Jump to content
Renan

Zümrüt Taşı...

Recommended Posts

Azurit takmalısın bence.......... Gerçi taş seçim metodu var, sen taşı değil taş seni seçmeli.... Uyum kuramazsan, taşa hammal, heybene ağırlık olur, olumsuz etkileri de olabilir...

Bakraç Azurit taşının özellik lerinide açıkla yıverirmisiniz.

• Like 2

ben dükkana girince nerdeyse bütün taşları elime alırım beklerim beklerim ilham gelince alır gelirim.ilk gözüme yeşim taşı takıldı sonra lal ve sonra ametist birde pembe kuars aldım.çıkmak üzere iken döndüm akuamarin taşıda aldım.ruh halime göre takıyorum ..

Taşlara olan merakımın bu kadar işe yarayacağını düşünmemiştim...

Şanaa Herşeyi ters yapıyorsun.... Bazı taşları aynı anda taşımamalısın, olumsuz etkileri olur farkına bile varamazsın..... Taş uyumlarına bakmalısın.... Sürekli taş değiştirmek yine faydasızdır, en az 2 hafta sonra taş etkisini gösterir, enerjilerin uyuşma özelliğidir, mesela akik taşıyorsan 1 ay taşı.... Daha sonra her zaman sinirlendiğin olaya artık daha olumlu ve olgun yaklaşırsın..........

Bakraç Azurit taşının özellik lerinide açıkla yıverirmisiniz.

Azurit taşını kullanması kolaydır, ilk aldığında toprakta beklet, ama saksı olmasın, bahçeye gömmelisin, bi ağaç varsa yakınına gömersen daha çabuk nötürleşir, bir daha başka bişey yapmana gerek yok.... Kimsenin dokunmasına izin verme, kolye olarak taşı, gümüş zincirlisi olursa etkisinin biraz daha artırıyor...

Duygularını, karşındakine karşı net bir şekilde tavrını koymayı yani söyleyemediğin içinde kalan herşeyi, benliğini ortaya çıkarıyor....

Unutmayın, Hacerül Esved de bir taş.... Peygamberlerin ortak duasıdır maddedin hakikatini bana göster Ya Rab.... Her maddede bir sır gizli........

yok canım hepsini bir anda takmıyorum.genelde 12 ,13 gün takarım .bakıyorum o gün hangisi beni çekiyorsa onu takarım.1 gün kaya tuzu su karışımında bekletirim.bazen saksıda bazende duş alırken boynumda tazyikli su ile temizlerim.eğer temizlemeyi unutmuş isem takınca başım ağrır ve bana mat görünür iter negatif enerjisi ..

bakraç bu azurit taşını herkes takabilir mi? faydası tam olarak nedir anlamadım

Her taşın bir burcu var denilse de, burçlarla alakalı etkileri yoktur, tabiki takabilirsin ama hangi taş olursa olsun ilk taktığın hafta sürekli baş dönmesi, mide bulanması gibi fiziksel etkiler olursa o taşı kullanma..... Birde psikolojik etkileri olabilir, aşırı sinir, uyumsuzluk gibi yani alışılmamış bir durum çıkar ve sürekli tekrarlanırsa o taş sana uygun değildir....

Her taşın bir burcu var denilse de, burçlarla alakalı etkileri yoktur, tabiki takabilirsin ama hangi taş olursa olsun ilk taktığın hafta sürekli baş dönmesi, mide bulanması gibi fiziksel etkiler olursa o taşı kullanma..... Birde psikolojik etkileri olabilir, aşırı sinir, uyumsuzluk gibi yani alışılmamış bir durum çıkar ve sürekli tekrarlanırsa o taş sana uygun değildir....

uykun gelmişken cevap yazdın sevgili bakraç, Allah razı olsun....

Azurit taşını kullanması kolaydır, ilk aldığında toprakta beklet, ama saksı olmasın, bahçeye gömmelisin, bi ağaç varsa yakınına gömersen daha çabuk nötürleşir, bir daha başka bişey yapmana gerek yok.... Kimsenin dokunmasına izin verme, kolye olarak taşı, gümüş zincirlisi olursa etkisinin biraz daha artırıyor...

Duygularını, karşındakine karşı net bir şekilde tavrını koymayı yani söyleyemediğin içinde kalan herşeyi, benliğini ortaya çıkarıyor....

Unutmayın, Hacerül Esved de bir taş.... Peygamberlerin ortak duasıdır maddedin hakikatini bana göster Ya Rab.... Her maddede bir sır gizli........

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgi için en kısa zamanda alıcağım bu taşı not aldım deniz suyunda arındırmaya gerek yokmu birde apartmanlarda ağaç olayı zor saksıdan başka çözüm yok olmazmı?

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgi için en kısa zamanda alıcağım bu taşı not aldım deniz suyunda arındırmaya gerek yokmu birde apartmanlarda ağaç olayı zor saksıdan başka çözüm yok olmazmı?

Peki saksı olur ama teneke veya plastik olmasın, kiremit saksılar var onlar daha uygundur, yer yüzü nötürdür, yer yüzüne dokunması gerektiği için söylüyorum......