Jump to content
alperim

Rüyada Etmeniz Gereken Duayi Görmek

Önerilen İletiler

merhaba arkadaslar bi kac arkadas bazi konularin altinda böyle yorumlar yapmisti bi esma yada dua vardi sanirim okuyunca rüyanda etmen gereken duayi söylüyolardi cok aradim bulamadim forumda bu konuda bilgisi olanlar varsa bana yardim edebilirmi

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

145 ya muheymın esmasını okursan gorursün inşallah. ben onu uygulamıstım.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cok cok sagol süveyda peki özel bi duasi varmi yoksa sadece 145 defa esmayi mi tekrarlicam

--- Sonraki mesaj ---

birde görünce duani faydasinida gördünmü

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir arkasadımın evlenmesı ıcın okudum. bır dua gordum. bır kac ay sonra evlendı. kendım ıcın de baska nıyetler ıcın okudum. gordum. her daım goremıyorsun . yatarken abdetslı ol. mumkunse 2 rekat namaz kıl. kılmasan da olur. faydasını da goruyorsun evet. ama agır bır esmadır. zor uyuyorsun okuyunca. gelecege daır seyler de gorebılıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hemen bu gece denicem namaz kilamam cünkü evimde degilim oldugum yerde pek müsait degil ama sadece esmayi okucam dimi birde ben istiarelerde bisey göremiyorum bazende sansimi cok zorladigim icin sanirim daha kötü seyler görüyorum bunlara ragmen görürüm yine de insallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam cok caresiz bi haldeyim umarim görürüm ve gördügümü hatirlarim bazen rüyalarimi hic hatirlamiyorum yada anlamiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

istiharelerde basucunda kalem kagıt bulundur. ben oyle yaparım cogunlukla. unutuyorum cunku.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gece uyku arasi pek uyanmam ama yinede bulundurayim bir sey daha sormak istiyorum müsadenle duayi söylüyolarmi yoksa nasil görüyosun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben genelde kendımı o duayı okurken goruyorum . mesela bır keresınde hıc bılmedıgım bır ayetı tekrar tekrar okuyordum. uyanır uyanmaz yazdım. netten baktım. tegabun suresınde gecıyordu o ayet. boyle seyler cok soylenmemelıymıs. neyse bu kadar yorum yeter benden :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap