Jump to content
Guest milesxtalop

Her Gün Bir Havvas

Recommended Posts

21- Evlenmek isteyenler icin (malesef sadece kadinlar icin)

su tilsim carsamba günü utarit saatinda 7 tane kagida, zagferan(safran) su ve beyaz misk ile yazilir. sonra hergün bir tanesi büyükce bir kovanin icine atilarak yazi silinir. ve kovadaki su ile banyo yapilir. 7 gün bitince persembe günü müsteri saat inda tekrar yazilir , ve basinda tasinilir.

carsamba = طشفسلمسططهطمسللهسعطيلميس

persembe günü = طشفسلمسططهطمسللهسعطيلميس

توكلوا يا خدام هذا الطلسم بجلب الخطاب لفلانة بنت فلانة وزينوها في اعين الرجال بحق وزيناها للناظرين

siyah yazilan ilk yere senin adin sonrakine annenin ismini yaz.

sitede bekar kalmasın :D

• Like 1

Çok eski konu ama bence düzenlenmelidir

Birisini öldürmek için dua mi olurmuş yanlışa sürükler bir anlık öfkeyle

Posted (edited)
devran, 16.03.2010 - 20:24 yazdı:

22- Bütün dertlerin dermanı, Hastaların ilacı Muhtac ların sığınağı, Kur'anı kerim in kalbi, Sıkıntıların Çaresi, Hastaların şifası, Gözlerimizin Nuru , Yasin Sure-i Şerife sinin Çok ama Çok Nadir bilinen , Ve En te'sirli, en cabuk kabul olunan, Bütün dertler için bütün sıkıntılar için Her şey için Okunan Şekli,

Bedenini ve Elbiseni Tam bir Temizlik ile temizle, sonra Sabah namazını Kıl, namazdan sonra Hiç konusmadan Yasin suresini okumaya basla Yasin suresi bitince Mülk suresi okunacaktır, Lakin Şekil şudur, Önce 1 Fatiha 3 İhlas suresi okunur sonra su sekilde hediye edilir (Allahım okumus oldugum Fatiha dan ve ihlas suresinden hasıl olan sevabı basta rasulullah efendimizin sonra bütün evliya ı kiramın ruhlarına hediye ettim)denir. Hem yasin suresinde hemde Mülk suresinde 4 Rahman 4 Allah Kelimesi vardır. Yasin suresi okunurken Her rahman kelimesinde Sol elin serce parmagindan baslanilir kapatmaya her rahmanda 1 tanesi kapatilir, Allah isminde ise sag elin serce parmagindan birtane yumulur .Bitince Parmaklar acılmadan Mülk suresi okunmaya baslanılır, Ordaki Rahman a gelince yasin suresinde kapatılan ilk parmak acılır böyle devam edilir.Allah ismindede Sol tarafta kapatılan parmaklar sırası ile acılır. bitince 2 rekat Allah rizasi icin namaz kilinir. sonra efendimize 100 defa salavat okunur. Bir gün veya üç gün veya yedi gün okunur bu sekilde. Bu şekil o kadar müessirdirki okadar te'sirlidirki Tarifi imkansızdır. Herşey için okunur. (sizlere anlatacagım En kıymetli havvas budur).

kaerdeş allah ve rahman hangi ayetlerde geçiyor bide yatsıdan sonra yapsak olur mu?

Okuyan oldu mu ben4.Allah  kelimesini bulamadım 

Edited by Nida

Nida, 10.03.2019 - 20:55 yazdı:

Okuyan oldu mu ben4.Allah  kelimesini bulamadım 

Bulamazsın çünki yok, 

Yasin süresi :

4 adet Rahman      11,15,23,52 ayetler

3adet Allah       47ayette 2 tane, 74ayet

Mülk süresi

4 adet Rahman      3,19,20,28 ayetler

3 adet Allah      9,26,28 ayetler

Not Birisi var demiş gizli nasibi olan bulur demişti. Ben o zaman bu zaman bulamadım. Varsa da yazsınlar bizde öğrenmiş olalım. 

hacersş, 1 saat önce yazdı:

Bulamazsın çünki yok, 

Yasin süresi :

Mülk süresi

Not Birisi var demiş gizli nasibi olan bulur demişti. Ben o zaman bu zaman bulamadım. Varsa da yazsınlar bizde öğrenmiş olalım. 

