Jump to content
bakrac

Geliyorlar-15 (Başlıyoruz)

Recommended Posts

http://vimeo.com/40211387

Medyadan aileni ve kendini koru...

Bu videoyu daha önceden paylaştım ve yine paylaşıyorum.... Her santimetre karesi deccalin sembolleriyle dolu........... Avustralya'da şuan sürekli çıkan bir reklam artık hiç korkmuyorlar, satanist olduklarınından adeta övünç duyuyorlar.............. İlluminati sürecini tamamladığını düşünüyor. Kendini bu yıl çok büyük bir olayla göstereceğini düşünüyorum............

Kaos, ekonomik kriz, savaş veya AIDS (Hıv virüsü Abd askeri laboratuvarların da görüldüğü iddia edilmişti) gibi insanlığa dert açmak onların en iyi tecrübe ettikleri taktiklerdir. Amaç kontrol edilebilir azınlık bir nüfus, 11 Eylül saldırıları gibi terör yaratarak yeni "Anti-Terör" yasaları çıkarmak. Bu söylediklerimin tamamı kaos üzerine yapılmış ama asla nasıl başladığı açıklanmayan olaylar.... Arkasın da Deccalin askerleri İlluminati var.....

Savaşın temelleri atıldı, geri dönüş yok.

Ve şimdi Büyük Orta Doğu projesini gerçekleştirmek. Anahtar İRAN'dır. Oraya bir savaş açılması gerekiyor ama şuan ki normal süreçte bir savaş açılamaz...... Ama nasıl olacak? .

Ellerinde çok büyük bir bahane olacak, müslümanlar seslerini çıkaramayacak. Tıpkı geçmişte olduğu gibi. Üstelik bunu bizlere tvlerden canlı olarak izletecekler..... Bu bahane nedir?

2012 ne mayaların takvimi bitmiyor, kahinlerin söylemleri de değişmiyor, bazı kitabelerde de sürekli aynı şeyler var büyük bir değişim........

Peki Büyük plan nedir?

Tek hedef Deccalin egemenliğini sağlamak...

Şuan tüm telefonlarınız, mesajlarınız, mailleriniz emin olun takip ediliyor, sizi sevenlerden daha fazla size yakınlar..... Echelon iletişim firması gizli kurulmuş ama halka arz olmuş gibi gözükse de herkesin peşinde.... Onun her ana takibine takılabilirsiniz.... Şuan bu yazdıklarım ve sizin bunu okumanız da dahil..........

İranın etrafındaki ülkeleri etkisiz hale getirecekler sonra büyük bir vuruş.

Evet, İrana saldırı sebebi gerekiyor en iyi zamanlama 2012 İngiltere olimpiyatları....

Dikkat ettiyseniz olimpiyatlarda ki vigürler, mimari yapılar, reklamlar, maskotlar daha niceleri masonik sembollerle dolu.......

İlluminati büyük bir terör saldırısı yapabilir bu olimpiyatlarda ve yüzlerce masum insanın kara propagandasını ellerinde ki medya gücüyle sağlayacaklar.. Elbette ihale yine müslumalara ve İrana kalacak....... Zaten 11 Eylülden sonra halk her an isyanda sabrı tükenmiş bu şekilde İrana istedikleri şekilde girecekler.....

Masonluk ve kabala onların ateşten aldığı güçtür....

İrana giriş o beklene savaşı başlatacak, artık kimse güvende olmayacak...... Taki belli bir ana kadar....

arz-i_mevud.jpg

İlluminati, Arz-ı Mev-ud' a (vaadetilmiş topraklar) ulaşmak tüm engelleri kaldırıyorlar, geriye tek birşey kalıyor liderleri deccali beklemek...........

esh9937_1.jpg

Onlar Mescid-i Aksa'yı yıkacaklar, yerine eskiden olduğu gibi Süleyman tapınağını inşa edecekler...... kazdıkları tünelleri derinlere kadar indi.... Orada Hz. Süleymanın tahtının altına gömdüğü kabala (büyü) kitaplarını yıllar önce buldular..... Tv'lerde tapınak şovalyelerinin bulduğu bu büyü kitaplarıdır..... Onlar Mescid_i Aksa'yı yerine efendilerini karşılamak için Süleyman tapınağını tekrar inşa edecekler.........

