Jump to content
Guest kavranhan52

Kendi Denediğim ve Kabul Olan Dua Formülü

Recommended Posts

çok teşekkürler arkadaşım ben de okuyacağım aklıma gelmemişti sıkıntılıyım ne okusam diyodum iyi oldu gördüğüm ALLAH senden razı olsun aklıma getirdin bu duayı

Guest Tugrali

paylaştığın için teşekkürler. loto toto yerine Allah a yönelmeniz ve karşılığını fazlasıyla almanıza sevindim.

Guest nergisya

teşekkürler bende deneyeceğim

Guest bees

arkadaslar duayı cok okursanız boyle olur soyle olur

lafını kım cıkardı

valla ınsanı dınden bıle sogutur bunlar

bu duayı bılıyorum da eksık okuyormusum, neyse tam ogrendım cok tesekkurler bır de ya Allah ya Fettah ya Rezzak

bunu da okuyun lutfen maddı sıkıntı ıcın

Guest Ledi

paylaşım için Allah razı olsun ya Allah ya fettah ya rezzak dularını ne kadar okuyacağız

hepinize merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım öncelikle rabbim herkesin duasını kabul etsin inşallah

bir kimsenin allahu tealadan mühim bir isteği olursa önce güzel bir abdest alsın daha sonra cenabı hakka şükür secdesine varsın secdede iken şehadet parmağı ile işarette bulunarak tam 40 defa

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN

demelidir.Böyle duada bulunan kimsenin cenabı hak mutlaka duasını kabul buyurur.

bir başka hadiste Allahın Rasülü(S.A.S) buyuruyor.

ben her güçlüğü yendiren her imkansızı mümkün kılan ve her müşkül derdin dermanı olarak kardeşim yunusun söylediğinden daha tesirlisini görmedim .

allahım herkesin duasını kabul buyursun arkadaşlar

Guest lapatya

Bu güzel paylaşımın için teşekkür ederim kardeşim. Yanlız anlamadığım, 2 rekat namaz kılıp 2. rekat da secde de mi bu duayı okucaz. Bide şehadet parmağı ile işarette bulunma olayını anlayamadım. Lütfen açıklık getirirmisin? Yüreğine sağlık...

merhaba lapatya hayır namaz kılmıyoruz ama istersen namaz da kılabilirsin daha etkili olur şükür secdesi yapıyoruz şadedet parmağıyla işarette bulunuyorsun duayı okuyup dileğini istiyorsun ben bunu en sıkıntılı zaman larımda yaptım ve çok faydasını gördüm ayrıca bu duayı boş zamanlarında sürekli okursan gene aynı tesiri görürsün ama secdede allaha daha yakın oluyosun şükür secdesi **

• Like 2

Guest lapatya
merhaba lapatya hayır namaz kılmıyoruz ama istersen namaz da kılabilirsin daha etkili olur şükür secdesi yapıyoruz şadedet parmağıyla işarette bulunuyorsun duayı okuyup dileğini istiyorsun ben bunu en sıkıntılı zaman larımda yaptım ve çok faydasını gördüm ayrıca bu duayı boş zamanlarında sürekli okursan gene aynı tesiri görürsün ama secdede allaha daha yakın oluyosun şükür secdesi ile bilgi aşağıdaki linke

Çok teşşekkürler canım. Bende bu duayı biliyodum ama bu duayı senin dediğin gibi yapmak çok güzel. Hem bu bilgi için hemde verdiğin linkteki yararlı bilgiler için çok teşekkür ederim. Allah dualarını kabul etsin...