Jump to content
Nil.

Windows 7'de Dns Ayarlama (Resimli)

Önerilen İletiler

Windows 7'de Dns Ayarlama (Resimli)

Windows 7'de Dns Ayarlama (Resimli) - Dns Ayarları

Windows 7 - Adım 1

Windows 7 kullanıcıları da Vista'ya benzer yolları kullanarak DNS ayarlarını yapabilirler Başlat'a basıp, Denetim Masası'na geldiğinizde karşınıza çıkan listeden "Ağ ve Paylaşım Merkezi"ne tıklayın

dns_7_11271773207.jpg

Burada açılan pencerede üst tarafta yer alan "Etkin ağlarınızı görüntüleyin" bölümünü bulun

dns_7_21271773333.jpg

Bu kısımda, Bağlantılar bölümünün yanında sahip olduğunuz internet bağlantısının adı yazar Bunun üzerine tıklayıp bir sonraki adıma geçin

Windows 7 - Adım 2

Ağ bağlantınızın görüntülendiği bu pencerede sol alt kısımda bulunan Özellikler tuşuna basın

dns_7_31271773444.jpg

Karşınıza çıkan menüde "Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4)" seçeneğini işaretleyin

dns_7_41271773581.jpg

Menünün alt kısmında kalan Özellikler butonuna tıklayın

Windows 7 - Adım 3

İşte son adıma geldik Açılan sayfada alt tarafta "Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan"seçeneğini işaretleyin Açılan kutulardan üsttekine 20867222222, alttakine de 20867220220yazın ve Tamam tuşunu tıklayın

dns_7_51271773805.jpg

Artık hiçbir yasak önünüzde duramaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakan kaleli

nil hanım ilginiz fercekten takdire şayan fakat artık domain new serverlar yok olup gitti nerdeyse yasaksız bir siteye girmek istiyorsanız proxy kırıcı programlar var aramızda ögrenci olan varsa okulda faceye giremiyorsa önerecegim tek program ultrasurf ve ondan sonra onun start pagesinden istedigi siteye girebilir ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siriusx

dns ayarlarını yapmak lazım.

google dns de iyidir.

ama tabii o da yetersiz kalacak, firefox için anonymoux eklentisi ya da, hot spot shield iş görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakan kaleli

bak o aklımda gelmedi sanal domain en iyisi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap