Jump to content
Mira

Aile,Eş,Sevgili vs...Yardım İstekleriniz (Havas Yardım)

Recommended Posts

eğer gerçekten herşeyi denediniz ve çözüm bulamadınızsa ya kahhar ismini okuyun derim sürekli..Allah elbet ona hakettiği eziyeti kendi içinde çektirecektir.

ne diyosunun kardesim sen. biz cektiklerimi anlatıyoruz.gücümüz durumumuz olsa zaten bu durumda olmazzdık. ayrılmayı istedik ama durumumuz yok. zaten ben olmasam bile anname zarar verir. polise gitsek ertesi gün gene evde aynı. ailemizde bıktı ondan evimize bile gelmez oldular. adam bir gün iyi 10 gün böyle. napcaz ne etcez kafayı yemek üzereyim. kardesim gecen sene intihar etti babam yuzunden midesini yıkattık zor kurtuldu.biz onun gibi olmak istemiyoruz onu insan haline getirmeye calısıyoruz. caremiz yok. gücümüz yok. senin dediğ seyi yaptırdıkdan sonra bizim ondan ne farkımız kalır.

Selamunaleykum kardeşim içinde bulunduğunuz durum çok çetin bir imtihan Allah sabır versin dayanma gücü ve kuvveti ihsan eylesin. Ama dediğiniz doğru sizler onu insan haline getirmeye çalışıyorsunuz eğer böyle yorumlara bakarsanız dediğiniz gibi ondan ve yaptıklarından hiçbir farkınız kalmaz.

Fakat bunun bir çaresi olmalı böyle de gitmez herkesin bir sabırı var o da taşarsa durum çok vahim olur.

Maddi durum yetersizliğinden babanızı tedavi de ettiremiyorsunuz sanırım. Allahtan ümit kesilmez kardeşim dua edin inşaAllah bu mübarek günlerde edilen duaları Rabbim geri cevirmez inşaAllah..Bende sizler için duacıyım Allaha emanet olun.

carsamba Allah yardımcınız olsun inan yüreğim yandı Allah Babanı ıslah etsin size de öyle Hayırlı kapılar açşınki Rabbim geçmişin hiçbir izi kalmasın ben elimden geldiğince hangi duaya başlamak istersen yanındayım.

kardeşim öncelikle Allah yardımcınız olsun sizin için 3 İhlas+1 Fatiha okudum tez zamanda kurtulursunuz inşallah...

Güzelim cook üzüldüm yaaa...ama Allahtan bol bol hidayet isteyin.keske ickiyi birakabilse..bu ickinin insana yaptiramayacagi sey yok...ayetel kürsü dilinizden düsmesin..Esmalari birakmayin derim...keske bizlerin elinden birseyler gelbilse ama cok üzldüm gercekten.bir insan neden ailesine bunu yapar anlamis degilim..

asilçocuk evet o metot yapıılabilir..

uzaklaşır eziyet eden şahıs,

çok tecrübe ettim her seferinde kişiler kendiliğinden hayatımdan çıktı...

asilçocuk evet o metot yapıılabilir..

uzaklaşır eziyet eden şahıs,

çok tecrübe ettim her seferinde kişiler kendiliğinden hayatımdan çıktı...

Yani aynı hanede yaşayan aile bireyine de yapılabiliyorsa arkadaşımız babası için yapsın o zaman.

Allahü Teala yar ve yardımcınız olsun

Canım benim annene ve size yaptıkları kesinlikle kabul edilir birşey değil

Baban ama sizin gibi etrafımızda bir aile vardı , düzelmedi , en son ayrıldılar , çok zor ayrıldı , eziyet işkence , gözyaşı

Doktoro götürdüler kişinin psikolojik sorunları varmış , doktor hastaneye yatıp tedavi olmalısın demiş , çok az yatıp daha tedavi başlamadan çıktı

Allahü Teala babanı ıslah edip dinini yaşamayı nasip etsin

İnşallah düzelir

Böyle kişilerin ortası yok

Ya düzelip ibadetine adıyorlar kendilerini yada yok olup gidiyorlar

Ama bilki çekmek zorunda değilsiniz

Bu kadar acıya gerek yok

Yazmak kolay diyeceksin belki ama kendinize biraz daha zaman tanıyıp babansız bir yol çizmelisiniz

Bahsettiğimiz kişideki baba hala düzelmedi ,

Aile sadece onun eziyetlerine marum kalmadan yaşam mücedelsi veriyor

Yaşadıkları katlanır derecede şeyler değildi

Yaşadığınız izler senlerde geçse silinmeyecek , bunu sakın unutma olurmu

Rabbim en kısa zamanda hakkınızda en doğru olanı nasip etsin

Ne sana heleki annene asla ama asla kıyamam

Lütfen ne olur artık hem kendin için hem annen için artık karar ver olurmu

Ney ne kadar zor gelsede imkansız gözüksede senin için inan kendiniz için en doğru kararı vermiş olacaksın

babanızın yaptığı kötü davranışlardan vazgeçmesi, sizlere kötü davranmaması,yaptıklarından pişman olması ve sıkıntılarınızın bir an önce bitip selamete çıkmanız,huzur ve mutluluğunuz için 21 ayetel kürsü okudum.herşey gönlünüzce olsun.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...