Bu örgütün başkenti Kudüs olacaktır....

(Aynı şeyleri söylüyorum tekrar tekrar fakat bunlar önemli ipuçları)

illuminati-piramit.jpg

İlluminati (Mason) Örgütü Üst düzey Yöneticileri

Dünyayı 10 kişi yönetiyor ve bu 10 kişinin altında 300 kişi bu 10 kişinin emirlerini yerine getiriyor.

İlluminati adı verilen bu örgütün tek hedefi başkenti kudüs olan tek dünya devletini kurmak ve deccale zemin hazırlamaktır.

10 kişilik bilgi adamlar grubunda; Fransa'dan 3, ABD'den 2 Kanada, Avusturya, İngiltere, İspanya ve Güney Afrikadan 1'er üye bulunmaktadır.

Yılda birkez bir araya gelen illuminati üyeleri dünyayı ele geçirmek için planlar yapıyor...... Bu kısımda Şeytanla iletişim kurdukları düşünülüyor...

2012 içerisinde yazdığım bu teoriler gerçekleşmezse tüm yazıları sileceğim..... Belki fazla hayalperestim... Karar sizin.....

Ben olimpiyatlarda kan dökme isteklerinin sebebini anlayamamıştım ,gerçekten çok öanemli bir noktatadan yakalamışsınız tebrik ederim.Bence çok mantıklı parçalar bir biri üzerine oturuyor.Ayrıca şunuda eklemek isteri tek amaç iran değildir İran sadece başlayacakları noktadır.Bu amaçlarına ulaşırlarsa bütün dünyada müslümanları katletmek için bir bahane oluşturuyorlar kendilerine bugünlerde yapılan katliamlar sadece başlangıç.

Deccalin islam ile olan savaşını meşrulaştırmak için bir başlangıc.

Sayın bakrac, teşekkürlerimi sunarım.

Herkes bu konuyu okumalı ,videolarıda izleyiniz ,mevzu ciddidir.

Güncell

8&feature=plpp_video

Mescid-i Aksayla ilgili gizli planlar......

Adam 2005te farketmiş Mescidi Aksa diye gösterilen fotoların Kubbetu's Sahra ya ait olduğunu.

İnsanlara bu fotografları gösterdiklerinde insanların aklında bu görüntü kalacak ,zaten amaçlarıda ortadadır.

Onların bir planı var ama şuda gerçekki, Yaradanında planı var .

teşekkürler paylaşım için,çok ilginç okurken ve izlerken aklıma çocukluğum geldi de,babannem o yıllarda dünyanın sonuna doğru tek bir ülke dünya yı yönetecekmiş derdi. ama o dünya yı yöneten ülkenin müslüman bir ülke olacağını söylemişti:confused: parçalar oturuyor.önce kötülük kötü güç deccal,sonrasında gelecek olan Mehdi barış huzur,babaannem mehdi geldikten 50 yıl sonra kıyamet kopacakmış derdi.oda eskilerinden duyumlarla söylerdi.demek ki bu planlar çok eskilere dayanıyormuş.

Gereksiz siyasi konuların çekişmesinden gerçek konumuza dönme fırsatı bulamadım......

Ben ve benim gibi düşünen insanlar için İngiltere 2012 olimpiyatlarına saldırı teorisi şaşırtıcı bir konu oldu, oysa ki çok büyük izler bırakmışlardı İran'a saldırmak için.....

