Jump to content
0rh4n

Cin Görmek İsteyenler Buraya

Recommended Posts

oda bana kalsın araştır bıraz belkı o zman nedenını anlarsın

araştırsamda anlamazdım gerçekten...Allahın aşkı ve insana duyduğum aşk bana yeterde artar :D:D fazlasında gözüm yok çok şükür:)

cinler derken ne yür bir varlık yada varlıktan bahsedilmektedir merak ediyorum . diğer boyuttaki canlıların yümü olabilirmi . boyut farkı nasıl kalkacak bir toprakla ne alaksı olabilir

lütfen cevap bekliyorum

cinler derken ne yür bir varlık yada varlıktan bahsedilmektedir merak ediyorum . diğer boyuttaki canlıların yümü olabilirmi . boyut farkı nasıl kalkacak bir toprakla ne alaksı olabilir

lütfen cevap bekliyorum

arkadaş bıraz saçmalıyor boyut farkı olan ve allahın cıplak gozle gorememek uzere yarattıgı varlıgı asla goremeyız ama bi istisna var oda kalp gözü acık olan ınsanlar gorebılıyor bıde mussalat olanlar gorebılır

bu toprağın özelliği ne cin bize görünecekte ne olacak onunla konuşabilecekmiyiz bize zarar verebilirmi hiç araştırmam böyle şeyleri ama görünce merak ediyorum bana görünmesinde ne yaparsa yapsın

yaw millet bi acaip, biz yıllardır kurtulmak için uğraşıyoruz, bir başkaları görmek için :D . ne meraklı insanlarız.

yaw millet bi acaip, biz yıllardır kurtulmak için uğraşıyoruz, bir başkaları görmek için :D . ne meraklı insanlarız.
:) valla bende görmek istiyordum şuan vazgeçmiş durumdayım .d.d bi rüya yüzünden

Konu dışı mesajlar silinmiştir.Konuyu içerikten uzaklaştıran,sohbete dönüştüren mesajlar yazılmaması ricamızdır.

:) valla bende görmek istiyordum şuan vazgeçmiş durumdayım .d.d bi rüya yüzünden

kardeşim boşver yaww hiç düşünme bile, eskiden benim onlarla ilgili ne bilgim nede ilgim vardı, şimdi hayatımın bir parçası oldular.. gitmiyorlarda yaww.. öyle misafir gibi çayımızı kahvemizi içtik hadi ALLAH a ısmarladık demiyorlar. biz geldik artık buralıyız sen nereye biz oraya yapıyorlar. :D hatta kıskandılarmı insanın içine girip acaip şekle sokuyorlar, aynaya bakınca kendini tanımakda zorlanıyorsun. benden demesi..