Jump to content
Guest MedCezir

Çekim Defteri

Recommended Posts

en cok ıstedıgım dılegımdı ve bugun RABBİM bana yasattı.O na binlerce kezz teşekkürler.

Ya inanamiyorum, uzun suredir arzuladigim atolyemi actim, oglumla beraber acilisa gidiyoruz, babamizda isinden izin alip sonradan katilicak aramiza.. Gelecek misafir ve arkadaslarima guzel aparatifler hazirladim, fonda guzel muzikte olucak.. Camlari acicam, iceriye perdeler ucussun diye, atolyemde ucusan perde olmazsa olmaz anacim :D

Bugün bir başka huzursuzsun, yolda giderken aklında hep ben varım, kendini hiç bu kadar çaresiz, mutsuz ve huzursuz hissetmedin, yüreğin bensizlikten yanıyor ve seni yakıp kavuracak bir özlem içindesin bir kaç saat içinde beni arayacaksın. Biliyorum elinde telefonun ve beni arayacak uygun anı bekliyorsun.

Cok mutluyum dileklerim gerceklesiyor. Ailem akarabalarim Musayla evliligime hos bakiyorlar cunku o beni cok seviyor sevdigini gosteriyor hiss ettiriyor bana guven veriyor saygi duyuyor benimle cok mutlu. Biz cok mutluyuz hep de oyle olucaz ne guzel bir hiss :) 28 agustosta hayatimda cok guzel bisey olacak. O bir sey Musayla olacak nisanlaniyoruz)) artik istedigim gibi bir isim de var, ihtiyaclarimi karsilaya biliyorum cok sukur :) borclari da kapattik. Herkes mutlu saglikli ve huzurlu :) butun hayirli durumlar sans huzur ve mutluluk beni buldu cok sukur :)

Kızımın hayatına evlenecegı cocukla tanıştılar işinde terfı aldı madı olanakları artı kırasını kredı kartını oduyor tatılıne cıktı abısıyle ve eşıyle anlaştı babasını ve benı yenı evımızde zıyarete geldıler umreye guderken

İşimde bir terfi daha aldım. Eşim de sınavını kazandı. çocuklarım sağlıklı ve uslular. Evimizin borcunu da çok rahat ödedik. Rahat geciniyoruz.

bugün bütün dileklerim kabul oluyor....... bugün bütün dileklerim kabul oluyor........ bugün bütün dileklerim kabul oluyor öyle de oldu....

• Like 1