Jump to content
Sign in to follow this  
ELA NAZ

Rüyamı Yorumlar mısınız?

Recommended Posts

herkese günaydın..Dün gece rüyamda eski sevgilimi gördüm..kendisi şu anda nişanlı..Neyse annemle beraber eski sevgilimin evine misafirliğe gidiyoruz,,eski sevgilim anneme hosgeldın dıye sarılıyor ama bana dönüp bakmıyor hiç..tabi ben üzülüyorum,,sonra nikah şekeri dagıttı beyaz nikah sekerinden aldım yedim ben de.. gıderken onların evınde onunla beraber cekılmıs resmımızı goruyorum,,resme bakıp da eskı resımlerımız dıyorum ve yıne uzuluyorum,,o sekılde uzaklastım oradan,,sabah uyandıgımda hala etkısı altındaydım,,bu ınsanla hıc bırsekılde gorusmuslugumuz yok ve onu ruyamda gormek benı cok sasırttı,,ruyamı yorumlarsanız cok sevınırım,,allaha emanet olun,,

• Like 1

canım bence sn kendini üzüyorsun... eski sevgilinin başkaasıyla evleneceğini düşünüp kendini kahr ediyorsun. Sanki bilinç altın sana oyun oynamış bence, ama bilemiyorum

canım bence sn kendini üzüyorsun... eski sevgilinin başkaasıyla evleneceğini düşünüp kendini kahr ediyorsun. Sanki bilinç altın sana oyun oynamış bence, ama bilemiyorum

dün bu rüyanın üstüne cok üzülmüştüm aslında..sonucta olacak olan seylerın önüne gecemem dedim ve bıraktım,,yorumun ıcın cok tesekkur ederim canım,,sanırım bılıncaltı bır ruyaydı

rüyamda annemlerde alışveriş yapıyoruz ama annemler bir türlü bişey beğenmiyor ve bana hiç bişey aldırttırmıyor bu arada benim alyansımı annem böle eritiyo gibi sünüyo gibi bişy oluyo altına bende anneme anneme naptın sen nasıl yaptın ya bana zaten bugne kadar hiç bişey yapmadın bari zarar verme felan diye bağırıyorum ... böle uyandım :S bu ne demek :S

rüyamda annemlerde alışveriş yapıyoruz ama annemler bir türlü bişey beğenmiyor ve bana hiç bişey aldırttırmıyor bu arada benim alyansımı annem böle eritiyo gibi sünüyo gibi bişy oluyo altına bende anneme anneme naptın sen nasıl yaptın ya bana zaten bugne kadar hiç bişey yapmadın bari zarar verme felan diye bağırıyorum ... böle uyandım :S bu ne demek :S

avatar92417_2.gifÜy. TarihiEki-2009Konular9Mesajlar57Puanlar893

rüyamda annemlerde alışveriş yapıyoruz ama annemler bir türlü bişey beğenmiyor ve bana hiç bişey aldırttırmıyor bu arada benim alyansımı annem böle eritiyo gibi sünüyo gibi bişy oluyo altına bende anneme anneme naptın sen nasıl yaptın ya bana zaten bugne kadar hiç bişey yapmadın bari zarar verme felan diye bağırıyorum ... böle uyandım
:S
bu ne demek
:S

Üzülme

rüyada yüzük almak , bulmak takmak nisan , nikah olarak yorumlanir.

Yüzük kirilirsa ayrilikmis öyle yaziyor kitabimda , burda eritmek yaziyor ...

yüzük erirse ne demek bilmiyorum ama genelde biseyin erimesi sknti olarak yorumlanirmis ...

bben söyle baktim rüyana , belki bi iliskin oldu yada olacak ve aileniz karsi gelecek ...ama Allah hayir etsin ...kötüye yormamak lazim , kitaptan yazdim sonucta , icinizi ferah tutun :)

iyi aksamlar