Jump to content
Sign in to follow this  
Mâze

Dolunay Meditasyonu - Bu Gece

Recommended Posts

her şeyi kaçırıyorum ben.bu kör kaderi yenmek için 25 defa evden istanbula artist olmaya kaçtım bizimkiler otobüs tutup geldiler bir reklam filmi bile çekemedim.masus birilerini kınadım başıma versin diye yine olmadı.hiç sevmediğim armuttur onun ahını aldım herhal diye gidip en iyisini aldım yedim olmadı. başucumu ayak ucuna koydum olmadı etek üstüne pantolon giydim olmadı kaşlarımı traş ettim gene önüme kader çıktı..şimdi tek çare hindular gibi pis gezecem hiç yıkanmıycam belki bu işe yarar..
9_9:rofl::rofl::rofl:

şahanem sen cok yaşa emi nasıl güldüm anlatamam hidular gibi pıs gezemessin sen titiz insansın:cool:

• Like 1

yaff işte titizlik yıkanmaktan böle oldum.adamlar yıkanmıyor ama yerden 30 santim yukarıya havalınıyor.ooo dert yok tasa yok kaderi de bilmiyorlar .bunu bi deneyim belkim bitler havada tutuyor bu kokakları..bıktım usandım her gün uyan her gün aynı şey yaff bende insanım yani yeni bir hayat istiyorumm..

• Like 1

yaff işte titizlik yıkanmaktan böle oldum.adamlar yıkanmıyor ama yerden 30 santim yukarıya havalınıyor.ooo dert yok tasa yok kaderi de bilmiyorlar .bunu bi deneyim belkim bitler havada tutuyor bu kokakları..bıktım usandım her gün uyan her gün aynı şey yaff bende insanım yani yeni bir hayat istiyorumm..

dene canım sen kobay ol ben arkandan geliyorum işe yararsa bakalım bitleri yarıştırırız :D

ay şimdiden kaşıntı tuttu:cool::rofl:

insanın sığınacak bir kapısı olmayınca malesef nelere sığınıyor. aydan güneşten çekimden doludan yağmurdan yıldızdan yağmurdan yardım bekliyor. oysa ne mutlu müminlere ki sıkıntılarını gideren bir rableri, dertlerini dindiren bir ilahları var. elhamdulillehi rabbil alemin.

konu sahıbı sen bu dolunay konusunu iyice anlat bakalım.yanlışımı bulcam belkim.hoş kristal bardak altı gibi gözlüklerim var okuyabilirmiyim hepsini bilmem ama olsun bilgilenmekte faide var.gözümün gördüğü kadder artıkın..

• Like 1

insanın sığınacak bir kapısı olmayınca malesef nelere sığınıyor. aydan güneşten çekimden doludan yağmurdan yıldızdan yağmurdan yardım bekliyor. oysa ne mutlu müminlere ki sıkıntılarını gideren bir rableri, dertlerini dindiren bir ilahları var. elhamdulillehi rabbil alemin.

ay' dan medet uman kimse yok enerjisinden faydalanıyoruz

çekim gücü ve yaydığı ışığı düşününce akıl dışı bir durum değil

sonuçta hepimiz aynı maddelerden oluştuk

bu yorumu yazış amacınında farkındayım

ama ütfen, ben nasıl açılan havas konularına müdahele etmiyosam

sen de bu konuya farklı amaçlarla müdahele etme

• Like 1

Bende çalışma hayatında can sıkan meslektaşımı ve nemrut eşini azat etmek için bu çalışmayı yapıyımmıki serbest bıraksam olurmu.

• Like 1

Bende çalışma hayatında can sıkan meslektaşımı ve nemrut eşini azat etmek için bu çalışmayı yapıyımmıki serbest bıraksam olurmu.

evet olur..

bir arkadaş bir iki yıl önce, istemediği insanları pembe bir battaniyeye sarıp

gökyüzüne gönderdiğini söylemişti..işe yarıyomuş..

önemli olan neye inandığımız..

niçün pembe battaniye.ya sevmiyorsam saramam pembeye..istemediğimiz şeyi maddi manavi insan hariçi neye saracaz renk ille pembe mi olmalı ?? kefene sarsam olmaz mı ??daha çok maddiyat istiyorum yaw..