2 aydır arıyorum arıyorum bulamadım dediğingibi abla varsa bulan bizimle de paylaşsınlar 

devran, 16.03.2010 - 20:24 yazdı:

22- Bütün dertlerin dermanı, Hastaların ilacı Muhtac ların sığınağı, Kur'anı kerim in kalbi, Sıkıntıların Çaresi, Hastaların şifası, Gözlerimizin Nuru , Yasin Sure-i Şerife sinin Çok ama Çok Nadir bilinen , Ve En te'sirli, en cabuk kabul olunan, Bütün dertler için bütün sıkıntılar için Her şey için Okunan Şekli,

Bedenini ve Elbiseni Tam bir Temizlik ile temizle, sonra Sabah namazını Kıl, namazdan sonra Hiç konusmadan Yasin suresini okumaya basla Yasin suresi bitince Mülk suresi okunacaktır, Lakin Şekil şudur, Önce 1 Fatiha 3 İhlas suresi okunur sonra su sekilde hediye edilir (Allahım okumus oldugum Fatiha dan ve ihlas suresinden hasıl olan sevabı basta rasulullah efendimizin sonra bütün evliya ı kiramın ruhlarına hediye ettim)denir. Hem yasin suresinde hemde Mülk suresinde 4 Rahman 4 Allah Kelimesi vardır. Yasin suresi okunurken Her rahman kelimesinde Sol elin serce parmagindan baslanilir kapatmaya her rahmanda 1 tanesi kapatilir, Allah isminde ise sag elin serce parmagindan birtane yumulur .Bitince Parmaklar acılmadan Mülk suresi okunmaya baslanılır, Ordaki Rahman a gelince yasin suresinde kapatılan ilk parmak acılır böyle devam edilir.Allah ismindede Sol tarafta kapatılan parmaklar sırası ile acılır. bitince 2 rekat Allah rizasi icin namaz kilinir. sonra efendimize 100 defa salavat okunur. Bir gün veya üç gün veya yedi gün okunur bu sekilde. Bu şekil o kadar müessirdirki okadar te'sirlidirki Tarifi imkansızdır. Herşey için okunur. (sizlere anlatacagım En kıymetli havvas budur).

kaerdeş allah ve rahman hangi ayetlerde geçiyor bide yatsıdan sonra yapsak olur mu?

Okuyan oldu mu ben4.Rahmanı bulamadım 

Posted (edited)

Ben hep eksikmi yapiyomuşum yani 

Edited by elizan
yanlis bilgi yazmam

Zikrin keyfiyeti vardır.gizli olan okurken gelen hallerdir.hallerden kasıt zikirde samimiyet sonrasi gülme ağlama vb durumlar dir ki duanin kabul alametleridir.gerisi hurafedir vesselam

elizan, 32 dakika önce yazdı:

Ben hep eksikmi yapiyomuşum yani 

Eksik yada tam okuyunca dileyiniz oldu mu  

hacersş, 13.03.2019 - 13:36 yazdı:

Bulamazsın çünki yok, 

Yasin süresi :

Mülk süresi

Ben de 4. Allah kelamını bulamadım.

Nida, 13 3 2019 - 23:16 yazdı:

Eksik yada tam okuyunca dileyiniz oldu mu  

okumanizi tavsiye ederim ayrica biraz arastirdim baska sitelerdede bu konuvar aciklama kisminda 4 yaziyor uygulama kisminda 3