Jump to content
Birumut

Akrabaların ve Yakın Çevrenin Ne Zaman Evleneceksin Sorusuna Maruz Kalanlar Burda Toplanalım :(

Recommended Posts

Bizim ailede yok çok şükür öyle tipler.Bir de erkeklere 30'undan sonra felan soruyorlar.

Şanslısınız desene :)

Guest mirosa

forumdan birini bulalım.burda çok helal süt etmiş insan var:)

benim ailede de yok ama o komsu teyzeler yokmu :D bende 28 yasını bitiricem aldırıs etme bazen edebi boz diyo seytan çok meraklı gördüm benden önce sen evlen yada nikah tazele de diyo:devil::rofl:

Napacağız canım biz böyle sağa dönüyorum olmuyo sola dönüyorum olmuyo :(

Büyük bi dairede çalışıyorsun binlerce personeli var bulamadın mı onların arasından diyolar bide.. Ya ben erkek miyim gidiyim evlenme teklif ediyim nasıl bulayım ayrıca bunlar nasip işi nasip değilse burnunun ucundaki bile olmaz.. Gözüme sokar gibi kızlarını anlatıyorlar evlendi çok mutlu vs diye.. Babamlarda boynunu büküyor üzülüyorum onlarada :( İnan en çok evlenmeyi ailem için istiyorum yüzleri gülsün düğünümü görsünler çocuklarımı görsünler diye..

forumdan birini bulalım.burda çok helal süt etmiş insan var:)

Yok mirosa çok incesin ama almayım :)

Allah herkesi sahibine bağışlasın ben sadece içimi dökmek istedim çok doluyum ühüüüüü:scare2::scare2:

Guest mirosa
Yok mirosa çok incesin ama almayım :)

Allah herkesi sahibine bağışlasın görücü usulü istemiyorum ben sadece içimi dökmek istedim çok doluyum ühüüüüü:scare2::scare2:

takma kafana bak ben 30 yaşındayım daha 1 yıl daha düşünmüyorum geçen benim yaşımda biri geldi 14 yaşında çocuğu var:)

takma kafana bak ben 30 yaşındayım daha 1 yıl daha düşünmüyorum geçen benim yaşımda biri geldi 14 yaşında çocuğu var:)

Mirosa sen erkeksin ben kızım :)

Aramızdaki fark bu sen 35 de de evlensen kimse evde kaldın muamelesi yapmaz ama bizim yaş kemale eriyor :hıh:

Yaşlı teyzeler bu kış benim turşumu kuracaklarmış konuşurlarken duydum 9_9 Benimde lise arkadaşlarımın 5 yaşında çocuğu var :)

Guest mirosa
Mirosa sen erkeksin ben kızım :)

Aramızdaki fark bu sen 35 de de evlensen kimse evde kaldın muamelesi yapmaz ama bizim yaş kemale eriyor :hıh:

Yaşlı teyzeler bu kış benim turşumu kuracaklarmış konuşurlarken duydum 9_9 Benimde lise arkadaşlarımın 5 yaşında çocuğu var :)

benim ablamda 30 unda evlendi şimdi çocuğu var ve çok mutlu bildiğim kadarıyla.kısmet işleri bunlar.hatta hayırlı olmayacaksa evlenme ne olacakki?.takma kafaya:)

Canım yapabilceğin tek şey aldırış etmemek sen dediklerini taktıkça kendi enerjini düsürüceksin bekarlığın tadını çıkar evlendiğimizde bu günlerimizi çok ararız çoluk çoçuk eş artı kaynana dırdırı:D durduk durduk ya turnayı gözünden vurucaz yadaa g......:D

benim ablamda 30 unda evlendi şimdi çocuğu var ve çok mutlu bildiğim kadarıyla.kısmet işleri bunlar.hatta hayırlı olmayacaksa evlenme ne olacakki?.takma kafaya:)

Bana bıraksan ben hiç evlenmem çevre baskısı ve ailemin başkasının evlenen çocuklarına boynu bükük bakışları ve iç çekişleri beni üzüyor :(

Allah mutluluğunu bozmasın ablanın nasip bakalım..

Guest mirosa
Bana bıraksan ben hiç evlenmem çevre baskısı ve ailemin başkasının evlenen çocuklarına boynu bükük bakışları ve iç çekişleri beni üzüyor :(

Allah mutluluğunu bozmasın ablanın nasip bakalım..

onlarda evlen diyorsa bulun bir babayiğit evleneyim de .gidip erkekleremi sarkacaksın.