Jump to content
0rh4n

Cin Görmek İsteyenler Buraya

Recommended Posts

orhan sana hak veriyorum bazıları namaz nasıl kılamıyosun diyor çünkü baslarına gelmedıkleri için bilemezler hava hos agızdan cıkan sadece bir sözdür ben senden daha kötüyüm

bana dogarken bulaştılar ve yasım 27 halen kurtulamadım

hayat zından gibi

ınsan degılım sankı ve beynim 27 senedir bu cınlerle dolu

RABBİM ŞİFA VERSIN BİZLERE ARTIK INSAN DAYANAMIYO

VE ayakta tutan söz beni

Ahirette denecek ki, Onlar o zaman güçlüydü, sen zayıftın. Onlardan geçti ama senden geçmedi. Şimdi sen konuş sen söyle denecek. Mazlumun günahları alınıp, zulm edene verilecek.

onlardan korkmaya gerek yok onları yöneten insanlardan korkun onlar sadeçe ayatlerle yönetilen araçtırlardır

onlardan önce insanlardan korkun derim ben birezaman önçe dünyada cinler yaşardı bir birlerine zülm etiler bir birlerini yok etiler allah bunları dunyadan aldı arafata gönderdi ce cinleride kuranı kerimin emrine verdi ve insanlar bazı ayatlerle onları kontrol etmeye başladı cinler şımarık cocuk gibilerdir cogu laf dinlemez şımarıklardır onları göruceksiniz ne olucak hem onlarla ugraşmayın derim ben bırakın kendi hallerine

silvia., 08.09.2012 - 16:49 yazdı:

be kesınlıkle gormek fln ıstemem. benden uzak olsunlar amasen bu konuyu neden actın acıklasana. ne 6 yılı ne topragı.

Ben  gördüm  cini  ne  elime  geçti  aylarca  korkuydu  beni  ömrümden ömür  gitti  işimi  sağlığımı  kaybettim  hayatım  felç  oldu   benim 5  yılıma mal oldu  ve  beni  10  yaş yaşlandırdı..Kimse  özenmesin

"Deli  kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çılaramamış" dedikleri tam olarak bu.  

Mübarek sanki "Tarkan'ın son şarkısını dinlemek isteyen buraya" der gibi konu açmış.  Konuyu açan Orhan, o dönemler muhtemelen orta sona gidiyordu.

• Haha 1

berresu, 31.01.2018 - 10:10 yazdı:

6 yıl geçmiş.

Cin  gördük   başımız  gögemi  degdiO.o

• Sad 1