Geçmişte birçok teorilerimizi yerine getiren İlluminatı neden bize hedef gösteriyor? Olimpiyatlarda kullanılan sembolizmin Deccali hiç aratmaması, açılış ve kapanış töreninde ki damalı yüzey şeytan fısıldama danslarını neden milyonlara izlettiler?

Yöntemlerini değiştiriyorlar.......

Evet, geçmişte okuduğum bir kitap vardı; Yine bizi Keyf suresine yönlendiriyordu...

Keyf suresinin ikinci kısmında geçen Hz. Musa ve Hz. Hızır buluşmasında; Hz. Musa (İsrail'itemsil ediyor) beraber yolculuk yaptığı Hz. Yuşa istemeden Hz. Hızırla buluşmasında geç kalmasına sebep oluyor..... Ufak bir hatasından dolayı buluşma noktasını geçip yanlış tarafa doğru ilerliyorlar.... Hatalarını fark edip geri dönüyorlar.............

Bazı araştırmacıların ebced hesaplarına göre bu hata 2010 yılıydı çünkü Türk gemisinin basılmasıdır....

Yine bu ayetin ebced hesabına göre, hatalarını anlamadan uzun süre yürümeleri 2012 yılını buluyor, bu yıl hatalarını anlayıp geri dönüyorlar buluşma noktasına gitmek için... İşte yöntemlerini değiştirmeleri yaptıkları hatalardan dolayı çünkü artık beklenen güne az kaldı ve hata yapmaktan korkuyorlar..............

(Bu ayetin ebced hesabıyla ilgili Serhat Ahmet Tan'nın kitaplarına başvurabilirsiniz)

Gereksiz siyasi konuların çekişmesinden gerçek konumuza dönme fırsatı bulamadım......

Ben ve benim gibi düşünen insanlar için İngiltere 2012 olimpiyatlarına saldırı teorisi şaşırtıcı bir konu oldu, oysa ki çok büyük izler bırakmışlardı İran'a saldırmak için.....

Geçmişte birçok teorilerimizi yerine getiren İlluminatı neden bize hedef gösteriyor? Olimpiyatlarda kullanılan sembolizmin Deccali hiç aratmaması, açılış ve kapanış töreninde ki damalı yüzey şeytan fısıldama danslarını neden milyonlara izlettiler?

Yöntemlerini değiştiriyorlar.......

Evet, geçmişte okuduğum bir kitap vardı; Yine bizi Keyf suresine yönlendiriyordu...

Keyf suresinin ikinci kısmında geçen Hz. Musa ve Hz. Hızır buluşmasında; Hz. Musa (İsrail'itemsil ediyor) beraber yolculuk yaptığı Hz. Yuşa istemeden Hz. Hızırla buluşmasında geç kalmasına sebep oluyor..... Ufak bir hatasından dolayı buluşma noktasını geçip yanlış tarafa doğru ilerliyorlar.... Hatalarını fark edip geri dönüyorlar.............

Bazı araştırmacıların ebced hesaplarına göre bu hata 2010 yılıydı çünkü Türk gemisinin basılmasıdır....

Yine bu ayetin ebced hesabına göre, hatalarını anlamadan uzun süre yürümeleri 2012 yılını buluyor, bu yıl hatalarını anlayıp geri dönüyorlar buluşma noktasına gitmek için... İşte yöntemlerini değiştirmeleri yaptıkları hatalardan dolayı çünkü artık beklenen güne az kaldı ve hata yapmaktan korkuyorlar..............

(Bu ayetin ebced hesabıyla ilgili Serhat Ahmet Tan'nın kitaplarına başvurabilirsiniz)

Sayın bakraç yazıyı anlayamadım ne yalan söyleyeyim beynim durdu , Hz Musa israili temsil ediyorsa ,Hızır As kimi temsil ediyor , yazsaydınız sanırım daha anlaşılır olurdu , saygılarımla.

• Like 1

2012 bitimine az kaldı,dilerim burada okuduklarım gerçek olmaz:(en doğrusunu Rabbim bilir.