Jump to content
Sign in to follow this  
bakrac

Geliyorlar-17 (2012 Ve Deccal)

Recommended Posts

Geliyorlar serisinin sonuna yaklaşıyoruz.. İlluminati hakkında söylenecek çok şey var ama 2 seri sonra finale geleceğim...

2012 yılı için yapılan çoğu araştırmaya göz atmaya çalıştım..... Olmasına ihtimal vermeyeceğimiz olaylar vuku bulması ihtimaller arasında......

Çakralarımıza nasıl saldırdıklarından bahsettik,

İfritler aleminin kontrolünün Şeytanın elinde olduğundan bahsettik,

Savaşma stratejilerinden bahsettik,

Gizli silahlarından bahsettik,

Medyanın subliminal mesajlarından bahsettik,

Sembolimzden bahsettik,

Soylarından bahsettik,

Hedeflerinden bahsettik,

Ley hatlarından bahsettik,

Kutsal mabetlere saldırı planlarından bahsettik,

Seks tuzaklarından bahsettik,

İnsanı köle yapan sistemlerinden bahsettik,

Semavi dinlerde yaptıkları dejenerasyondan bahsettik,

Uzaylı fenemonisinden bahsettik,

Daha bir çok şeyden bahsettik....

Umarım bu videoyu dikkatle izlemişsinizdir... Bundan sonra pek bir yoruma yer bırakmıyor aslında....

Peygamberimiz (sav) hadislerinde kıyamet kopmadan Deccal'in geleceğini bizlere bildirmişti, nasıl bir ortamda çıkacağını da bildirmişti... Hadislerle ilgili internet sayesinde herkes bilgi sahibi.... Bu konu üzerinde pek durmayacağım..... Biz tüm seri yazılarda sadece izlerini takip ettik....

Geçmişte, Büyük İskender, Cengiz Han, Kazıklı Voyvoda, Firavun, Adolf Hitler daha niceleri yaşadığı dönemde Deccal olarak anılsa da onlar sadece Deccalin temsilcileridir, bir çoğu güçlerini yine şeytandan almıştır, kendilerine ait gizli ayinleri ile Lusifere bağlılıklarını göstermişlerdir....

Hiç birşeyin farkında olamıyoruz, aslında çok şey değişiyor, hayat şeklimizde değişiyor....

Mesela banka sistemi, kimse artık maaşını almadan alış-verişini, borçlarını ödüyor, bu sistemin bir günde çökmesi büyük bir kaosun başlangıcıdır...

Nuh'un gemisi bulundu, sakladılar...

Şimdi Mehdiden önce ahit sandığını bulma peşindeler, bunlar bizlere bildirilmiş işaretlerdi...

72c013e55717fa2d326cc0d17f254f66_1327500650.jpg

İlluminati efendisi gelene kadar asla durmayacak, Arzı Mevdu'u gerçekleştirmek için bölgede bulunan yerleşim yerlerinde kaos ve terör çıkaracaklar ne pahasına olursa olsun, bu sınırlar içerisinde ülkemizde var....

Kudüs'u başkent yapacaklar....

Bu olayların, bu kargaşanın tek sebebi Mehdi, Mesih veya Peygamber olarak düşündükleri Deccalin yer yüzünde ki krallığını kurmaktır...

Deccal için yapılması gerekenlerin büyük bir kısmı hazır.... Artık beklenen zaman onlar için tek sorun....

Onlar asla durmuyor ve durmayacak.... Kendilerine zaman dilimi belirliyor ve bunu da hiç çekinmeden söylüyorlar, güçlerine tahmininde ötesinde güveniyorlar....

21 Aralık 2012 karşımıza 2000 yıl öncesinden çıkardıkları bir tarih, bi düşünün ifritleri kontrol altına almış gizli bir teşkilat İlluminati, bu ifritler yardımı ile zamanda bir değişiklik yapabilirler mi? Mesela 2000 yıl öncesine gidip Şeytana tapan Maya toplumuna bir tarih vermiş olma olasılıkları dahi vardır... Yine aynı şekilde bir önceki konuda bahsettiğim Horusun doğum tarihini de yine Hz. İsa yanılgısı çıkarmak için yeniden düzenlenmiş olabilir....

21 Aralıkta 3 gezegen aynı hizaya geldiğinde, Horus doğdu, Hz. İse 5 gün içinde dünyaya geldi ve yine 21-25 Aralık tarihlerinde garip olaylar silsilesi yaşandı.... Belkide sadece bilinç altına saldırıyorlar aslında hiçbir şey olmayacak ama kaos çıkarmak için çok iyi ortamı oluşturuyorlar....

