Jump to content
sdk

Bedava Tarot Falı Bakıcam

Recommended Posts

bence okadar uzulme zaten bir haftadir bakilmiyo

okadar üzülmedim azcık her yerde adım hep kayboluyoda ondan azcık üzüldüm :D

vala bende yolamıştım mesaj belki gönderdiğimiz mesajlar ulaşamışda olabilir mesaj göndermede sorun olmuştur yani sonuçta neden yoladım diye yalan söyleme gereği duaylım ki neyse artık yapcak bişey yok sonuçta olan olmuş

Guest

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْخَمْرُ وَالْمَيْسِرُ وَالأَنصَابُ وَالأَزْلاَمُ رِجْسٌ مِّنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ

Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz. MAİDE SURESİ AYET 90

Eğer ALLAH c.c birşey söylüyorsa onda hikmetler vardır...Sonra pişman olmak istemiyorsanız lütfen birdaha düşünün arkadaşlar.Takdir sizin...

tazc79

Seni sürekli üzen birisi var. Bu kişi biraz vurdum duymaz ve kendi keyfiyatına göre yaşamyı seven bir tip. Uygulamak istediğin bbaskılı huyların bu kişinin her geçen günden senden dahada uzaklaşasına neden oluyor. Dikkatli davranırsan aşk hayatında bir süre aynı gitsede ilerleyen zamanlarda dahada hoş olacak. Para konusunda seni biraz sıkıntı bekliyor. Ama bu geçici bir sıkıntıya benziyor. Buna önemlem olarak bol bol sadaka vermen senin için iyi olacak. Senden haber, bir telefon birazcık alaka bekleyen ve her seferinde ihmal ettiğin birisi var. bu arkadaşın yada kardeşin olabilir senden uzaklarda. gözleri senden gelecek bir ilgi ile gülecek. Kim olduğunu düşün ve dediğimi yap. selametle

teşekkürler...

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْخَمْرُ وَالْمَيْسِرُ وَالأَنصَابُ وَالأَزْلاَمُ رِجْسٌ مِّنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ

Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz. MAİDE SURESİ AYET 90

Eğer ALLAH c.c birşey söylüyorsa onda hikmetler vardır...Sonra pişman olmak istemiyorsanız lütfen birdaha düşünün arkadaşlar.Takdir sizin...

paylaşım için teşekürler.

bende istiyorum lütfennnnnnnnnn ne yazmam gerekiyo meraklarımıda yazarsam olur mu :)9_9

listeye artık kimseyi almıyorum. Lütfen sıra için kimse msj göndermesin. Love

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...