inşallah

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resuliken nebiyyil Ummıyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bil kaderi ve Azemeti zatike ve fiy külli vaktin ve hiyn."

salavat-ı muza'afat aynen cübbeli hocanın okudugu gibi yazdım

sondaki kelime vehiyn olucak hoca oyle okuyor

kelimeler birleştirilmişti düzelttim

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummıyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy külli vaktin vahiyn."

Manası:"Ey Allah'ım! Kulun, peygamberin ve resulün olan o nebiyyi ümmi efendimiz Muhammed'e ve ali ashabına, her an zaman Sen'in zatının büyüklüğü(nün sonsuzluğu) kadar salat ve selam eyle''