Jump to content
Selene

Ya Mani

Recommended Posts

"vede bitincede aynı sayıuda salavat ve estagfirullah el azim çekiyor muyuz? ve de el mani mi ya mani mi?" demiştim onları diyorum :) cevapların için teşekkürler:)

Ya MANİ diye çek ... salavat ve istiğfar etmenin sakıncaı yokki sayıya takılmayın günlük 1080 Ya MANİ okumasını vird edinin ama niyette sizindir okumada... Kaç salavat çekersen çek daha güzel kaç estağfurullah dersen de zararı yok ki...

Arkadaşlar ,

sizlerle yaklaşık 2 aydır uyguladığım ve şiddetle etrafıma tavsiye ettiğim bir esmayı paylaşmak istiyorum...Aslında bu esmanın ebced değeri 1810 fakat bana bunu söyleyen kişi sayıyı 1080 olarak belirtti ve ben bu şekilde başladım çok olumlu sonuçlar aldım.Bu esmayı olmasını istemediğiniz olumsuz herşey için okuyabilirsiniz..İnsanların hakkınızda olumsuz konuşmaması düşünmemesi için,size zarar verecek durumlardan kurtulmak vb için..Hatta kendinize bile okuyabilirsiniz..Annem sigara içmemek için okuyor:)

EL-MANİ; Dostlarını, başkalarının eziyetinden koruyan, istediği şeyin meydana gelmesine engeller koyup mani olan,kendisine karşı koyulamayan demektir...

güzel paylaşım Allah razı olsun ... ya mani koruyucu bir esmadır niyette neyden korunmak isteniyosa belirtilmesi yeterlidir. havas uygulamlarının basında ayetel kursuyle yapılan koruma gbidir. her turlu şerden okuyanı yada okunanı emin kılar.. ebced değeri 161 olsada fazla okunması etkisini bozmaz aksine güçlendirir:)

• Like 2

Ben dört gün önce "ya mani" esmasını okudum iki gün ısrarla arayan mesaj yazan birinin beni bi daha aramaması için ve bi anda araması kesildi yani. İnşallah bir daha aramaz. Gerçekten esmaların etkisi olduğuna da inanıyorum.

Ben sayı düşünmeden okumuştum.

benim hakımda yanlış düşünenn insanlar vra yada güvensizlik var bunun için niyet nbasıl yapcam yada beni sevmeyen biri var arkadaş bu sadece beni sevmemzl etmesin

merhaba ,

mesela yolda aklımıza geldi , yada kötü bi durumla karşılaştık , hemen okumaya başlasak olur mu ?

yoksa abdest alıp , istigfar salavat niyet , esma şeklinde mi okumalıyız , ben gün içinde aklıma gelirse sayısız okuyorum da