Jump to content
fay SAHARA

Diyet İçecek Ve Yiyecek Gerçeği ASPARTAM

Önerilen İletiler

mornecef
Ben şunu anlamadım.sadece diyet colada var diyorsunuz?peki başka nelerde var öğrenebilirmiyim?Tatlandırıcı olan herşeyde aspartam mı var?

kimyasal formülü, aspartil-fenilalanin-1-metil ester, bu şekilde aratırsan görebilirsin ne kadar çok kullanım alanı olduğunu..

E 951 aspartamın Avrupa Birliği gıda katkı maddesi onay kodu.. hazır gdalardaki ambalajlarda içindekiler kısmında bu kod varsa aspartam içeriyor demektir.

Dondurulmuş tatlılar, gazlı içeçecekleri toz içecekler, yoğurt, jelatinler, öksürük pastilleri aklıma gelenler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rumeysa

Biz en iyisi hiçbirşeyden yemeyelim.herşeyde bana göre varmış gibime geldide çünki,,,Özellikle marketlerde satılan çoğu ürünlerden..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biz en iyisi hiçbirşeyden yemeyelim.herşeyde bana göre varmış gibime geldide çünki,,,Özellikle marketlerde satılan çoğu ürünlerden..

Evet,maalesef marketlerde satılan çoğu yiyecek ve içeceklerde var,o nedenle dikkatli olmak,bu tarz gereksiz beslenmeden uzak durmamız gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mornecef

mümkün olduğunca doğal gıdalarla beslenmek, riskleri azaltır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
portege moi

diyet içecek ve yiyecekleri kullanmıyorum ama bugünlerde herkesde bi diet cola merakı var nedense.koca hamburgerin yanında diet kola içiolar sanki zayıflatcakmış gibi :confused: çok zararlılar.emeğine sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap