Jump to content
Guest dicle

Değişik Bir Çekim Yöntemi (Uyanıkken Hipnoz)

Recommended Posts

Guest sinoş

zaten bağlandım birde o bağlansa.. ya az önce o faceteydi bende yaptım uygulamayı belki bişe yazar die ben yapana kadar çıkıp gitmiş :D

Guest blöf

Önemli olan hangi yöntemi uyguladıgınız değil, bu yöntemin başarılı olacagına dair inancınızın ne kadar güçlü oldugudur. Herşeyin temeli kör inançta yatıyor..Kendinizi gerçekten istediğiniz şeyin olacağına inandıramadıgınız sürece elinizde sihirli bir değnek bile olsa başınıza iş alırsınız.:)

Bunlar çok kontrollü hareket edilmesi gereken konular diye düşünüyorum.. Ters tepme ihtimali daima gözönünde bulundurulmalı..

valla ben onu bunu bilmm dah dün bunu okudum pek böle seylr bilmm ama yapıım ya ne olck dedim gerckten cok inanark yaptım okdr cok hisstimki resmine bakrken sabah kalktıgımda beni facede eklimiş göürslm die yalvarn biri olmustu salk o silmişti beni ne kdr etliki bi çekim yapmısm valla maslahhaa :D:D:

Guest isilguns

ben de yaptım yapmam demiştim içinde olumsuz çekimler var gıbıydı ama şansım cok kalmadı.

o yuzden yapıyorum. kalp çekmek de guzelmiş.

biraz önce karar verdim cekim yasasını sevdigim kişi için uygulıycam. basladım telefonuma bakmaya;

........ dönmelisin

..........aramalısın

..........kaybetmemelisin

..........huzurun yok

falan. bakıyorum onu dusunerek konsantre olarak telepati yapmaya calısıyorum.

sonra birden telefonumun ışıgı yandı.:dance2::dance2::dance2:

aman Allahım dedim o an!!! bu kadar da olmaz.

işe yaradı ! ise yaradıııııı!!!!

derkennn........

bi bayan arkadasımın ismi göründü telefonda:swoon2:

başka birini çekmişiz anlasılan:D

saglık olsun, gene de deniycem. durmak yok yola devam :acute:

• Like 1

Birsey kafama takildi. Karsimizdaki kisi yabanci biriyse yani Turkce konusmayan..Onun dilinde mi solemek gerekiyor?? :)

valla ben onu bunu bilmm dah dün bunu okudum pek böle seylr bilmm ama yapıım ya ne olck dedim gerckten cok inanark yaptım okdr cok hisstimki resmine bakrken sabah kalktıgımda beni facede eklimiş göürslm die yalvarn biri olmustu salk o silmişti beni ne kdr etliki bi çekim yapmısm valla maslahhaa :D:D:

maşallah tek seferde bu ne başarı böyle imrendim:D

arkadaşlar tamamda şimdi Adriana Francesca Lima nın resmini alıp imgelesek aşırı konstrasyon olsa sizce gelir mi ararmı hayır aramaz :)))))

Merhaba bir kaç şeyde ben önereyim, aslında bu konuya hiçbiriniz yabancı değilsiniz hepimiz zaman içinde hep yaptığımız bir şeydir bu zaman zaman sonuçlarınıda alırız konuşuruz ama nasıl oluyor diye araştırmayız tesadüf deriz üzerinde durmayız gecer gideriz.

Peki nedir bu durum, şimdi kendiniz bir adım geri çekin ve düşünün düşünün hani sevdigimiz biri ile uzun süre görüşmediğimizde, yada canımızın bir arkadaşımızda şimdi burda olsa dedigimizde, yada bir konu hakkında düşündügümüzde yine flanca kişi daha iyibilirdi, yine yada filanca kişi şimdi bi arasa diye içimizden geçirdigimizde , bizler yine işimizi yapmaya devam ederiz ama içimizden geçirdigimiz bu bizi arasa , şu kişi ile epeydir görüşmedik gibi mesajlar aslında yerine gitmiştir ve ya bir kac saat sonra ya ertesi gün bir bakmışız o kişi ya gelmiş ya bizi aramıştır ya da anlık olmuştur bizde deriz ya şimdi seni düşündüm sen aradın iyiki diye :) aslında bu örneklerde oldugu gibi biz ler bunu her zaman yapıyoruz lakin arkadaşımızın verdiği örnekle aynıdır değişen bir şey yoktur,

Konsantrasyonu saglıyamayan arkadaşlar bir mum yakıp sessiz bir yerde mumum ışıgına sadece bakarak devamlı bu sözleri söliyebilirler, yine konsantrasyonu saglamak adına bir tesbihle gözlerini kapatarak bu durumu elde edebilirler sayıları 10 ile sınırlamak yerine esma çeker gibi bunları 1000 li olarak çekmeniz sizi daha iyi konsantre yapar 1000 olmasının anlamı sizi konsantre yapacak zamanı elde etmeniz içindir.

300TL meselesi de sölenen bilginin degeridir, burda 300TL yi isteyen kişiyi savunmak amacı ile demiyorum fakat her kes her şeyi bilir fakat uygularken püf noktalarını kimse vermez durum böle olunca işin özünü anlayamazsınız bölece yapacagınız uygulamadan verim alamazsınız bir başka benzetme ile pastaneden aldıgınız yediginiz pastalar gibi sizler pasta yapamazken bunu çok kolay olarak pasta ustası gözü kapalı yapacaktır size tarifiniz gramla bile verse siz yine yapamayacaksınız umarım aradaki farkları anlatabilmişimdir.

Bu uygulama gündüz kişi uyanıkken yapılabilir gece için uygun değildir , bunu da şöle açıklamaya çalışayım, siz bir posta gönderdiniz bu posta kişiye ulaşması için sabah 8 de iş başı akşam 6 da paydossa bu postada akşam 7 de ulaşmışsa gidecegi yere aradaki 1saat lik fark işyerinin kapanması sonucu istenilen posta ertesi güne kalmıştır yani kişi uyuduktan sonra kapalıdır alemler değişmiştir şimdi o başka alemdedir sizi duyamaz :) o yüzden gündüz saatlerinde kendinizi kasmadan relax tutarak arkadaşın verdigi şekilde yapmanızdır.

Bunlarda 300TL eden bilgilerdir sakın olaki yabana atmayın derim size .

Saygılar.

• Like 1