Jump to content
  • 0
daxil

Kelebekle İlgili Batıl Bir İnanç Evden Çıkaramıorum

Question

arkdaslar on gundur evımde buyük koyu kahve bir kelebelk var ama ne yaptıysam evden çıkarmadım camları acık bırakıorum cıkmıyor lambaları sönduryorum cıkmıyor yastıkla kovalıyorum yinede ben pes ettim cıkmamak için perdelere yapışıyor cıktıgı an geri hemen giriyor yoruldum benım duyduguma göre eve giren ve cıkmayan bi kelebek o evden bı ruhun cıkıcagını işaret edermiş evdede benden başka yaşayan yok korkuyorum bu kelebekten astım hastasıym bütun havanlarada alerjim var ne yapabilirim

23 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest Beray.

Ne istiyorsunuz güzelim kelebekten bırakın dursun tam tersi kelebek büyük şans demektir.Elinize alıp dilek dilemenizi öneririm...:)

• 0

Kelebek güzel bi hayvan neden öyle bir kanıya varılmış ki ?

İlk defa duyuyorum sizden. Köpek uğulaması, baykuş ötmesini duymuştum ama kelebeği hiç duymadım google amcaya bir sorayım bakalım :(

• 0

Tamamen batıl inanç.Evet bir ölü çıkar belki ama zaten kelebeğin ömrü kısadır ya kendi canıdır .Baykuş görünce yada çatıya kapıya gelince öyle olur diye biliyorum ama oda batıl eminim çünkü baykuşta çok gördüm ve yan tellere konmuştu bir defa hiç birşey olmadı.

• Like 1

• 0

inşallh batıl inançtır ama benım kelebegın ömru 10 gunu gecti ele alıcak gibi degılkı masallah elim kadar var zaten :))

gece zehirler sokar felan die korkuyorum bugun aak odasından kendı ıstıgye cıkıda raha uucam kapııyda kapattım gırmesın dıe :((

• 0
Guest mirosa

evde sizden başkası olmasaydı demek biraz daha rahat olacaktınız:)

• 0

tamam da kelebegın omru 1 gun degıl mı. 10 gundur ne ısı var bunun sızın evde. ömru uzuyo heralde , sızın evın havası ıyı gelmıs kı cıkmaya nıyetı yok anlasılan.:)

• 0
inşallh batıl inançtır ama benım kelebegın ömru 10 gunu gecti ele alıcak gibi degılkı masallah elim kadar var zaten :))

gece zehirler sokar felan die korkuyorum bugun aak odasından kendı ıstıgye cıkıda raha uucam kapııyda kapattım gırmesın dıe :((

Evin bütün ışıklarını söndür balkonun ışığını yak perdeyi de aç direk balkona çıkar. Sonra balkonun kapısını kapa uzun bir süre açma :)

• 0

siz benı guldurdunuz bu saate allahda sizi guldursun:) canı cıkacak biri varsa benden başka bu evde yaşayan biri yok tabi insan korkuyor

• 0

denemediimi bişe kalmadı sanie cıkmıokı camı kapııı kapam hemen sanıırım arık beraber yaşıycz kıyamıyormda öldürmeke istemiyorum 10 gundur ac sussuz yaşıo hayre içindeyim

• 0
Guest Beray.

Biliyorum o kelebekleri :) Ne kadar şanslısınız bence keyfini çıkarın ben sizin yerinizde olmak çok isterdim:)