Jump to content
Guest dicle

Değişik Bir Çekim Yöntemi (Uyanıkken Hipnoz)

Recommended Posts

Guest MedCezir

kuşu öyle hemen olmazki ve bu kadar basit değil konsantre olmak lazım ve sürekli yapmak ama bilinçaltına iner bu msjlar uygulayın gelen olur

kuşu öyle hemen olmazki ve bu kadar basit değil konsantre olmak lazım ve sürekli yapmak ama bilinçaltına iner bu msjlar uygulayın gelen olur

haklısın canım ama ben bu uygulamayı yapıyordum yani foto falan knş nezaman konuşsam mesaj atıyordu yada mail yolluyordu hemde foto knş o bakımdan merak ettim:Dama şimdi olmuyor yapamıyorum az biraz öğrendim çekimi ;)

Guest dicle

--------------------

bu sizin onerdıgınız yontem 5 er cumleden mı olusmalıymıs?

yanı herıbırınden 10 kez soyluyoruz ve 5 emır cumlesı degıl mı?

gereklılık kıpıyle :thumbsup:

ben sadece örnek verdim .sayıyı baz almayın istediğiniz kadar cümle kurun ama kısa ve öz olucak.

--------------------

diclecim böyle deme,bi kez işine yaramadı diye bundan sonrada başaramıycaksın diye bişey yok. bence sen para ödediğin için paran yabana gidecek diye inancın sarsıldı. bence tekrar dene. ben bunu deniycem sağol biizmle ğaylaştığın için.

siz de sağolun .denemeye başladım zaten :)

--------------------

Waaaaaaaavv dicle süper bişey bende deneyeceğim ve söz senin içinde yapacağım...:thumbsup:

çok teşekkür ederim :)

--------------------

evet yaaa Allah razı olsun dicleden hepimizle paylaştı bu bilgiyi.

ne demek sizden de allah razı olsun .adı üzerinde burası paylaşım sitesi:thumbsup:

--------------------

canım çok güzel bir paylaşım bizlerle paylaştığın için teşekkürler bence sende defalarca dene emin ol başarırsın

arkadaşlar ben foto günde bir defa knş daha önceleride knş hep işe yarıyordu ben nezaman konuşsam arardı mesaj yolardı msn girerdi görüşüyorduk ama artık umut yok gibi çünkü beni msn den falan sildi konuşmak istese neden silsin gene knş foto işe yaramıyor 1haftadır yok :(

rica ederim ablacım :)

--------------------

uzaktan etkilemek herkesin istedigi birsey dicle arkadim bosa para vermis bu konu zaten mustafa iloglunun yazmis oldugu kitapta yaziyor gizli ilimlerde olurmu olur tabi neden olmasin ama cok deneme yapmak lazim

ilk 500 istedi de param yok annemden alıyorum diyince 300 e indi:)

--------------------

Herkes bir şeylerden muzdarip. Bu nedenle arayış içinde. En büyük arayışta aşk acısı için. Bir çok kişi istiyor ki okuduğu dua ve yöntem hem kolay olsun hemde söyler söylemez anında gerçekleşsin sorunları çözülsün. Nasıl ağırlıkları elimize alıp bir günde vucudumuzu istenilen seviyeye sokamıyorsak( İlgilenenler bilirler acı verici, disiplinli ve sebat gerektiren bir süreçtir.) beynimizin ve kalbimizinde okuduğumuz dualarla hemen sonuç almasını bekleyemeyiz. Bu bir süreçtir. İlk olarak kuşku duymadan inanacaksınız vazgeçmeyeceksiniz. Bir kaç kere yapıp olmuyor veya zor geliyor derseniz sonuç tabiki alınamaz.

Ayrıca her insanın kapasitesi, titreşimi, beyinsel frekansı ve farkındalıkları aynı değildir. Yani bazı koşucular 100 m'yi 10 saniyede koşarken kimisi 20 sn den fazla koşabilir. bunda çok çalışma ve yetenek seviyesi de önemlidir. Her dua herkes için aynı etkiyi yaratmayabilir. Nasıl Esmalar bazı insanlarda farklı farklı etkiler yaratabiliyorsa bu dualar içinde geçerlidir. Bu tür okumaları bilinçli ve inançlı olarak sürekli yapabilirsek gücümüz mutlaka her geçen gün aratacak ve konsantrasyonumuzun derinliği ölçüsünde etkili olacaktır.

