Jump to content
Guest

Kesin Sonuc Duanın Kabul Olması

Recommended Posts

Perşembe akşamı tespihle çekilen selavat PERŞEMBE AKŞAMI 'Esselatü vesselamü aleyke ya seyyidi ya RESULALLAH .Huzbiyedi kallet hileti edrikni' 1000 defa çekilir. çok tesirlidir.Başlamadan önce dileğin için niyet et ve başla.

BU SELAVATIN DEVAMIDA SADECE BURAYIMI OKUYACAĞIZ BİLGİLENDİRİRMİSİZ.TEŞEKKÜRLER

Guest erva19

kalet mi, kallet mi

yani ben ozel sektorde calisıyorum diyelim,devlet kadrosuna gecmek istiyorsam bunu okusam ser'i hukumlerin disina mı cıkmıs olurum?

şeri hükümleri kim koyuyor pardon?yahu bundan daha masum bi istek olabilir mi ALlah aşkına yapmayın. bu kadar suç yüklemeyin kendinize.

Guest MiSs You
her türlü dileğiniz için uygulayabilirsiniz.3 perşembe yapmak gerekiyor.2 rekat namaz kılınıp istediğin kadar estafirullah,elhamdülillah,gönlüne allah'ın isimlerinden hangileri geçiyorsa onları zikrediyorsun.belli bir sayısı yok.allah rızası için 3 ihlas ve 1 fatiha.istediğin kadar salavat getirip,niyet ediyorsun ve 1001 kez aşağıda vermiş olduğum dua okunuyor.. birde dikkat edilmesi gereken husus,perşembe akşamı başlamış olup,bitiminide cumaya getirmek gerekiyor.yani ben perşembe akşamı 22.30 gibi başlardım.bitimide gece 2-3'ü bulurdu.

essalatü ves-selamü aleyke ya seyyidi ya rasulallah huz bi yedı^.kallet hı^leti edriknı^

ALLAH KABUL ETSİN.. AMİN.. AMİN.. AMİN..

ben bu duayı her caresiz kaldıgımda yapmışımdır pamuk yayınlarının güllü kitabında var 4444 tefriciye nin anlattıldıgı sayfaların içinde ve şöle yazar perşembeyi cuma bağlayan gece 1000 defa okunmalı

ben cok faydasını gördüm ne zaman içim yanarak okuduysam rabbim kabul etti duamı ve lütfen inanarak okuyun ..

yukarda ki üyenin yazdılarını hiç görmedim ben kitapta konuyu acan arkadasın ilk sayfada verdiği tarif dogrudur ben abdest alıp kıbleye dogru oturup töbe edip şükredip niyetimi söleyip 1000 tane kalkmadan bölmeden tamamlarım duamı

ilk sayfada ki tarif dogru bu alıntı yaptıgım kardesin anlattıgını ilk ke duydum...

Guest MiSs You

arkadaslar bu dua yı yapmak isteyenler bu gece yapabilirsiniz perşembeye cumaya bağlayan gece yani bu gece inşallah kabul olur dilekleriniz...

Guest MiSs You
Perşembe Gecesi bu duayı 1000 defa okumaya başlasak cumartesi sabahı biter mi?

okadar abartmayın benim ortalama okuma surem bu duayı 50-55 dakika maşallah hızlı okurum :)

--------------------

sevdiğim kişinin beni sevmesi imkansız. beni sevmesi için okusam olur mu?

sıkıntından buyuk rabbin var içini karartma gercekten de ayrılma duanı et dileğini söle zamana bırak ... kısmet imkansız bizler için var duanı edip yalvardıgın rabbim için imkansız yok ... :punish2:

:)

s22-1.jpg

TÜRKÇESİ: Allâhümme salli ve sellim ve bârik alâ Seyyidinâ ve Mevlânâ Muhammedin Kad dâkat hilleti edrikni yâ Rasûlullah.

MÂNÂSI : Ey Rabbim, çârem kalmadı, sen Seyyidimiz, Efendimiz Muhammed(salallahu aleyhi ve sellem)'e salât, selâm ediver, onu mübârek kıl!. Ey Allah Resûlü (salallahu aleyhi ve sellem) sen hâlimi gör, yetiş!

Bu Salavatı Şerife Şeyh Ahmed el Halebî Hazretlerinin olup sıkıntıların atlatılmasında şifâdır.

bu duada , salevat `da gecen y harflerini ekleyerek okusak dah iyi tesir etmezmi ?

örnegin

allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina ve mevlana muhammedin kad dakat hi(y)lleti(y) edrikni(y)(ya rasulallah diye okudum arabcasinda neden rasulullah yaziyor) ?

bence önemli olan niyet sirf y harflerini okumadan okundu diye kabul olmamamasi imkansiz . kimse süpheye kapilmasin . ben az sonraki ibadetime bunuda eklicem gücüm yeterse 1000 `e kadar okucam . 1000 kez okuyamiyan bile mutlaka karsiligini görür allahdan

akliniza hicbirsey gelmesin tamamliyamazsaniz bile mutlaka karsiligini allah c.c. verecektir yeterki inannarak okuyun önce abdest kurullanirken hz. muhammed (s.a.v.)kibleye dönerek 3 kez kadir suresini okurmus allah rizasi icin 2 rekat namaz

allah dualarimizi kabul etsin (amin)

Guest samara

Kesin sonuç diye bişey olurmu...!!!!!!!!

Haşa rabbimin işini nasil bilirsin sen lütfen dikkatli olalim günaha giriyorsunuz açtiğiniz konulara dikkat ediniz...