Jump to content
Guest kavranhan52

Kendi Denediğim ve Kabul Olan Dua Formülü

Recommended Posts

Guest kavranhan52

2004 yılı içinde maddi durumum son derece bozulmuştu.kredi kartlarına borcum sekiz bin yeni türk lirası kadar olmuştu.kış ayı içinde evimdeki kömürü satacak kadar zor duruma düşmüştüm.umutsuzluktan borç para ile loto.toto sayısal ne varsa oynuyor vede onları oynadıktan sonrada kuponların üstüne okuyordum.bir gün bir dua formülü öğrendim .son derece umutsuzca uygulamaya başladım .üstelik o sıralarda cuma namazına bile gitmeyen bir müslümandım(!) ve inanılmayacak bir şey oldu tüm borçlarım bitti.düğünümü yaptım .ve şuan çok şükür kimseye hiç bir bankaya karta borcum yok gelelim dua uygulamasına sabah namazının ardından iki rekat hacet namazı kılıp namazdan hemen sonra secdeye varıp 41 defa evet tam 41 defa ne eksik ne fazla <la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin>zikirini tekrarlayıp secdeden kalkarak dileğinizi yüce mevlaya arz edin.zaten dua sonunda içinize bir rahatlama,ve ağlama isteği gelirse biliniz ki duanın kabul görmüş olabilir .ayrıca bu uygulama sonunda bu fakirede dua etmeyi unutmayın

teşekkürler. bunu daha önceden bende biliyorum . sanırım sabah namazını takiben olması şart değil. iki veya dört rekat hacet namazı kılınıp ardından secdede okunuyor. zaten okunan Yunus (a.s.) duasıdır ve zor zamanlarda çok etkilidir bu dua. yani değil 41 aklınıza geldikçe okumanızı tavsiye ederim.

bizimle paylaştığınız için teşekkürler tekrar.

• Thanks 1

Guest suzanna

iki rekat hacet namazı kılıp selam verip daha sonra secdeye gidiyoruz değil mi...*yani ikinci rekatın sonunda secdede okuyup selamdan önce okunmuyo.hangisi arkadaşlar.*

Guest kavranhan52
iki rekat hacet namazı kılıp selam verip daha sonra secdeye gidiyoruz değil mi...*yani ikinci rekatın sonunda secdede okuyup selamdan önce okunmuyo.hangisi arkadaşlar.*

iki rekatın sonunda selam verip secdeye gidin ve bu dayı en 7 ve enfazla kırk güne kadar tekrarlayın rabbim kabul eylesin

iki rekatın sonunda selam verip secdeye gidin ve bu dayı en 7 ve enfazla kırk güne kadar tekrarlayın rabbim kabul eylesin

bak bunu öğrendiğim iyi oldu demekki ben yanlış yapmışım. tekrar teşekkürler. benim elimdeki kaynakta selamdan önce son secdede diye anlamıştım.

Guest seysa_34

41 defa evet tam da diyecekmiyiz

--------------------

Kusura bakmayin ama bir şe sorucam anlamadim

41 defa da evet tam diyormuyuz

Guest avrupalı

paylaşım için sağol, inan dua ederken senide unutmaycağım. Allah'u Teala hepimizn dualarını kabul etsin.

ben birşey sormak istiyorum kafam karma karışıık çok dua okundugu zaman bır dılek ıcın ters tepermi sureklı okumak kımı dıo teper kımı dıyor tepmez kapam karısık tepmesın dıe etmıyeyım dıyorum bu sefer bunalıma gırıyorum dua edınce rahatlıyorum ne yapıcam bılemedım

Guest avrupalı

hayır arkadaşım 41 kez Hz Yunus'un duasını;la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin okuyacağız.

orda tam 41 kez demek istemiş arkadaş.