Sonuç olarak; Şuan ilk acının etkisiyle istediğiniz birisi veya bir olay için ilerleyen zamanlarda "İyi ki olmamış. Nasıl olmuş da görememişim kendimi üzmüşüm, hiç hayırlı olmayacakmış." deme ihtimaliniz oldukça yüksetir. Bir çok kişi(ben de dahil) buna benzer düşünceleri yaşamış veya ileride yaşacaktır. Ama duaları okumaya devam etmek, çekim çalışmalarını pozitif yapmak mutlaka gücümüzü artıracak ilerleyen zamanlarda gerçekten bizim için hayırlı olacak kişilerle veya olaylarla karşılaştığımız anlarda işimizi daha kolaylaştırabilecektir. Bu nedenle inanarak ve pozitif düşünerek devam etmekte yarar vardır.

çok haklısınız tşkler

--------------------

dicle süper bi paylaşım ben de deniycem zaten hep aklımda biraz da konuşuveririm canımm çok teşekkürler dicle :)

rica ederim

--------------------

çok güzel dicle.teşekkürler.

rica ederim

Guest bees

Dicle gel beraber yapalım,ben de vazgecmeyı bılmem nedense!

Guest dicle
Dicle gel beraber yapalım,ben de vazgecmeyı bılmem nedense!

vazgeçmeyelim zaten :)

Guest bees

bravo dicle!

kızlar naptınız?ben dun yaptım ama 1 kez ,sozlerı de 10 ar kez soyledım

ama benımkı burda degıl baska sehırde

bılmıyorum napsam kı

Guest crysania

Arkadaşlar ben bu yöntemi çok sık yapmaya başladım.Zaten son 3 aydır çekim yasasıyla ilgili her şeyi takip ediyorum ve uygulamaya çalışıyorum.Bu yöntemide öncelikle beni çok üzen,ayrıldığım sevgilim için denedim halada deniyorum.Ama tabi başarılı olamadım.Bana geri dönmesini istiyorum ama bi türlü bana yaptıklarınıda unutamıyorum.Kısacası henüz bu kişiden sonuç almayı beceremedim.Fakat yıllar önce yazlıktan tanıştığım biri vardı arada sırada facebooktan görüşürdük,zaten yurtdışındaydı ama dönecekti Türkiyeye.Neyse planladığı gibi Türkiyeye döndü bu kişi.Buraya kadar benim çekimimle ilgisi yok :) Biz onunla çok iyi anlaşırdık gerçekten çok iyi diyaloğumuz vardı,ben onu yeniden görmek istiyordum.Farklı şehirlerde yaşadığımız için zordu görüşmek.Dün konuştuk onunla ve beni görmeye geleceğini söyledi.Sevdiğim kişiden sonuç alamayınca bu kişiye yönelmiştim vede başarılı oldum sanırım.Bu arada ben bu insanı 9 yıldır tanıyorum bunu belirteyim.Fakat mesafeler yüzünden görüşemiyoruz yüzyüze.Eğer dediği gibi haftaya gelirse bu görüşme 9 yıldan sonra ilk olacak.Yalnız şunuda söyliyim 9 yıldır iletişimi hiç koparmamıştık.Sadece yüzyüze görüşmek gibi bişeyden hiç bahsedilmemişti.

Arkadaşlar ben bu yöntemi çok sık yapmaya başladım.Zaten son 3 aydır çekim yasasıyla ilgili her şeyi takip ediyorum ve uygulamaya çalışıyorum.Bu yöntemide öncelikle beni çok üzen,ayrıldığım sevgilim için denedim halada deniyorum.Ama tabi başarılı olamadım.Bana geri dönmesini istiyorum ama bi türlü bana yaptıklarınıda unutamıyorum.Kısacası henüz bu kişiden sonuç almayı beceremedim.Fakat yıllar önce yazlıktan tanıştığım biri vardı arada sırada facebooktan görüşürdük,zaten yurtdışındaydı ama dönecekti Türkiyeye.Neyse planladığı gibi Türkiyeye döndü bu kişi.Buraya kadar benim çekimimle ilgisi yok :) Biz onunla çok iyi anlaşırdık gerçekten çok iyi diyaloğumuz vardı,ben onu yeniden görmek istiyordum.Farklı şehirlerde yaşadığımız için zordu görüşmek.Dün konuştuk onunla ve beni görmeye geleceğini söyledi.Sevdiğim kişiden sonuç alamayınca bu kişiye yönelmiştim vede başarılı oldum sanırım.Bu arada ben bu insanı 9 yıldır tanıyorum bunu belirteyim.Fakat mesafeler yüzünden görüşemiyoruz yüzyüze.Eğer dediği gibi haftaya gelirse bu görüşme 9 yıldan sonra ilk olacak.Yalnız şunuda söyliyim 9 yıldır iletişimi hiç koparmamıştık.Sadece yüzyüze görüşmek gibi bişeyden hiç bahsedilmemişti.

senin hakkında hangisi hayırlıysa o olsun güzelim hadi bakalım kolay gelsin:)