Jump to content
  • 0
AraftaAyaz

Erkekler Neden Duygusuz

Question

Az önce bir arkadaşımın twitter'da olan #ErkeklerNeden ile oluşan TT'de en fazla beğenilen cümleyi gönderdi.

#ErkeklerNeden mi duygusuz?Çünkü biz tüm duygularımızı hayatımız boyunca tek bir kadın için harcarız, kalan kadınları da bu acıyla harcarız.

Haklılık payı çok fazla, bir çok erkek arkadaşımda bu durumu görmüşlüğüm var. Ancak ben sizin de düşüncelerinizi merak ettim :)

Bu konu ile ilgili sizin fikirleriniz neler peki ?

20 answers to this question

Recommended Posts

• 0
aynen böyle işte....

aynen ama şöyle bişe var erkek evet hayatının bir dönmeinde birinin seviyo ondan bi hata görünce herşey tüm kadınlaara oluyo ama şöyle bişe de var aslında derlerki erkekler kadınlardan daha duygusaldır öyle olanlarda vardır galiba ya

• 0
aynen ama şöyle bişe var erkek evet hayatının bir dönmeinde birinin seviyo ondan bi hata görünce herşey tüm kadınlaara oluyo ama şöyle bişe de var aslında derlerki erkekler kadınlardan daha duygusaldır öyle olanlarda vardır galiba ya

vardır mutlaka genelleme yapmak yanlış olur zaten ;)

• 0

Bazen erkegin duygusal olmasida duygusalliktan uzak bir erkek kadar itici olabiliyor :)

Benim arkadasimin bir kocasi var valla beni erkek kavramindan soguttu nerdeyse.

Artik arkadasima ziyarete gitmek bile bana eziyet oldu :)

Film seyrederiz, bizim eniste bakmissin salya sümük zirliyor,

arkadasim yemege tuz koymayi unutmus ben "yemek tuzsuz" diyorum bizim eniste "yok ya sana öyle gelmistir" diyor. Arkadasim "evet haklisin valla hic tuz atmamisim unutmusum" deyip tuzluk getiriyor bizim eniste "karicigim biliyorum sen beni düsündügün icin bilerek tuz koymamissindir" (arkadasimin damarlari kabariyor), kadin kadina lak lak edecegiz bakmissin eniste chipsleri colalari getiriyor sohbete bizden merakli, ne makayaj ne kadin hastaliklari enistenin bilmedigi kadinsal konu yok masallah :)) Gecen arkadasin kizi (5 yasinda) bana diyorki "teyzecigim bebegimin saclarini kessene" eniste hemen "bakayim bir kizim bebegine" tabi benim arkadas damarlari patlamak üzere "aman bak ne olur!! sakin eksik kalma! yahu senin hicmi disarda isin cikmiyor be adam gina getirdin artik"

Eniste mahsun bir bakisla "ama Nuryacigim baska kadinlar benim gibi kocasi olmasi icin dualar ediyor. Seni anlamiyorum, ask olsun....gel kizim biz cocuk odasina gidelim annenin heyheyleri üzerinde..." :))

Konu erkegin duygusalligi olunca hemen aklima geldi ve ister istemez su anda kikir kikir gülüyorum ve iyiki arkadasimin yerinde degilmisim diyorum :))

• Like 1

• 0

tabi tek bir kadını severler ve diğerlerini harcarlar ya o harcadıkları kadın ne hisseder ne yaşar ne önemi var dimi ama bencelliğin bu kadrınada pes! kadın yada erkek hiç farketmez başkasının günahına girme gibi bir lüksü yok ......bilmem anlatabildim mi? bay- bayan bencillikte sınır tanımayanlara sözüm!

• 0

kusura bakmayında olay twitter ürünü, herkesin kendisini kalemşör, aydın, sultan selim gibi elde kılıç, mevlana gibi dilde çeşme-i mana, süleyman gibi hünkar zannettiği bir yerin ortalık laflarından birisi işte, birine kapak yapmak telaşesiyle yazılıp 2. gününe unutulmuş bir cikleme işte, neden büyütülür ki bu cikleyenler mekanında cikleşenlerin gerçekten uzak yazdıkları :)

• 0

Yanlis bir soru yanlis bir yorum diye dusunurum bu konu hakkinda.

icinde allah korkusu olan biri bu soruyu sormaz .

Gunumuzde sapkin genclik ge ayak uyduran irz ve namus duskunleri disinda.

Boyle bir durum da birakin duyguyu vicdan merhamet namina bir sey bulamazsiniz o kiside.

• 0

Onlar bizler kadar duygulu ama göstermiyorlar. (Arada çıkan odunlar hariç)

Bizler doğamız gereği gözyaşlarımıza saklarız duygumuzu, onlar ise içine atar.

Eğer devir hesabı yapıp da şimdiki zamanı hesaba katarsak emin olun erkekler kadar kadınlar da duygusuz :mad: