Jump to content
Sign in to follow this  
Guest kavranhan52

Eski Sevgilim Dönsün Büyüsü

Recommended Posts

bunu deneyen varmı.

ben denedim...

sonuc... 10 aydir ne geldi ne aradi :cray:

Guest kara sewdam
ben denedim...

sonuc... 10 aydir ne geldi ne aradi :cray:

çok tatlısın ya :) dua et bence ve tövbe inşallah döner...9_9

çok tatlısın ya :) dua et bence ve tövbe inşallah döner...9_9

o senin tatliligin canim...

napym, gercek bu.. Allah´in bildigini kuldan neden saklayayim ki?

tövbe de ediyorum, dua da... Allah bagisliyici ve cömerttir.. ;)

Guest limonnn

foruma yeni üye oldum carasizlik bizi nerelere sürüyo kafam cok karısık napcagımı bilmiom herseyi denedim olmuo dnmüo geri kafayı yemek üzereym en son cagre olarak büyüye merak sardım ama her yerde farklı farklı seyler yazıyo dahada kafam karıstı napcagımı bilmiorum bi yardımcı olun arkadaslar cok seviorum ama sevilmiorum ne yapmalıyım :S:S:SS:S

Guest ChameLe

SEKUREN ne demek?anlamı nedir ve sadece kağıdı mı yakıyoruz açmadan içindeki resimlerle mi yanıo??

Guest ilsuyummmmm

Eğer kişi bir büyü altında gibi hissediyosa kendisine büyü yapılmış hissi doğarsa yatmadan önce euzübesmele ile bir kevser suresi okusun büyü yapanı ve büyünün nerde olduğunu eli ile koymuş gibi bulur

--------------------

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

"Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât at. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.

--------------------

Salaten Tüncîna duası

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

"Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât at. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.

Guest umutsuzvaka

ya arkadaslar gercekden gıden sevgılıyı gerı dondurmek ıcın yapılmıs bırsey varsa denenmıss lutfen paylasın bende kafayı yemek uzereyım bır sene olucak nerdeyse dua edıorum ama hıc aramıyor bıle son care buyu kaldı

Guest sevgiak

arkadaşlar büyü yaptığınız zaman dualarımızı hatta gökyüzünde Allaha giden bütün yolların kapandığını ve edilen duaların kabul olmadığını biliyoruz bu güne kadarda büyü ile birleşme hiç okumadım duymadım ALLAH dualarımızı kabul etsin ben ayetel kürsi veya 4444 salatı tefriciye(niyet edilir allah rızası için 2 rekat namaz kılınır) 1haftada cuma başlanır bitirilir tavsiye ederim umulmadık gelişmeler oluyor

Guest slids28

bunu yapıp basaran iki kişi tanıyorum bende yaptım ama bende tutmadı ama yapan hocaydı ne yazdığını bilmiyorum birinde resme diğerinde vücuda değen bir kıyafetin parçasına yaptığını biliyorum

Guest yasemen63

bu büyüyü nasıl bozbilirz yardımcı olurmusunuz.