Jump to content
SOURCE

Cinleri Hiç Böyle Görmediniz!(sanıyorum:)

Recommended Posts

Guest siriusx

Depresyona sebep olanlara dikkat ettim.

cinlerle depresyon ve zihinsel karmaşanın ilişkili olduğunu düşünüyorum.

Depresyona sebep olanlara dikkat ettim.

cinlerle depresyon ve zihinsel karmaşanın ilişkili olduğunu düşünüyorum.

aslında kişinin hemen bütün bedensel rahatsızlıklarında negatiflerin etkileri vardır ancak sizin de saptadığınız üzere en çok depresyon,zihinsel karmaşa dönemlerinde kişiye yaklaşırlar ki buna etki eden de bunu tetikleyen de zaten onlardır..

cinler insana genelde deprasyon anın da ilişir yani aurası düşük anında ..:D

Guest siriusx
aslında kişinin hemen bütün bedensel rahatsızlıklarında negatiflerin etkileri vardır ancak sizin de saptadığınız üzere en çok depresyon,zihinsel karmaşa dönemlerinde kişiye yaklaşırlar ki buna etki eden de bunu tetikleyen de zaten onlardır..

Açıkcası bütün bedensel rahatsızlıkları etkileyebileceklerini sanmıyorum, fakat ruhsal konularda özellikle yetenekliler ve bu konulara bence daha çok önem veriyorlar.

ha şu var, eğer cinler yüzünden ruhsal sorun yaşıyorsanız, hocaya gidip muska yazdırmak yerine doktora gitmeli ve ilaç kullanmalısınız, aynı etkiyi yapacaktır. verilecek ilaçlar, cinlerden etkilenmenizi engelleyecektir.

cinler insana ter bacakjlı olarak gözükür.genelde insan kemigi ve piriç yerler.:)

Açıkcası bütün bedensel rahatsızlıkları etkileyebileceklerini sanmıyorum, fakat ruhsal konularda özellikle yetenekliler ve bu konulara bence daha çok önem veriyorlar.

ha şu var, eğer cinler yüzünden ruhsal sorun yaşıyorsanız, hocaya gidip muska yazdırmak yerine doktora gitmeli ve ilaç kullanmalısınız, aynı etkiyi yapacaktır. verilecek ilaçlar, cinlerden etkilenmenizi engelleyecektir.

bedensel rahatsızlıkların genelinde etkilidir diye düşünüyorum ben de ki şundan ötürü ; bu varlıklara negatif diyoruz değil mi? insan bedenindeki genel rahatsızlıklar neden kaynaklanıyor ? sinir, öfke stres, korku.. yani negatif duygu, his ve düşünceler.. Hacı-hoca yerine elbetteki ilk etapta doktora gidilmesi,hastalığın doktor kontrolünde takip edilmesi taraftarıyım ancak en basit bedensel rahatsızlık dahil, depresyon, sinir harbi ve diğer bütün rahatsızlıklarda olabildiğince kişi pozitif düşüncede kalmalı ve dinine olabildiğince yönelmeli diye düşünüyorum, uzun süreler boyunca gerçekleştirdiğim gözlemlerim sonucunda...

Guest siriusx

ona bir itirazım yok, dolaylı yoldan sinir, stres yoluyla fiziksel sağlığı da etkiliyorlar tabii ki.