Jump to content
Sign in to follow this  
Mâze

Dolunay Meditasyonu - Bu Gece

Recommended Posts

tumblr_lwota4rsiq1r8y9h8o1_500.gif

Dolunay Meditasyonu: Dolunay dönemi oldukca özel bir dönemdir.

Dolunay zamanı ruhsal duygusal ve bedensel olarak tüm bırakmamız gereken fazlalıklarımızdan arınmak için adım atma ve yeni başlangıç zamanıdır.

Eskiden kurtulup yeni olana yer açabilmemiz için en uygun zamandır.

Dolunay aynı zamanda tamamlanmayı da temsil eder.

Tüm bunların bilincinde ol, yere otur ve bağdaş kur.

Usulce gözlerini kapa ve kendini dolunayın altında otururken hayal et.

( eğer yatarak meditasyon yapıyorsanız üzerinize ince bir şal/örtü örtmenizi öneririm) Simsiyah bir gökyüzü ve bembeyaz bir ay başının üzerinde.

Burnundan yavaş ve derin nefes al. Nefes alırken bedeninin enerji ile dolduğunu ve mutlulukla arındığını hisset.O derin nefesi bir süre içinde tut. İçindeki nefesin sana sunduğu şifayı kabul et. Yavaş yavaş burnundan nefesini ver. Burnundan nefesini verirken karnının şiştiğini hisset. Hiç acele etmeden usul usul, yavaş yavaş, sakin sakin hareket et. Her nefesinin o gökyüzündeki ayın ışığının bir parçası olduğunu, verdiğin her nefesin sıkıntılarını, raharsızlıklarını, üzüntülerini uzaklaştırdığını arındığını, temizlendiğini hisset. kendin için, evren için, bütünün hayrı için ayın ışığı ve enrjisiyle bütünleş…

alıntı

artık dolunaya güvenmiyorum.hep aynı şeyler yaşıyorsun gram bişi değişmiyor.ah kör olası kader ömrümü yedi..

• Like 1

artık dolunaya güvenmiyorum.hep aynı şeyler yaşıyorsun gram bişi değişmiyor.ah kör olası kader ömrümü yedi..

sen bunu yazınca içimden şöyle bir yorum yazmak geldi şanaa

ayın çekim gücünü düşünerek,

hayatında istemediğin şeyleri bırak ay kendisine çeksin ve parlak ışığında eritsin

ay neler yaptım olmadı.hani ufacık bir gelişme olsa sarılacam bişilere.olmuyor vazgeçtim tümden.

saat kaç da yapmamız gerekiyor,paylaşım için teşekkür ederim.

rica ederim...

bence ayın görüş alanınızda olduğu bir an iyi olur..

kendinizi hazır hissettiğiniz an,en doğrudur... bir saat belirlemeye gerek yok bana göre

en önemlisi iç saatiniz, o size ne söylüyorsa o geçerlidir..

ay neler yaptım olmadı.hani ufacık bir gelişme olsa sarılacam bişilere.olmuyor vazgeçtim tümden.

bir söz vardı aklımda kaldığı kadarıyla

kazananlar, kaybedenlerin bıraktığı yerden devam edenlerdir..

bir yerlerde bişey kaçırıyosundur, onuda bulmak sana düşer

Bu gece bunu yapıcam hatırlattığın için teşekkürler canım arkadaşım :)

Bu gece bunu yapıcam hatırlattığın için teşekkürler canım arkadaşım :)

rica ederim:)

herkese şifa olsun

her şeyi kaçırıyorum ben.bu kör kaderi yenmek için 25 defa evden istanbula artist olmaya kaçtım bizimkiler otobüs tutup geldiler bir reklam filmi bile çekemedim.masus birilerini kınadım başıma versin diye yine olmadı.hiç sevmediğim armuttur onun ahını aldım herhal diye gidip en iyisini aldım yedim olmadı. başucumu ayak ucuna koydum olmadı etek üstüne pantolon giydim olmadı kaşlarımı traş ettim gene önüme kader çıktı..şimdi tek çare hindular gibi pis gezecem hiç yıkanmıycam belki bu işe yarar..

• Like 1