Jump to content
Guest

Kesin Sonuc Duanın Kabul Olması

Recommended Posts

Guest drop

her türlü dileğiniz için uygulayabilirsiniz.3 perşembe yapmak gerekiyor.2 rekat namaz kılınıp istediğin kadar estafirullah,elhamdülillah,gönlüne allah'ın isimlerinden hangileri geçiyorsa onları zikrediyorsun.belli bir sayısı yok.allah rızası için 3 ihlas ve 1 fatiha.istediğin kadar salavat getirip,niyet ediyorsun ve 1001 kez aşağıda vermiş olduğum dua okunuyor.. birde dikkat edilmesi gereken husus,perşembe akşamı başlamış olup,bitiminide cumaya getirmek gerekiyor.yani ben perşembe akşamı 22.30 gibi başlardım.bitimide gece 2-3'ü bulurdu.

essalatü ves-selamü aleyke ya seyyidi ya rasulallah huz bi yedı^.kallet hı^leti edriknı^

ALLAH KABUL ETSİN.. AMİN.. AMİN.. AMİN..

Guest huzur_ağlıyor

tamam yapacağım ..ellerine sağlık.hep derim salavatı şerife çekin.inşa-ALLAH sıkıntılar biter........tekrardan ellerine sağlık.

--------------------

dayanağım kalmadı tut elimden YA RASUL ALLAH ......

Guest ecemm_86

evet bende yapcam bunu ellerine sağlık canım

Guest drop

çok etkili oluyor.ben bir çok dileğimde yapmıştım oldu hep.bundan yıllar önce çok seviğim biri vardı ve bana evlenme teklifi emesi imkansızdı ve allah kabul etti bana evlilik teklifinde bile bulundu.evlenmedim başka şeyler oldu ama 3 ay ayrılığın arkasından gelipte bana bu teklif için ve kabul etmem için salya sümük ağlaması inanın bir mucizeydi.. şimdi yine birini seviyorum ama bu duayı kaybetmiştim buldum ama okumak kısmet olmuyo bir türlü..

Guest ecemm_86

ciddi misin gelişi evlenme teklifiyle oldu yani peki okuduktan ne kadar süre sonra geldi

Guest drop

okadarını net hatırlamıyorum ama çok uzun sürmemişti.zaten bizim evlenmemiz imkansızdı.bu yüzden evlenme teklifi etmesi daha bir imkansızdı.bende çok istemiştim benimle evliliği düşünsün diye.rabbim düşündürdü ve getirdi.. çok gönülden isteypte dua edince oluyor..

Guest ecemm_86

tamam canım bana bu kadarıda yetiyo tşk ederimmm :D

Guest DURU

arkadaşım güzel bi paylaşım olmuş...ellerine sağlık...fakat duanın anlamı nedir onu merak ettim?

Guest drop

anlamını hatırlamıyorum şuan ama bilen arkadaşlar vardır belki yazarlar.ama çok güzel bir duadır.isteğe göre 4444 kerede okunabilir..

Guest huzur_ağlıyor

anlamı şudur arkadaşlar yukarıdada yazdım.

huz bi yedi.gallat hileti erikni.....(elimden tut YA RASUL ALLAH başka dayanağım kalmadı)..demek........

drop arkadaşın yazdığı duanın içindeki (^ ) işaret onunda kelime arasındaki kastı..bu (^) işaretten önceki hece birazcık uzatılır....yani orda meddi tabi vuku bulmuştur.......

umarım anlatabilmişimdir..........

MEVLA'm herkezin duasına ,peygamberimiz hürmetine acilen cevap versin inşa-ALLAH.........