Onlar planlarını yapsın, En büyük plan Mevla'nındır..............

video yu maalesef izleyemedim, izleyecek ortamım yok şu an, ama yazınız çok güzel.. 21 aralıkta hangi üç gezegen aynı hizaya girecek?

video yu maalesef izleyemedim, izleyecek ortamım yok şu an, ama yazınız çok güzel.. 21 aralıkta hangi üç gezegen aynı hizaya girecek?

21-25 Aralıkta Sirius gezegeni arkasında ki Orion kuşağında 3 yıldız aynı hizaya gelerek güneşi işaret ediyor, birde varlığı bilinmeyen Marduk gezegeni geçiş yapıyor, tabi ben Marduk efsanesine inanmadığım için onu es geçiyorum..... Eğer daha önceden ilginizi çekti ise Marduk efsanesini biliyorsanız, sözde Tanrıların veya ifritlerin yaşadığı bir gezegen olduğu savunulmuştur.... Foton kuşağı gibi daha farklı olayların konuyu karıştırmaması için hiç bahsetmedim.......

21-25 Aralıkta Sirius gezegeni arkasında ki Orion kuşağında 3 yıldız aynı hizaya gelerek güneşi işaret ediyor, birde varlığı bilinmeyen Marduk gezegeni geçiş yapıyor, tabi ben Marduk efsanesine inanmadığım için onu es geçiyorum..... Eğer daha önceden ilginizi çekti ise Marduk efsanesini biliyorsanız, sözde Tanrıların veya ifritlerin yaşadığı bir gezegen olduğu savunulmuştur.... Foton kuşağı gibi daha farklı olayların konuyu karıştırmaması için hiç bahsetmedim.......

hımmm, sirius gezegen değil yıldız öncelikle, ve yıldızlar yer değiştirmezler, biz onları dünyada sabit görürüz aslında.. benim bilgisayarımda gökyüzüyle ilgili bir program var onda venüs ve merkür aynı hizada gözülüyor, ve güneşi gösteriyorlar. Ama üçüncüyü göremedim bir türlü.. Cevabınız için teşekkür ederim:)

marduk efsanesini de çok bilmiyorum açıkcası

ben bunları okuyunca iyiki kıyamet kopacak diyorum o insanlar yani dünyayı kendine oyuncak edenler hesap verecek, bakalım altından kalkabilecekler mi?

hımmm, sirius gezegen değil yıldız öncelikle, ve yıldızlar yer değiştirmezler, biz onları dünyada sabit görürüz aslında.. benim bilgisayarımda gökyüzüyle ilgili bir program var onda venüs ve merkür aynı hizada gözülüyor, ve güneşi gösteriyorlar. Ama üçüncüyü göremedim bir türlü.. Cevabınız için teşekkür ederim:)

marduk efsanesini de çok bilmiyorum açıkcası

cmry3.gif

Evet, doğru bir yıldızdır, asıl gizemi çözmüşsünüz? Hata yapabiliriz.... Yıldızların konum değiştirmediğine eminmiyiz? Değiştirmez demişiz fakat dünyaya göre değiştirmez diyip gerekli geri adımları atmışız... ... .... Basit bir grafik ekledim... Dünya ya göre Sirius gezegeni sabittir, ama Orion kuşağına göre değildir, Siriusun arkasında gelen orion kuşağında ki 3 yıldız aynı hizalanıp güneşi işaret ediyor... Gerçi konu astronomi değil ama Deccal, olsun bilgi herşeyden önemlidir... Asıl ben teşekkür ederim size.........

Astronomiyle ilgilenen birisiyim, profosyonel değilim ama biliyorum ki sirius da orion da(türkçesi avcı) yer değiştirmez, konumları birbirlerine göre hep aynıdır. Eklediğiniz grafikteki bilgiler doğru olabilir şöyle ki, güneş her ay burçlar kuşağında ki farklı bir yıldız kümesine girer, belki o sırada o konuma girmiş olabilir, ama bu her aralık ayı için geçerlidir, çünkü her yıl güneş aynı konuma girer... Konuştuğumuz şey astronomi, eğer astronomi bilgimiz yoksa bunların gerçekliğine inanırız...

oriona, yani avcıya gelecek olursak, mısırlılar için de çok önemli bir yıldız kümesiydi, hala astronomi severler için büyüleyicidir... Sizin üç kral olarak yazdığınız yıldızlar alnitak, alnilam ve mintaka olsa gerek, onlara astronomi de genelde avcının kemeri ismi verilir.