Jump to content
Guest kavranhan52

Kendi Denediğim ve Kabul Olan Dua Formülü

Recommended Posts

Guest kavranhan52
arkadaşlar bende duada çok ısrar ediyorum ama bazen diyorum acaba bu benim için hayırsızmı.ben bu kadar ısrar ediyorum bide diyorum.

kavranhan52 paylaşım içinde çok sağol.

sağol kavranhan52 ama ben 3 seneden beri dua ediyorum ve bu olması çok imkansız gibi bişey.ama olacağını hissediyorum nedense.bazen bende öyle diyorum allah kabul etmeyeceği duayı ettirmez diye.allah bize herşeyin en hayırlısını versin.

iyi işte kardeş bak işte ne güzel rabbim senin yalvarmanı ısrar etmeni seviyor .ama umarım kardeşim bu dua kötü bir istek için değildir

Guest angeridous

yok yok kötü değil çok hayırlı:)

Guest avrupalı

Arkadaşlar; ya siz isteyin, çekinmeden isteyin. Rabbinizden istiyorsunuz; ya isteyin. Şunu unutmayın ki Allah u Teala nın hazinesi verdikçe azalmaz. Siz isteyin ya... Duamız olmasa; Allah bize niye değer versin, siz isteyin.

Niye terreddüt ediyorsunuz isteyin. Olur mu hiç acaba ters tepermi diye. Ama psikolojik olarak veya bilinçaltınızı etkileyecek bir duruma girmeyin.

Yani istekleriniz hayatınızın merkezi olmasın. Siz ibadeti merkeze koyun; ama siz istiyorsanız isteyin 1000 tane isteyin. Bu şüphesiz Yaratıcının gücü ve kudretinin sonsuz olmasındandır.

Biz isteyelim bu muhakkak ki Rabbimiz içinde güzeldir.Kulunun kendisini anması, kendisinden istemesi; siz yeterki isteyin.

Guest leda

ben de bu duayı okudum ve mucizelerle karşılaştım.ben aklıma geldikçe okudum,500 kere 1000 kere sayı gözetmeksizin.gerçekten çok güzel

çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için çünkü çok merak ettiğim birşeydi tam dua ediyorum aklıma gelıyor bırı dıyor ters teper cok okumucaksın falan fılan hemen kapanıyorum ıcıme cunku benı cektıgım acıdan ancak dua etmek kurtarır ondada vesvese koyuyorlar ıcıme netten bakıyorum hıcbıryerde oyle bırsey yazmıyor cok ıstemeyın ters teper dıe ama aklıma tkaılan su oldu cok okumakmı ters teper dıe rabbım bılıyor tesekkurler yardımlarınız için

Guest monk

çok teşekkür edriz arkadaşim.bu duanin hikmetini biliyordum.bi arkadaşimda denemiş her okuduğunda mucizelerle karşilaştiğini söylerdi

bende başliycam inşallah.

çok teşekkür edriz arkadaşim.bu duanin hikmetini biliyordum.bi arkadaşimda denemiş her okuduğunda mucizelerle karşilaştiğini söylerdi

bende başliycam inşallah.

bu duayı hacet namazı kılıp bu sekildeki gibi mi okurmus yoksa zikreder gibi, gun icinde aklina geldikce mi okumus?

selametle kalin...

Guest dicle

çok tşkler bilgi için .sağolun.allah hepimizin dualarını kabul etsin.sevgili özge hem yazılanı yapın hem de aklınıza geldikçe okuyun bunu.nerde olursanız olun okuyun sayıya bağlı kalmayın.yeter ki hep okuyun ...

Guest hoş sada

demeltem arkadaşım sen duanı et edebildiğin kadar et.ters falan da tepmez.bizim üzerimize düşen rabbimizin kapısını aşındırmak.isteğimizi ondan istemek.fakirliğimizi bilip ona sığınmak.büyümü bu Allahaşkına ters tepsin.inanma böyle şeylere.Allah kabul etsin.Rabbim hep acizlikle kabısından ayrılmayanlardan eylesin.muhabbetle...

--------------------

paylaşımın için sağol Allah sendende razı olsun kavranhan52 arkadaşım

Guest gecenin08

bunu yazan arkadasim tam anliyacamiz bir sekil de yazarsan seviniriz . neden diye sorarsan anlamiyanlar da var acik bir sekil de yazarsan seviriim